Malacky.sk: Kalendár podujatí

Dnes je 28.06.2017. Čas načítania stránky: 23:06:09. Meniny má Beáta.



   




Vyhľadávanie <
Správy <
Mestské médiá <
Oznamy pre občanov <
Kalendár podujatí <
On-line služby <
Elektronická podateľňa

Katalóg firiem obsahuje 292 položiek

V inzercii sa nachádza 62 inzerátov

Prezrite si užívateľské galérie!

Registrovaných 2437 užívateľov
Počet tém vo fóre: 40
Počet príspevkov vo fóre: 310
Naposledy pridané <
Téma vo fóre:
Zápach v Malackách
Pridaná: 25.06.2017
Pridal: Maťašovský
RSS spravodajstvo <

DátumNázov podujatiaČasSekcia
25.06.2017MALACKÝ PIKNIK14.00 hKultúra - ostatné
21.06.2017MUŽ MENOM OVE19.00 hFilmový klub
18.06.2017HEYDRICH: MUŽ SO ŽELEZNÝM SRDCOM19.00 hKino
16.06.2017HEYDRICH: MUŽ SO ŽELEZNÝM SRDCOM21.00 hKino
16.06.2017BURZA HRAČIEK, DETSKÝCH KNÍH, ŠPORTOVÝCH A ŠKOLSKÝCH POTRIEB16.00 hCVČ
15.06.2017ZÁHRADNÍCTVO:RODINNÝ PRIATEĽ19.00 hKino
15.06.2017SALTATRIX: Na ľudovú nôtu17.00 hKoncerty
14.06.2017ČERVENÁ KORYTNAČKA19.00 hFilmový klub
14.06.2017SALTATRIX: Na ľudovú nôtu17.00 hKoncerty
13.06.2017SILNÉ REČI19.00 hbeseda
12.06.2017SALTATRIX: Na ľudovú nôtu17.00 hKoncerty
11.06.2017Z PARÍŽA DO PARÍŽA19.00 h Kino
10.06.2017ZÁHRADNÍCTVO:RODINNÝ PRIATEĽ21.00 hKino
10.06.2017MÚMIA19.00 hKino
10.06.2017MEDZINÁRODNÝ TURNAJ O POHÁR ZÁHORIA V BOXE14.00 hbox
10.06.2017RODINNÝ VÝLET - Mešterova lúka, Orlovské vŕšky9.00 hturistika
09.06.2017WONDER WOMAN /3D/21.00 hKino
09.06.2017POLINA19.00 hKino
08.06.2017MÚMIA19.00 hKino
07.06.2017BELGICA19.00 hFilmový klub
06.06.2017\"NESTRATENÍ\" 1118.00 hKultúra
05.06.2017CHILL OUT by ŠM DNH s Robertom Rothom19.00 hbeseda
05.06.2017ČAROVNÝ LES17.00 hKultúra
04.06.2017ZÁHRADNÍCTVO:RODINNÝ PRIATEĽ19.00 hKino
04.06.2017VÝSTAVA MLADÝCH VYSTAVOVATEĽOV PSÍKOV14.00 hVýstavy
03.06.2017WONDER WOMAN19.00 hKultúra
02.06.2017ZÁHRADNÍCTVO:RODINNÝ PRIATEĽ19.00 hKino
01.06.2017WONDER WOMAN19.00 hKino
31.05.2017ARTETERAPIA PRE DOSPELÝCH18.30 hKultúra
31.05.2017VLK Z KRÁĽOVSKÝCH VINOHRADOV20.00 hFilmový klub
30.05.2017Alojz Mareček: INDONÉZIA18.00 hbeseda
30.05.2017Absolventské predstavenie žiakov a študentov 18.00 hKultúra
28.05.2017PIRÁTI KARIBIKU - SALAZAROVA POMSTA /3D/19.00 hKino
27.05.2017DEŇ DETÍ10.00 - 16.00 hCelomestské podujatia
27.05.2017RAW21.00 hKino
27.05.2017POLINA19.00 hKino
27.05.2017MALACKÁ ŠOŠOVICA9.00 - 15.00 hCelomestské podujatia
26.05.2017CUKY LUKY FILM19.00 hKino
26.05.2017PIRÁTI KARIBIKU - SALAZAROVA POMSTA16.00 hKino
25.05.2017ČAROVŇA: Domáce spracovanie aloe vera a 18.00 hbeseda
25.05.2017PIRÁTI KARIBIKU - SALAZAROVA POMSTA19.00 hKino
24.05.2017SENIOR KINO: BABA Z ĽADU14.00 hKino
23.05.2017Absolventské predstavenie žiakov a študentov 18.00 hKultúra
21.05.2017DIVADLO ŽIHADLO: FARBIČKOVÁ PRINCEZNÁ17.00 hDivadielko
20.05.2017NOC MÚZEÍ A GALÉRIÍ 2017od 14.00 hKultúra
20.05.2017CIMBÁLOFKA V MÚZEU19.00 hKultúra
19.05.2017Historický seminár PÁLFFYOVCI10.00 - 12.00 hKultúra
18.05.2017GERDA FODOROVÁ: Na krídlach fantázie18.00 hVýstavy
18.05.2017PÁPEŽ FRANTIŠEK: MODLITE SA ZA MŇA19.00 hKino
17.05.2017BABY KINO: RANDE NA SLEPO10.00 hKino
17.05.2017OSPALÁ ZÁTOKA19.00 hFilmový klub
16.05.2017LADY MACBETH19.00 hKino
15.05.2017CHILL OUT by ŠM DNH s Ivetou Radičovou16.30 hbeseda
14.05.2017BABY ŠÉF16.00 hKino
14.05.2017KRÁĽ ARTUŠ: LEGENDA O MEČI /3D/19.00 hKino
13.05.2017DNH G. B. Shaw: MOJA FEŠNÁ SLEČNA18.00 hDivadlo
13.05.2017DENNÍK RUŠŇOVODIČA21.00 hKino
12.05.2017RAW21.00 hKino
12.05.2017ŠMOLKOVIA: ZABUDNUTÁ DEDINKA16.00 hKino
12.05.2017RÝCHLO A ZBESILO 819.00 hKultúra
11.05.2017KRÁĽ ARTUŠ: LEGENDA O MEČI19.00 hKino
06.05.2017UTEČ21.00 hKino
06.05.2017DENNÍK RUŠŇOVODIČA19.00 hKino
05.05.2017UTEČ21.00 hKino
04.05.2017STRÁŽCOVIA GALAXIE19.00 hKino
03.05.2017DETSKÝ TVORIVÝ ATELIÉR14.00 hKultúra
01.05.2017PRVOMÁJOVÉ MALACKY10.00 - 22.00 hCelomestské podujatia
29.04.2017DIVADLO NA HAMBÁLKU18.00 hDivadlo
27.04.2017PETER LIPA a BAND19.00 hKultúra
27.04.2017STRETNUTIE S HISTÓRIOU17.00 hbeseda
25.04.2017ZÁHORIENKA a hostia18.00 hKoncerty
25.04.2017BALI A INDONÉZIA - O.Z. Zenit18.00 hbeseda
25.04.2017CHILL OUT by ŠM DNH (s Petrom Balkom)17.00 - 19.00 hbeseda
23.04.2017\"PRAMEŇE\"od 15.00 - 18.00 hKultúra
22.04.2017SMEJKO A TANCULIENKA16.00 hDivadielko
20.04.2017ČAROVŇA: Končím so strachom18.00 hKultúra
12.04.2017Vernisáž výstavy LENKA BALLEKOVÁ17.00 hVýstavy
11.04.2017SILNÉ REČI19.00 hKultúra
10.04.2017ŠTEFAN NIŽŇANSKÝ: Záhorácki permoníci18.00 hKultúra
09.04.2017Veľkonočné tvorenie15.00 hCVČ
06.04.2017SAXOPHONE SYNKOPATORS18.00 hKoncerty
05.04.2017DETSKÝ TVORIVÝ ATELIÉR14.00 hKultúra
03.04.2017FRAGILE17.30 h, 20.00 hKoncerty
02.04.2017ENSAMBLE MUSICA PER VOI16.00 hKoncerty
01.04.2017ZBERATEĽSKÁ BURZA8.00 - 12.00 hKultúra - ostatné
31.03.2017NOC S ANDERSENOM18.00 hKultúra
29.03.2017EXPEDIČNÁ KAMERA18.00 hFilmový klub
29.03.2017ARTETERAPIA PRE DOSPELÝCH18.30 hKultúra
28.03.2017DEMJANIČOVCI IZRAELSKÉ PARKY18.00 hbeseda
26.03.2017ANDREA ZIMÁNYIOVÁ & BAND16.00 hKoncerty
23.03.2017BESEDA s JOZEFOM BANÁŠOM18.00 hbeseda
23.03.2017SPEVÁCKY TALENT V CVČ16.15 hCVČ
22.03.2017SENIOR KINO: VŠETKO ALEBO NIČ14.00 hKultúra
21.03.2017STRETNUTIE S HISTÓRIOU18.00 hbeseda
19.03.2017MELÓDIA NAD ZLATO17.00 hKultúra
18.03.2017TÝŽDEŇ BEZ POKÚT9.00 h – 12.00 hknižnica
17.03.2017IVAN TREBULA: HORIZONTY17.00 hVýstavy
17.03.2017BESEDA S MARTOU FARTELOVOU18.00 hbeseda
17.03.2017TÝŽDEŇ BEZ POKÚT10.00 h – 18.00 hknižnica
16.03.2017TÝŽDEŇ BEZ POKÚT10.00 h – 18.00 hknižnica
16.03.2017ČAROVŇA: Dobré zdravie a súčasná doba17.00 hbeseda
15.03.2017TÝŽDEŇ BEZ POKÚT12.00 h - 16.00 hKultúra
14.03.2017TÝŽDEŇ BEZ POKÚT10.00 h - 18.00 hknižnica
14.03.2017BESEDA PRE ZŠ9.00 hbeseda
13.03.2017TÝŽDEŇ BEZ POKÚT10.00 h - 18.00 hknižnica
08.03.2017BABY KINO MILUJI TĚ MODŘE10.00 hKino
08.03.2017DETSKÝ TVORIVÝ ATELIÉR14.00 hKultúra
07.03.2017BEČKOVI CHLAPCI18.00 hKoncerty
04.03.2017V. Zetek: STÁLO TI TO ZLATO ZA TO?18.00 hDivadlo
01.03.2017AKTOVKA VINCENTA ŠIKULU10.00 hknižnica
28.02.2017MARTIN MAREK: Život v Sydney18.00 hbeseda
28.02.2017SILNÉ REČI Jána Gorduliča19.00 hKultúra
26.02.2017SMEJKO A TANCULIENKA10.00 hDivadielko
25.02.2017JARNÉ PRÁZDNINY V KINE 16.00 hKino
24.02.2017JARNÉ PRÁZDNINY V CVEČKU8.00 hCVČ
24.02.2017JARNÉ PRÁZDNINY V KINE16.00 hKino
23.02.2017JARNÉ PRÁZDNINY V CVEČKU8.00 hCVČ
23.02.2017Stretnutie s históriouo 18.00 hbeseda
23.02.2017JARNÉ PRÁZDNINY V KINEod 14.00 h (16.00 h)Kino
22.02.2017JARNÉ PRÁZDNINY V CVEČKU8.00 hCVČ
22.02.2017ARTETERAPIA PRE DOSPELÝCH18.30 hKultúra
22.02.2017JARNÉ PRÁZDNINY V KINE od 14.00 h (16.00 h)Kultúra
21.02.2017JARNÉ PRÁZDNINY V CVEČKU8.00 hCVČ
21.02.2017JARNÉ PRÁZDNINY V KINEod 14.00 h (16.00 h)Kino
20.02.2017JARNÉ PRÁZDNINY V CVEČKU8.00 hCVČ
20.02.2017JARNÉ PRÁZDNINY V KINEod 14.00 h (16.00 h)Kino
19.02.2017DIVADLO PIKI: BABIČKA Z VAJÍČKA17.00 hDivadielko
18.02.2017SVETOVÝ DEŇ SPRIEVODCOV CESTOVNÉHO RUCHUod 13.00 hKultúra
16.02.2017PÁLENICA BORISA FILANA18.00 hKultúra
15.02.2017Regionálny festival JEDEN SVET18.00 hFilmový klub
11.02.2017II. ples v Hoteli Spark19.00 hOkolie
11.02.2017M.Camoletti: TRI LETUŠKY V PARÍŽI18.00 hDivadlo
09.02.2017Ján Hladík: V PRIESTORE A ČASE17.00 hVýstavy
08.02.2017DETSKÝ TVORIVÝ ATELIÉR14.00 hKultúra
08.02.2017BABY KINO - Všetko alebo nič10.00 hKino
07.02.2017PAVEL \"HIRAX\" BARIČÁK18.00 hKultúra
05.02.2017VALENTÍNSKY KARNEVAL16.00 hDC Vánok
01.02.2017PACI PAC17.00 hDivadielko
31.01.2017SLÁVO VONGREJ: Maroko18.00 hbeseda
27.01.2017Cvečko KARNEVAL16.00 hCVČ
25.01.2017ARTETERAPIA PRE DOSPELÝCH18.30 hKultúra
24.01.2017STRETNUTIE S HISTÓRIOU18.00 hbeseda
21.01.2017M.Camoletti: TRI LETUŠKY V PARÍŽI18.00 hDivadlo
19.01.2017ČAROVŇA: DOBRÉ ZDRAVIE A SÚČASNÁ DOBA18.00 hbeseda
15.01.2017TEATRO NELINE: RYTIER BAJAJA17.00 hDivadielko
14.01.2017M.Camoletti: TRI LETUŠKY V PARÍŽI18.00 h Divadlo
25.12.2016JASLIČKOVÁ POBOŽNOSŤ15.00 hKultúra - ostatné
25.12.2016VIANOČNÝ KONCERT16.30 hKoncerty
21.12.2016KOLEDOVO18.00 hKultúra
20.12.2016KOLEDOVO18.00 hKultúra
17.12.2016ZBERATEĽSKÁ BURZA8.00 hKultúra - ostatné
16.12.2016SALTATRIX: MY FIRST ENGLISH DANCE PARTY17.00 hKoncerty
16.12.2016VIANOČNÉ TRHYCelomestské podujatia
14.12.2016SALTATRIX: MY FIRST ENGLISH DANCE PARTY17.00 hKoncerty
12.12.2016SALTATRIX: MY FIRST ENGLISH DANCE PARTY17.00 hKoncerty
11.12.2016DIVADLO ŽIHADLO: MED NAD ZLATO17.00 h Divadielko
09.12.2016ČAROVNÉ VIANOCE V CVEČKU16.00 hCVČ
08.12.2016STAŇ SA ANJELOM18.00 hKoncerty
07.12.2016EKOTOPFILM17.00 – 21.30 hKultúra
05.12.2016ROZSVECOVANIE VIANOČNÉHO STROMČEKA MIKULÁŠOM18.00 hPre deti
03.12.2016SPOZNÁVAME ZÁHORIE11.10 hCVČ
01.12.2016ART CLUB 2002: 15. VIANOČNÁ VÝSTAVA17.00 hVýstavy
01.12.2016HRAČKY PRE JEŽIŠKAKultúra - ostatné
30.11.2016ALENA ČERMÁKOVÁ – ANTON SRHOLEC17.00 hKultúra
29.11.2016ČO NOVÉHO NA ZÁPADE18.00 h Kultúra
29.11.2016SILNÉ REČI 19.00 hKultúra
28.11.2016M. Camoletti: TRI LETUŠKY V PARÍŽI19.00 hDivadlo
27.11.2016Slávnostné otvorenie Adventných Malaciek 201616.00 hKultúra
24.11.2016VLADO HANDL a MARTIN JOHANES – koncert19.00 hKultúra
23.11.2016SNOW FILM FEST18.00 hFilmový klub
23.11.2016ARTETERAPIA PRE DOSPELÝCH18.30 hKultúra
22.11.2016TÁ NAŠA KRÁSNA ZEM19.00 hKoncerty
20.11.2016DIVADLO JAJA: DIVOŠKA A RAMPTANTINTANTON17.00 hDivadlo
19.11.2016M. Camoletti: TRI LETUŠKY V PARÍŽI19.00 hDivadlo
19.11.2016Výlet – Zámocký park9:00CVČ
18.11.2016M. Camoletti: TRI LETUŠKY V PARÍŽI19.00 hKultúra
16.11.2016DENISA FULMEKOVÁ: KONVÁLIA18.00 hKultúra
11.11.2016SVÄTOMARTINSKÝ LAMPÁŠIKOVÝ SPRIEVOD17.00 hKultúra
10.11.2016STAŇ SA ANJELOM17.00 hKultúra
10.11.2016ČAROVŇA18.00 hKultúra
09.11.2016DETSKÝ TVORIVÝ ATELIÉR14.00 h Kultúra
08.11.2016STROJ ČASU18.00 hDivadlo
30.10.2016STARÝ CINTORÍN15.00 hKultúra
26.10.2016ARTETERAPIA PRE DOSPELÝCH18.30 hKultúra
25.10.2016ISLAND A FAERSKÉ OSTROVY18.00 hKultúra
25.10.2016MAOK19.00 hKultúra
24.10.2016DNH: G. B. Shaw: MOJA FEŠNÁ SLEČNA19.00 hKultúra
23.10.2016ŠARKANIÁDA14.30 hKultúra
20.10.2016JÚLIUS V. TREBIŠOVSKÝ – TEREBESSY 17.00 hKultúra
19.10.2016DETSKÝ TVORIVÝ ATELIÉR14.00 hKultúra
16.10.2016DIVADLO NA HOJDAČKE: POSLEDNÝ DINOSAURUS 17.00 hKultúra
15.10.20161. MEDZINÁRODNÍ KONFERENCIA O MACKOVI10.00 hKultúra
14.10.2016TEKVICOVÉ STRAŠIDLÁ16.10 hPre deti
13.10.2016ČAROVŇA18.00 hKultúra
03.10.2016DUO JAMAHA19.00 hKultúra
28.09.2016SPUKMORUMA alebo na západe nič nového 18.00 hKultúra
28.09.2016ARTETERAPIA PRE DOSPELÝCH18.30 hKultúra
27.09.2016PÔVODCOVIA ZVONOV NA ZÁHORÍ18.00 hKultúra
25.09.2016DIVADLO LOKVAR: MALÁ MOŘSKÁ VÍLA Kultúrní domečekKultúra
24.09.2016Malacká šošovicaKultúra
24.09.2016HISTORICKÉ POTULKY MALACKAMI13.00 hKultúra
24.09.2016OKTÓBERFESTOstatné
24.09.2016Malacká X, Malacký kilometer8.30 hŠport
23.09.2016Jesenno - zimná burza ...14.00 hPre deti
22.09.2016Divadelný festival Zejdeme sa na hambálkuKultúra
22.09.2016MILAN FERENČÍK – SCÉNOGRAFIA A OBRAZY9.00 hKultúra
22.09.2016ČAROVŇA: Ako si zlepšiť zdravie zmenou myslenia18.00 hKultúra
21.09.2016VÝTVARNÉ DIVADLENIE14.00 hKultúra
13.09.2016MALACKÍ FEŠÁCI 19.00 hKultúra
10.09.2016ZBERATEĽSKÁ BURZA8.00 hKultúra - ostatné
08.09.2016NEDVĚDOVCI19.00 hKultúra
04.09.2016BÁBKOVÉ ŽIHADLENIE10.00 hKultúra
03.09.2016BAŽANT KINEMATOGRAF20.00 hKultúra
29.08.201611. MAJSTROVSTVÁ MALACIEK VO VARENÍ GULÁŠUKultúra
28.08.2016Memoriál Arnolda GašparaKultúra
21.08.2016ROZPRÁVKOVÉ POPOLUDNIE V KAŠTIELI16.00 hKultúra
21.08.2016HUDOBNÁ NEDEĽA V KAŠTIELI - L. KERÁKOVÁ: Piesne renesančnej Európy 18.00 hKultúra
18.08.2016LETNÉ ŠTVRTKY V KAŠTIELI - M. a M. GEIŠBERGOVCI 20.00 hKultúra
16.08.2016LETNÝ ATELIÉR10.00 hKultúra
14.08.2016IX. ROČNÍK ZÁHORÁCKEHO VÝSTUPU NA VYSOKÚKultúra
14.08.2016ROZPRÁVKOVÉ POPOLUDNIE V KAŠTIELI16.00 hKultúra
13.08.2016POĽOVNÍCKY DEŇKultúra
11.08.2016LETNÉ ŠTVRTKY V KAŠTIELI - DNH: Muž mojej ženy 20.00 hKultúra
07.08.2016ROZPRÁVKOVÉ POPOLUDNIE V KAŠTIELI16.00 hKultúra
04.08.2016Historické potulky Malackami19.00 hKultúra
02.08.2016LETNÉ ČÍTANIE s hrdinami detských kníh v knižnici MCK10.00 hKultúra
31.07.2016ROZPRÁVKOVÉ POPOLUDNIE V KAŠTIELI16.00 hKultúra
30.07.2016NOVÁ FUN RADIO DOHODA 2016Kultúra
29.07.2016Festival pod hradomOkolie
28.07.2016LETNÉ ŠTVRTKY V KAŠTIELI - V. HANDL a M. JOHANES 20.00 hKultúra
26.07.2016LETNÝ ATELIÉR10.00 hKultúra
24.07.2016ROZPRÁVKOVÉ POPOLUDNIE V KAŠTIELI16.00 hKultúra
24.07.2016HUDOBNÁ NEDEĽA V KAŠTIELI - Viva Musica! festival Grand Prix18.00 hKultúra
21.07.2016LETNÉ ŠTVRTKY V KAŠTIELI - Divadlo Klauniki Brno: Don Quijote de la Mancha20.00 hKultúra
17.07.2016ROZPRÁVKOVÉ POPOLUDNIE V KAŠTIELI16.00 hKultúra
16.07.2016OTVORENIE SKATE PARKU10.00 hKultúra
16.07.2016PIVNÝ MINI ROCK FESTIVAL12.00 hKultúra
14.07.2016Historické potulky Malackami19.00 hKultúra
12.07.2016LETNÉ ČÍTANIE s hrdinami detských kníh v knižnici MCK10.00 hKultúra
10.07.2016ROZPRÁVKOVÉ POPOLUDNIE V KAŠTIELI16.00 hKultúra
09.07.2016ARTETERAPIA PRE DOSPELÝCH15.00 hKultúra
02.07.2016Letné obecné slávnostiOkolie
02.07.2016ZÁVODSKÉ BEZCHLEBA HODY9.00 hOkolie
28.06.2016ORIENTÁLNY VEČER20.00 hKultúra
27.06.2016SILNÉ REČI19.00 hKultúra
26.06.2016Malacký piknik14.00 hKultúra
25.06.2016Cyklovíkend na Južnej Moravecyklistika
24.06.2016ARTETERAPIA PRE DOSPELÝCH18.30 hKultúra
19.06.2016Malými Karpatami za hradmi a rozhľadmicyklistika
19.06.2016Sviatok hudby16.00 hOkolie
18.06.2016Vítanie leta17.00 hOkolie
17.06.2016BURZA HRAČIEK A DETSKÝCH KNÍH 16.00 hKultúra
17.06.2016HAPPY DAY 16.30 hKultúra
16.06.2016BYLINKY A STRES18.00 hKultúra
15.06.2016DETSKÝ TVORIVÝ ATELIÉR-pre školské kluby14.00 hKultúra
12.06.2016Po stopách M. R. Štefánikacyklistika
11.06.2016DOD LETISKO KUCHYŇA10.00 hOkolie
09.06.2016BUDDY prichádza do MALACIEK18.00 hOstatné
07.06.2016ČO PREZRADÍ VÁŠ DÁTUM NARODENIA17.00 hKultúra
06.06.2016DNH: S TVOJOU DCÉROU NIKDY19.00 hKultúra
05.06.2016DEŇ RODINY 10.30 hKultúra
05.06.2016Výstava mladých vystavovateľov psích miláčikov 14.00 hKultúra
04.06.2016Detské rybárske pretekyOkolie
04.06.2016DEN DETÍ14.00 hOkolie
04.06.2016STUPAVSKY III. PIVNÝ FESTOkolie
04.06.2016COUNTRY GULÁŠ 13.00 hOkolie
04.06.2016RODINNÝ VÝLET - VOJENSKÉ RYBNÍKY9.00 hKultúra
04.06.2016Cykloturistické potulky Dunajskými luhmicyklistika
02.06.2016SDRUŽENÍ BŘECLAVSKÝCH VÝTVARNÍKŮ17.00 hKultúra
01.06.2016DEN DETÍ10.00Okolie
31.05.2016MARTIN ŠVEC: KOSTOL NAJSV. TROJICE V MALACKÁCH: GOTICKÝ, ČI RENE-SANČNÝ? ÚVAHA O DATOVANÍ18.00 hKultúra
29.05.2016TAK VÍTAJTE U NÁS14.30 hOkolie
28.05.2016Detský folklórny festival v Habánskom dvoreOkolie
28.05.2016DEŇ DETSKEJ RADOSTI, MALACKÁ ŠOŠOVICA, VETERAN RALLEY MALACKY 10.00 hKultúra
27.05.2016ARTETERAPIA PRE DOSPELÝCH18.30 hKultúra
25.05.2016Alojz Mareček: FILIPÍNY18.00 hKultúra
21.05.2016NOC V KAŠTIELI14.00 hKultúra
19.05.2016ČAROVŇA: LIEČIVÁ SILA MŔTVEHO MORA18.00 hKultúra
17.05.2016ZDRAVIE PODĽA VAŠICH RÚK17.00 hKultúra
16.05.2016Katarína Koščová a Daniel Špiner19.00 hKoncerty
15.05.2016FÉDER TEATER: MEDARDOVE ROZPRÁVKY 17.00 hKultúra
14.05.2016DNH - G. B. Shaw: MOJA FEŠNÁ SLEČNA18.00 hKultúra
10.05.2016Bečkovi chlapci - koncert18.00 hKoncerty
09.05.2016ŽENA JE STVORENÁ PRE LÁSKU14.30 hKultúra
07.05.201644. ročník Beh oslobodenia a 10. ročník Pohára CVČ9.30 hŠport
07.05.2016MÍĽA PRE MAMU15.00 hKultúra
07.05.20169. ROČNÍK SALTARE ORBIS8.00 hKultúra
05.05.2016REMESLÁ, ŽIVNOSTI A SLUŽBY V MALACKÁCH10.00 hKultúra
05.05.2016MIROSLAV KINDER a KAROLÍNA JIRÁSKÁ: DIFFERENT IMAGINATION17.00 hKultúra
04.05.2016DETSKÝ TVORIVÝ ATELIÉR14.00 hKultúra
03.05.2016HUDOBNO - TANEČNÉ VYSTÚPENIE DETÍ14.00 hKultúra
02.05.2016JARMILA M. BARBORIAKOVÁ: VÝSTAVA VEJÁROV ZO SVETA10.00 hKultúra
01.05.2016Rybárske pretekyOkolie
01.05.2016Prvomájové Malacky 201610.00 hKultúra
30.04.2016SCK ZÁHORÁK: Za bocianmi do Marcheggu8.00 hcyklistika
30.04.2016Stavanie májeOkolie
30.04.2016Budem záchranáromOkolie
29.04.2016ARTETERAPIA PRE DOSPELÝCH18.30 hiné
29.04.2016Stavanie májovOkolie
29.04.2016Stavanie májeOkolie
28.04.2016ABSOLVENTSKÁ VÝSTAVA 17.00 hKultúra
27.04.2016A. Schmidt: KARAVÁNOM KANADOU18.00 hbeseda
24.04.201652. MHJ: SEN TEGMENTO17.00 hKultúra
24.04.2016SCK ZÁHORÁK: Na bicykli k termálnemu prameňu8.00 hcyklistika
23.04.2016Lozornské všelicoOkolie
23.04.2016Bečkovi chlapci - koncertOkolie
22.04.2016DEŇ ZEME - ENVIROdeň pre ZŠKultúra
21.04.2016ČAROVŇA: REGRESNÁ TERAPIA17.00 hKultúra
19.04.201652. MHJ: ZÁHORIENKA18.00 hKultúra
17.04.2016DIVADLO JAJA: CHLAPČEK SYNČEK17.00 hKultúra
17.04.2016 SCK ZÁHORÁK: Otváranie riek Moravy a Dyje8.00 hcyklistika
17.04.2016D. Makile:Opice z našej knižnice16.00 hOkolie
15.04.2016Hop Trop - koncert19.00 hOkolie
13.04.2016VÝTVARNÉ MUZICÍROVANIE14.00 hKultúra
12.04.2016ĽUDOVÁ NÁSTROJOVÁ HUDBA NA ZÁHORÍ18.00 hKultúra
10.04.201652. MHJ: BEATLES IN JAZZ17.00 hKoncerty
10.04.2016SCK ZÁHORÁK: Cykloturistické vítanie jari na Záhorí9,00 hcyklistika
07.04.2016ČAJOVŇA: POZNAJ SÁM SEBA...15.00 hbeseda
04.04.201652. roč. MHJ: Fragile20.00 hKultúra
03.04.201652.MHJ: W. A. MOZART: ČAROVNÁ FLAUTA16.00 hKultúra
02.04.2016ZBERATEĽSKÁ BURZA8.00 hKultúra - ostatné
31.03.2016OK Zúbkove pramene9.00 hKultúra
30.03.2016M. Marek: SEVERNÁ AUSTRÁLIA18.00 hKultúra
24.03.2016Maľované vajíčko 10.00 hKultúra
23.03.2016EXPEDIČNÁ KAMERA18.00 hKultúra
22.03.2016Veľkonočný šachový turnaj 8.30 hOkolie
20.03.2016SESTRIČKY NOTIČKY: O CHOREJ NOTIČKE17.00 hKultúra
19.03.2016DNH: V. ZETEK: STÁLO TI TO ZLATO ZA TO ?18.00 hKultúra
19.03.2016VEĽKÁ NOC V KAŠTIELI13.00 hKultúra
18.03.2016Najlepší športovec 201518.00 hKultúra
18.03.2016ARTETERAPIA PRE DOSPELÝCH18.30 hKultúra
17.03.2016ČAROVŇA: Energetickí upíri17.00 hKultúra
16.03.2016BESEDA S ALENOU ČERMÁKOVOU17.00 hKultúra
13.03.201652. roč. MHJ: S Král - Podrží ťa sen17.00 hKultúra
10.03.2016J. GREŠOVÁ, V. KRÁĽOVIČOVÁ, V. WEBEROVÁ,A. FRIČ: 111117.00 hKultúra
09.03.2016VÝTVARNÉ MUZICÍROVANIE - Detský tvorivý ateliér14.00 hKultúra
08.03.2016TRAVESTI SHOW KOČKY: Plnou parou vzad19.00 hKultúra
07.03.2016ČAJ ODRUHEJ14.00 hKultúra
06.03.2016M. Jaroš: Koncert pre (ne)poslušné deti 11.00 hKultúra
01.03.2016Divadelné predstavenie: 3x219.00 hKultúra
01.03.2016MAREC–MESIAC KNIHY10.00 hKultúra
01.03.2016AKO SCHUDNÚŤ BEZ DIÉT17.00 hKultúra
28.02.2016HAMLET s Benediktom Cumberbatchom17.00 hKultúra
26.02.2016ARTETERAPIA PRE DOSPELÝCH18.30 hKultúra
25.02.2016ČAJOVŇA: JEJO - JÓGA PRE SENIOROV15.00 hKultúra
24.02.2016Spevácky talent CVČ16.00 hPre deti
24.02.2016Miroslav Konečný: EXPO MILANO 201518.00 hKultúra
22.02.2016Jarné prázdniny v Cvečku 8.00 hPre deti
22.02.2016DETSKÁ JOGA S ROZPRÁVKAMI 10.00 hPre deti
22.02.2016PRÁZDNINY V KINE14.00 hKultúra
21.02.2016BRATISLAVSKÉ BÁBKOVÉ DIVADLO: O ČERVENEJ ČIAPOČKE17.00 hKultúra
20.02.2016SVETOVÝ DEŇ SPRIEVODCOV CESTOVNÉHO RUCHU V MALACKÁCH14.00 hKultúra
19.02.2016SVETOVÝ DEŇ SPRIEVODCOV CESTOVNÉHO RUCHU V MALACKÁCH 9.00 hKultúra
18.02.2016ČAROVŇA: REIKI A SHAMBALLA – LIEČENIE A DUCHOVNÝ RAST17.00 hKultúra
17.02.2016JEDEN SVET - filmový festival9.00 hKultúra
15.02.2016SÓLISTI DONSKÉHO KOZÁCKEHO CHÓRU VOLNIJ DON18.00 hKultúra
13.02.2016Valentínsky šachový turnaj8.30 hKultúra
11.02.2016RIEKA ŽIVOTA17.00 hKultúra
10.02.2016DETSKÝ TVORIVÝ ATELIÉR - pre školské kluby14.00 hKultúra
08.02.2016FAŠIANGOVÉ POSEDENIE14.00 hKultúra
07.02.2016PACI PAC - Koncert pre deti16.00 hKultúra
02.02.2016VAŠE JEDLO A ZDRAVIE17.00 hKultúra
01.02.2016FAŠIANGOVÉ POSEDENIE14.00 hKultúra
29.01.2016CvečkoKARNEVAL 16.00 hKultúra
29.01.2016ARTETERAPIA PRE DOSPELÝCH18.30 hKultúra
27.01.2016NEPÁL A ČAJOVÉ ZÁHRADY DARJEELINGU18.00 hKultúra
21.01.2016ČAROVŇA: SPRÁVNA CESTA AKO SI ZACHOVAŤ DOBRÉ ZDRAVIE17.00 hKultúra
19.01.2016BEČKOVI CHLAPCI s hosťom Oľgou Baričičovou19.00 hKultúra
18.01.2016ČAJ O DRUHEJ14.00 hKultúra
18.01.2016DNH: ŽENSKÝ ZÁKON19.00 hKultúra
17.01.2016DIVADLO ŽIHADLO: SNEHULIAČKOVCI17.00 hKultúra
17.01.2016 JEDEN SVET - filmový festival18.00 hKultúra
14.01.2016MARTIN JURSA: OBRAZY17.00 hKultúra
08.01.2016Zimné radovánky8.00 hKultúra
06.01.2016Koncert Trojkráľový: SLOVENSKÉ KVARTETO, M. MASAROVIČOVÁ ,P. BODNÁR16.00 hKultúra
29.12.2015Zábava na ľade10.00 hCVČ
28.12.2015Zábava na ľade10.00 hCVČ
25.12.2015JASLIČKOVÁ SLÁVNOSŤ15.00 hKultúra
22.12.2015 1. SFC Canaria Team Malacky – 1. FSK Kysucké Nové Mesto16.00 hfutsal
20.12.2015Adventné Malacky 2015 - Vianočné trhy10.00 hKultúra
19.12.2015Adventné Malacky 2015 - Vianočné trhy10.00 hKultúra
18.12.2015Adventné Malacky 2015 - Vianočné trhy10.00 hKultúra
18.12.2015VIANOČNÝ KONCERT klavírnej triedy Mgr. T.Volárovej17.00 hKultúra
17.12.2015Adventné Malacky 2015 - Vianočné trhy15.00 hKultúra
16.12.2015Vianočné prekvapenie v CVEČKU16.00 hCVČ
16.12.2015ÓDA NA RADOSŤ16.00 hKultúra
15.12.2015SALTATRIX: TANCUJEME NA PESNIČKY PRE NEPOSLUŠNÉ DETI17.00 hKultúra
14.12.2015VIANOČNÁ BESIEDKA DETÍ MŠ MALACKY17.00 hKultúra
13.12.2015Čajkovskij: LUSKÁČIK /balet/16.00 hKultúra
12.12.2015Zberateľská burzaOd 08.00 do 12.00 hKultúra
12.12.2015KEĎ ČARUJE PANI ZIMA16.00 hKultúra
12.12.2015zápasy 1. ligy - hádzaná17.30 hhádzaná
11.12.2015 1. SFC Canaria Team Malacky – MIBA Banská Bystrica20.30 hfutsal
11.12.2015VIANOČNÁ BESIEDKA DETÍ Z HAPPYLANDU16.00 hKultúra
08.12.2015MLYNY A MLYNÁRI NA NOVOVEKOM PLAVECKOM PANSTVE18.00 hKultúra
08.12.2015VIANOČNÉ KAPITOLY18.00 hKultúra
06.12.2015Mikuláš na Juhu16.30 hKultúra
05.12.2015Adventné Malacky 2015 - Mikulášske popoludnie17.00 hKultúra
03.12.2015ART CLUB 2002: 14. VIANOČNÁ VÝSTAVA 17.00 hKultúra
29.11.2015ADVENTNÉ MALACKY 2015 - SPEVÁCKY ZBOR APOLLO16.00 hKultúra
27.11.2015ARTETERAPIA PRE DOSPELÝCH18.30 hKultúra
26.11.2015STAŇ SA ANJELOM18.00 hKultúra
25.11.2015 P. Baričák - UMENIE OBČANOM17.00 hbeseda
25.11.2015S. Vongrej: BALI, LOMBOK, KOMODO18.00 hbeseda
24.11.2015MORAVA KRÁSNA ZEM - Záhorienka a jej hosť Karel Hegner18.00 hKultúra
23.11.2015HVIEZDY NA VIAC SPÔSOBOV15.00 hKultúra
22.11.201512. BENEFIČNÝ KONCERT SVITANIA14.30 hKultúra
21.11.2015NOC DIVADIEL 201515.00 hKultúra
20.11.20151. SFC Canaria Team Malacky – FC Spartak Trnava20.30 hfutsal
19.11.2015BABINEC: MINULÉ ŽIVOTY18.00 hKultúra
16.11.2015ANTON SRHOLEC18.00 hKultúra
15.11.2015BÁBKOVÉ DIVADLO DÚHA: DOMČEK, KTORÝ KAŠĽAL17.00 hPre deti
15.11.20151. SFC Canaria Team Malacky – Futsal klub Lučenec15.00 hfutsal
12.11.2015BLANKA MINÁRIKOVÁ: ÚLOVKY OKAMIHOV17.00 hKultúra
11.11.2015TVORIVÝ ATELIÉR – ŠPERKY Z DRÔTU10.00 hPre deti
10.11.2015Jesenná sonáta17.00 hKultúra
07.11.2015GPX - šach8.00 hCVČ
04.11.2015TVORIVÝ ATELIÉR – KOŠIKÁRSTVO10.00 hPre deti
03.11.2015FEST FILM FEST-SNOW FILM FESTKultúra
01.11.2015STARÝ CINTORÍN -Historické potulky Malackami14.00 hKultúra
31.10.2015STARÝ CINTORÍN -Historické potulky Malackami11.00 hKultúra
30.10.2015 STARÝ CINTORÍN - Historické potulky Malackami 13.00 hKultúra
30.10.2015ARTETERAPIA PRE DOSPELÝCH18.30 hKultúra
28.10.2015MARTIN JOHANES: IRÁN18.00 hKultúra
28.10.2015TVORIVÝ ATELIÉR – TVORÍME NA VIANOCE10.00 hPre deti
26.10.2015DNH: MUŽ MOJEJ ŽENY19.00 hKultúra
23.10.2015Tekvicové strašidláKultúra
22.10.2015Farebná jeseň - výstavaKultúra
22.10.2015BABINEC: Astrológia s Allou18.00 hKultúra
21.10.2015NOC DIVADIEL 201515.00 hKultúra
21.10.2015STAŇ SA ANJELOM - výstava10.00 hKultúra
20.10.2015Entomologická výstava15.00 hKultúra
19.10.2015ČAJ O DRUHEJ14.00 hKultúra
19.10.2015RODINA,CHLIEB NÁŠ KAŽDODENNÝ14.30 hKultúra
18.10.2015DIVADLO ŽIHADLO: O SLIEPOČKE A KOHÚTIKOVI17.00 hKultúra
17.10.2015PRVÝ ZÁHORÁCKY OKTÓBERFESTKultúra
16.10.2015UDEĽOVANIE ČESTNÉHO OBČIANSTVA MESTA MALACKY PÁNOVI ALFRÉDOVI SWANOVI16.00 hKultúra
16.10.2015JAKUB DUFEK, VIKTÓRIA PASTOROVÁ: DVA POHĽADY17.00 hKultúra
14.10.2015TVORIVÝ ATELIÉR 14.00 hKultúra
13.10.2015CHOROBA JE VÝKRIK DUŠE17.00 hKultúra
12.10.2015SENIORSKÝ PONDELOK14.00 hKultúra
06.10.2015PETER JUŠČÁK: NAŠI OBČANIA V SOVIETSKYCH PRACOVNÝCH TÁBOROCH GULAG18.00 hKultúra
05.10.2015NEDAJME ZAHYNÚŤ DEDIČSTVU PREDKOV - výstava17.00 hKultúra
04.10.2015Šarkaniáda 201514.30 hKultúra
02.10.2015MALACKY V DEJINÁCH - prezentácia knihy18.00 hKultúra
30.09.2015Marek Bachratý: DIVOKÁ ALJAŠKA V KOMERČNOM SVETE18.00 hKultúra
30.09.2015SCK Záhorák: Na Dni zelá do Stupavy9.00 hcyklistika
26.09.2015Zberateľská burzaOd 08.00 do 12.00 hiné
26.09.201532. ročník behu Malacká desiatkaKultúra
26.09.201510. ročník behu Malacký kilometerKultúra
26.09.2015Lozornské všelicoOkolie
26.09.2015X. Memoriál Jakuba Habudu10.30 hŠport
23.09.2015BESEDA SO SPISOVATEĽKOU Vierou Lukáčkovou Minárikovou17.00 hKultúra
22.09.2015La Gioia - galakoncert18.00 hKultúra
22.09.2015Babinec: Zdravie podľa vyšich rúk17.00 hKultúra
19.09.2015Hasprunský dubák9.00 hOkolie
19.09.2015MALACKÁ ŠOŠOVICA9.00 hKultúra
19.09.2015HISTORICKÉ MALACKY11.00 hKultúra
19.09.2015Otvorenie školského roka v CVČ9.00 hKultúra
18.09.2015Divadelný ústav -SHAKESPEARE, ROMANCE A ROZPRÁVKY15.00 hKultúra
16.09.2015Divadelný festival: Zejdeme sa na hambálku19.00 hKultúra
15.09.2015ZÁPIS DO KURZOV ORIENTÁLNEHO TANCA18.00 hKultúra
12.09.2015Gajarský fičákOkolie
12.09.2015Modelársky letecký deňOkolie
09.09.2015EDITA ŠTEFFEKOVÁ: ČARO VOSKU17.00 hKultúra
06.09.2015Bažant KINEMATOGRAF20.00 hKultúra
05.09.2015Festival MravenecOkolie
05.09.2015XI. výstava húb9.00 hOkolie
05.09.2015Športový deňOkolie
05.09.2015Organový koncert19.00 hOkolie
05.09.2015Ukončenie leta14.00 hOkolie
05.09.2015125.výročie založenia DHZ LozornoOkolie
05.09.2015Medzinárodný turnaj mladých nádejí v boxe12.30 hbox
04.09.201532. ročník Večerného behu zdravia- Behu vďaky SNPKultúra
02.09.2015ŠM DNH: Mŕtvy frajer19.00 hKultúra
31.08.2015VÝTVARNÉ DIVADLENIE14.00 hKultúra
29.08.201510. MAJSTROVSTVÁ MALACIEK VO VARENÍ GULÁŠUKultúra
29.08.2015Rozlúčka s letomOkolie
28.08.2015ARTETERAPIA PRE DOSPELÝCH18.30 hKultúra
24.08.2015JOGA s Ľudmilou Oreskou18.00 hKultúra
23.08.2015ROZPRÁVKOVÉ POPOLUDNIE16.00 hKultúra
22.08.2015LETNÉ LÁBSKE SLÁVNOSTI14.30 hOkolie
17.08.2015JOGA s Ľudmilou Oreskou18.30 hKultúra
16.08.2015ROZPRÁVKOVÉ POPOLUDNIE16.00 hKultúra
16.08.2015VIII. ROČNÍK ZÁHORÁCKEHO VÝSTUPU NA VYSOKÚ MEMORIÁL ZUZKY KRAJČÍRIKOVEJ8.00 hKultúra
15.08.2015Záhorienka v ZávodeOkolie
15.08.2015POĽOVNÍCKY DEŇKultúra
15.08.2015Dni uhranského somícaOkolie
15.08.2015Hodové slávnosti 2015Okolie
14.08.2015IX. Obecné slávnosti Okolie
12.08.2015HISTORICKÉ POTULKY MALACKAMI19.00 hKultúra
11.08.2015LETNÉ ČÍTANIE S GUĽKOM BOMBUĽKOM v knižnici MCK 10.00 hKultúra
10.08.2015JOGA s Ľudmilou Oreskou18.30 hKultúra
09.08.2015ROZPRÁVKOVÉ POPOLUDNIE16.00 hKultúra
08.08.2015Slovenské piesky VII.8.00 hOkolie
08.08.2015FUN RÁDIO DOHODA14.00 hKultúra
08.08.2015Kuchynské kultúrne letoOkolie
06.08.2015 6. Sokolský zraz a 47. Rallye campingu a caravaninguOkolie
04.08.2015LETNÝ ATELIÉR10.00 hKultúra
04.08.2015Babinec so Svetlanou Guzmanovou17.00 hKultúra
03.08.2015JOGA s Ľudmilou Oreskou18.30 hKultúra
02.08.2015ROZPRÁVKOVÉ POPOLUDNIE16.00 hKultúra
01.08.2015Kuchynské kultúrne letoOkolie
01.08.2015Filmový festivalOkolie
01.08.20156. PRETEK KARPATSKÉHO AUTOKROSOVÉHO POHÁRAOkolie
31.07.2015Filmový festivalOkolie
28.07.2015LETNÉ ČÍTANIE SO PSÍČKOM A MAČIČKOU10.00 hKultúra
27.07.2015JOGA s Ľudmilou Oreskou18.30 hKultúra
26.07.2015ROZPRÁVKOVÉ POPOLUDNIE16.00 hKultúra
22.07.2015LETNÝ ATELIÉR10.00 hKultúra
20.07.2015JOGA s Ľudmilou Oreskou18.30 hKultúra
20.07.2015DENNÝ DETSKÝ TÁBOR V MCKKultúra
19.07.2015ROZPRÁVKOVÉ POPOLUDNIE16.00 hKultúra
18.07.2015MALACKÝ KRÍGL12.00 hKultúra
16.07.2015AKO SCHUDNÚŤ BEZ DIÉT17.00 hKultúra
15.07.2015HISTORICKÉ POTULKY MALACKAMI19.00 hKultúra
14.07.2015LETNÝ ATELIÉR10.00 hKultúra
13.07.2015JOGA s Ľudmilou Oreskou18.30 hKultúra
12.07.2015ROZPRÁVKOVÉ POPOLUDNIE16.00 hKultúra
11.07.2015Majstrovstvá Slovenska vo vodnom motorizme mládežeŠport
11.07.2015Poľovnícky deň13.00 hOkolie
09.07.2015MYSTIKA ZÁHORIA - výstava fotografií9.00 hKultúra
07.07.2015LETNÉ ČÍTANIE S PUFOM a MUFOM10.00 hKultúra
06.07.2015JOGA s Ľudmilou Oreskou18.30 hKultúra
05.07.2015Habánsky hodový jarmokOkolie
04.07.2015Letné obecné slávnostiOkolie
04.07.2015ARTETERAPIA PRE DOSPELÝCH10.00 hKultúra
04.07.2015STREETFEST MALACKY 20159.00 hKultúra
03.07.2015E. Mader - výstava fotografiíOkolie
03.07.2015Bábkové divadlo: Mišo a jeho svet10.00 hKultúra
30.06.2015Hodový jarmok8.00 hOkolie
28.06.2015SCK Záhorák: Po stopách pútnikov na kláštor Katarínkacyklistika
26.06.2015ARTETERAPIA PRE DOSPELÝCH18.30 hKultúra
24.06.20151. ročník korčuľovania BUĎ INLINEŠport
21.06.2015SCK Záhorák: Podlužické rozhľadycyklistika
20.06.2015XX. roč. medzinárodného turnaja v boxe14.00 hbox
20.06.2015Malacká šošovica9.00 hKultúra
20.06.2015Vítanie leta-oslavy letného slnovratu17.30 hOkolie
19.06.2015Koncert klavírnej triedy ZUŠ17.00 hKultúra
19.06.2015Na hambálku takmer sám – Smiechohry a Jóga smiechu 20.00 hKultúra
18.06.2015Babinec: Bylinky17.00 hKultúra
17.06.2015Štyri ročné obdobia so Saltatrixom 17.00 hKultúra
15.06.2015Malacká paleta10.00 hKultúra
15.06.2015Happy birthday Saltatrix18.00 hKultúra
14.06.2015Divadlo Žihadlo: O červenej čiapočke17.00 hKultúra
14.06.2015SCK Záhorák: Cyklovýlet do Viednecyklistika
14.06.2015Vystúpenie speváckych folklórnych súborov15.00 hOkolie
13.06.2015Zberateľská burzaOd 08.00 do 12.00 hOkolie
13.06.2015DNH: E. Kischon: Romeo a Júlia... po tridsiatich rokoch18.00 hKultúra
13.06.2015Slávnostné otvorenie náučného chodníka15.00 hOkolie
13.06.2015Krojovaný deň15.00 hOkolie
13.06.2015Zvieratkovo13.00 hOkolie
13.06.2015Deťom10.00 hKultúra
12.06.2015Ďeň otvorených dverí vo Vstúpte n. o.9.00 hOstatné
11.06.2015Malackí fešáci: Legendy za nebeskou bránou19.30 hKultúra
07.06.2015Deň rodinyKultúra
06.06.2015SCK Záhorák: Po stopách Čachtickej panej6.45 hKultúra
06.06.20151. ROČ ČESKO-SLOVENSKEJ SÚŤAŽE POĽOVNÍCKYCH TRUBAČOV7.00 hKultúra
06.06.2015Ružena Geringer - výstava15.00 hKultúra
05.06.2015ZUŠ: Cínový vojačik17.00 hKultúra
04.06.2015MALACKÉ BRKO14.30 hKultúra
01.06.2015ZUŠ: večer tanca18.00 hKultúra
31.05.2015IV. liga BFZ - sk. B FC Malacky - Jablonec 17.00 hfutbal
31.05.2015SCK Záhorák: Karpaty tour8.00 hcyklistika
31.05.2015Štúdio mladých DNH: PASUS16.00 hKultúra
30.05.2015VETERAN RALLYE MALACKY - KAMEŇÁK 2015 11.30 hOstatné
30.05.2015Deň detí a Veterán rallye9.00 hKultúra
29.05.2015Športové hry malackej mládeže a Putovný pohár primátora mestaKultúra
29.05.2015ARTETERAPIA PRE DOSPELÝCH 18.30 hKultúra
27.05.2015M. KUCHÁREK: Himaláje 201417.00 hKultúra
26.05.201540. ročník Putovného pohára MDD v šachu Šport
25.05.2015DNH: E. Kischon: Romeo a Júlia... po tridsiatich rokoch18.00 hKultúra
23.05.20155. ročník Memoriálu P. Patscha v cyklistike7.00 hcyklistika
23.05.2015SCK Záhorák: Cyklotúra cesta priateľstva6.45 hcyklistika
23.05.2015 Okresné športové hry a turistické stretnutie Jednoty dôchodcov na Slovensku okr. Malacky9.00 hŠport
19.05.2015Ďeň otvorených dverí ZB HaZZ Malacky9.00 hOstatné
17.05.2015IV. liga BFZ - sk. B FC Malacky - Dubova17.00 hfutbal
17.05.2015SCK Záhorák: Cykloturistické potulky dunajskými luhmi6.45 hcyklistika
17.05.2015DIVADLO BABENA: O ČOM STROMY ROZPRÁVAJÚ17.00 hKultúra
16.05.2015OBLASTNÁ VÝSTAVA ORIEŠKOVKultúra
16.05.2015DNH: E. Kischon: Romeo a Júlia... po tridsiatich rokoch 18.00 hKultúra
15.05.2015DEŇ MÚZEÍ 20159.00 hKultúra
14.05.2015BABINEC: NA PÔRODE ZÁLEŽÍ17.00 hKultúra
12.05.2015Stretnutie so Svetlanou Guzmanovou17.00 hKultúra
11.05.2015Deň matiek17.00 hKultúra
09.05.2015SCK Záhorák: Na Hasprúnsku 50-tku9.00 hcyklistika
09.05.2015Míľa pre mamu14.00 hKultúra
09.05.20158. SALTARE ORBIS 20158.00 hŠport
08.05.201543. ročník Behu oslobodenia8.00 hKultúra
07.05.2015Štefan Horínek: Prierez tvorby17.00 hKultúra
06.05.2015Váž si svoju mamu - tvorenieKultúra
03.05.2015IV. liga BFZ - sk. B FC Malacky - Pezinok 17.00 hKultúra
02.05.2015SCK Záhorák: Otváranie Lichtenštajnských cyklotrás6.45 hcyklistika
01.05.2015Cestujeme s CvečkomKultúra
01.05.2015Prvomájové Malacky 201510.00 hKultúra
29.04.2015A. Mareček: MEXIKO18.00 hKultúra
27.04.2015Seniorský pondelok14.00 hKultúra
26.04.201551. MHJ: P. I. Čajkovskij: LABUTIE JAZERO16.00 hKultúra
26.04.2015IV. liga BFZ - sk. B FC Malacky - Šenkvice 16.30 hfutbal
26.04.2015SCK Záhorák: Na bicykli k termálnemu prameňu8.00 hcyklistika
24.04.2015ARTETERAPIA PRE DOSPELÝCH18.30 hKultúra
20.04.201551 MHJ: FUNNY FELLOWS a ich hosť KATARÍNA HASPROVÁ19.00 hKultúra
19.04.2015SCK Záhorák: Otváranie riek Moravy a Dyje8.00 hcyklistika
19.04.2015MALÁ ČAROVNÁ FLAUTA17.00 hKultúra
19.04.2015III. liga MD BFZ ŠK Žolík Malacky-FK Stupava11.00 hfutbal
19.04.2015MŽ MZV A ŠK Žolík Malacky „B“-OŠK Slovenský Grob11.00 hfutbal
19.04.2015Prípravka sk. A2 ŠK Žolík Malacky-FA Bratislava9.30 hfutbal
19.04.2015Prípravka sk. B2 FC Malacky-FA Bratislava9.30 hfutbal
18.04.2015Zberateľská burzaOd 08.00 do 12.00 hOstatné
18.04.2015Malacká šošovicaKultúra
18.04.2015DNH: MOJA FEŠNÁ SLEČNA18.00 hKultúra
18.04.2015III. liga SD BFZ ŠK Žolík Malacky-FC Ružinov Bratislava16.30 hfutbal
18.04.2015II. liga SŽ BFZ ŠK Žolík Malacky-FC Rohožník10.00 hfutbal
18.04.2015II. liga MŽ BFZ ŠK Žolík Malacky-FC Rohožník12.00 hfutbal
16.04.2015BABINEC na tému ORGONITY A ENERGIA V PRIESTOROCH17.00 hKultúra
12.04.201551. MHJ: KOLLÁROVCI16.00 hKultúra
10.04.2015...NA HAMBÁLKU (takmer) SÁM20.00 hKultúra
07.04.2015Stretnutie so Svetlanou Guzmanovou17.00 hKultúra
02.04.2015Veľkonočná dielňa9.00 hKultúra
31.03.2015EXPEDIČNÁ KAMERA 18.00 hKultúra
30.03.201551. MHJ: FRAGILE18.00 hKultúra
28.03.2015DNH:RÓMEO A JÚLIA PO 30-TICH ROKOCH18.00 hKultúra
27.03.2015OK ZÚBKOVE PRAMENE9.00 hKultúra
27.03.2015Bábkové divadlo: Gašparkova čarovná stolička16.00 hKultúra
26.03.2015D. BOGDALÍKOVÁ: Himajlon – svet začiatku17.00 hKultúra
25.03.2015M. Merc: IZRAEL18.00 hKultúra
22.03.201551. MHJ: SLÁVNOSTNÝ KONCERT UČITEĽOV ZUŠ v MALACKÁCH16.00 hKultúra
21.03.2015DNH:RÓMEO A JÚLIA PO 30-TICH ROKOCH18.00 hKultúra
20.03.2015Výstava Dejiny športu v Malackách v cirkevnej školeVýstavy
20.03.2015Vyhlásenie \"Najlepšieho športovca\" a Najšportovejšej školy\" 2014 Kultúra
20.03.2015ARTETERAPIA PRE DOSPELÝCH s Andreou Záhradníkovou Krajčírovou18.30 hKultúra
20.03.2015ŠPORTOVEC ROKA 18.00 hKultúra
19.03.2015BABINEC s MARCELOU LAIFEROVOU17.00 hKultúra
15.03.2015Rád červených nosov: LETOM SVETOM S MALÝM VTÁČÍM KABARETOM17.00 hKultúra
14.03.2015Potápačské harašenie Jakubov18.00 hOkolie
14.03.2015DNH:RÓMEO A JÚLIA PO 30-TICH ROKOCH19.00 hKultúra
13.03.2015Zápas 1. SFC Canaria Team Malacky-MIBA Banská Bystrica20.10 hfutsal
13.03.2015DNH:RÓMEO A JÚLIA PO 30-TICH ROKOCH19.00 hKultúra
12.03.2015SPIEVAME ČESKÉ A SLOVENSKÉ HITY15.30 hKultúra
12.03.2015DNH:RÓMEO A JÚLIA PO 30-TICH ROKOCH19.00 hKultúra
11.03.2015VÝTVARNÉ „MUZICÍROVANIE“14.00 hKultúra
10.03.2015Stretnutie s históriou18.00 hKultúra
09.03.2015ČAJ O DRUHEJ...14.00 hKultúra
08.03.20155. ročník medzinárodného turnaja mládeže v stolnom teniseŠport
07.03.20155. ročník medzinárodného turnaja mládeže v stolnom teniseŠport
06.03.20155. ročník medzinárodného turnaja mládeže v stolnom teniseŠport
06.03.2015Jarné prázdniny v Cvečku. Týždeň celodenných podujatí. Piatok: Tajomstvo hradu Pajštún.08.00 h- 15.30 hCVČ
06.03.20155. roč. medzinárodného turnaja mládeže v stol. teniseŠport
05.03.2015Jarné prázdniny v Cvečku. Týždeň celodenných podujatí. Štvrtok: Plaváreň Malina, kino08.00 h- 15.30 hCVČ
05.03.2015Jarné prázdniny v kineKino
04.03.2015Jarné prázdniny v Cvečku. Týždeň celodenných podujatí. Streda: Centrum Farbičky, plaváreň08.00 h- 15.30 hCVČ
04.03.2015Jarné prázdniny v kineKino
03.03.2015Jarné prázdniny v Cvečku. Týždeň celodenných podujatí. Utorok: celodenný výlet do Bratislavy.08.00 h- 15.30 hCVČ
03.03.2015Jarné prázdniny v kineKino
02.03.2015Jarné prázdniny v Cvečku. Týždeň celodenných podujatí. Pondelok: celodenný výlet do Bratislavy.08.00 h- 15.30 hCVČ
02.03.2015Jarné prázdniny v kineKino
02.03.2015JARNÉ PRÁZDNINY V CVEČKU8.00 hKultúra
28.02.201515. PLASTIC SHOCK 2015. Memoriál Grahama Wardella10.00 hKultúra
27.02.2015Zápas 1. SFC Canaria Team Malacky-ŽFA Žirafa Žilina20.10 hfutsal
27.02.2015ARTETERAPIA pre dospelých18.30 hKultúra
27.02.2015...na HAMBÁLKU (takmer) SÁM S BRAŇUŠKOM JÓBUSOM A VRBOVSKÝMI VÍŤAZMI20.00 hKultúra
26.02.2015Výstava ZLATA KOMÁROVÁ: Kvet v akvareli, ELENA PAVÚKOVÁ: OlejomaľbaVýstavy
24.02.2015ALBÁNSKO (MOTOTRIP)18.00 hKultúra
22.02.2015Peter Šesták: Kúzelnícke vystúpenie17.00 hPre deti
22.02.2015VÝSTAVA: PRVÁ SVETOVÁ VOJNA A ZÁHORIEVýstavy
21.02.2015XX. Reprezentačný ples rodičovOkolie
21.02.2015Jarná burza detského a tehotenského oblečenia a potrieb v MC VánokOd 09.00 h do 12.00 hDC Vánok
21.02.2015Svetový deň sprievodcov v Malackách14.00 hKultúra
21.02.2015DIVADLO NA HAMBÁLKU. G. B. Shaw: Moja fešná slečna18.00 hDivadlo
20.02.2015Jarná burza detského a tehotenského oblečenia a potrieb v MC Vánok15.00 h- 18.00 hDC Vánok
19.02.2015Osudy & Pozdní sběr19.00 hKultúra
19.02.2015Koncert žiakov ZUŠ Malacky16.00 hKoncerty
18.02.2015Regionálny festival JEDEN SVET18.00 hKino
17.02.2015Ženský chamt spojený s pochovávaním basy 10.00 hOkolie
17.02.2015Pochovávanie basy Jakubov17.00 hOkolie
17.02.2015Pochovávanie basy. Záhoráci.18.00 hOkolie
17.02.2015SALTATRIX DANCE – STREETDANCEKultúra
16.02.2015SALTATRIX DANCE – STREETDANCE18.00 hKultúra
15.02.2015Karneval pre deti16.00 hOkolie
14.02.20152. Rodičovský ples19.00 hKultúra
14.02.2015Obecný ples Kuchyňa19.00 hOkolie
14.02.20156. Školský ples19.00 hOkolie
14.02.2015Gulášmajster 2015Okolie
14.02.2015Sprievod masiek a fašiangová zábava 15.30 hOkolie
14.02.2015Obecná zabíjačkaOkolie
14.02.2015Reprezentačný ples priateľov folklóru19.30 hOkolie
14.02.2015Valentínsky šachový turnaj \"O Putovný pohár primátora mesta\"08.00 hŠport - ostatné
14.02.2015 2. ročník fašiangovej dražby kohútov a prestížny turnaj v Squashi10.00 hOkolie
13.02.20154. Reprezentačný ples Vstúpte,n.o.19.00 hOkolie
12.02.2015BABINEC so spisovateľkou Silviou Antalíkovou17.00 hKultúra
11.02.2015Detský tvorivý ateliér pre školské kluby14.00 hPre deti
10.02.2015DIVADLO NA HAMBÁLKU. V. Zetek: Stálo ti to za to?19.00 hDivadlo
07.02.2015XXII. mestský reprezentačný ples 20.00 hOkolie
07.02.2015 VIII. Štvrtčanský reprezentačný ples19.00 hOkolie
07.02.2015Fašiangový Ples vínnej cesty ZáhorieOd 20.00 hOkolie
07.02.2015Obecná zabíjačkaOd 09.00 hOkolie
07.02.2015Detský karneval14.00 hOkolie
07.02.2015XVII. Poľovnícky ples19.00 hKultúra
06.02.2015Reprezentačný ples DK Kuchyňa19.00 hKultúra
06.02.2015Zápas 1. SFC Canaria Team Malacky– KSF DOXX Žilina20.10 hfutsal
05.02.2015Súkromná základná umelecká škola- koncert18.00 hOkolie
04.02.2015Detský karneval17.00 hDC Vánok
04.02.2015Výstava Dejiny športu v Malackách v cirkevnej školeVýstavy
03.02.2015DOLNÍ KONEC18.00 hKultúra
02.02.2015Loom Bands alebo tiež gumičkovanieOd 10.00 hPre deti
01.02.2015ITF SLOVAKIATOUR. Poľovníctvo a oddych. Wellness a fitnessOkolie
01.02.2015Kalendár podujatí február 2015- LozornoOkolie
31.01.2015Obecná zabíjačka12.00 hOkolie
31.01.2015Obecný ples Sološnica 201519.00 hOkolie
31.01.2015Krojová zábava19.00 hOkolie
31.01.2015Reprezentačný ples20.00 hOkolie
31.01.2015ITF SLOVAKIATOUR. Poľovníctvo a oddych. Wellness a fitnessOkolie
30.01.2015Výstava 1. svetová vojna08.00 h- 16.00 hVýstavy
30.01.2015Cvečkokarneval - rozprávková zábava 16.00 hCVČ
30.01.2015ARTETERAPIA pre dospelých18.30 hKultúra
30.01.2015ITF SLOVAKIATOUR. Poľovníctvo a oddych. Wellness a fitnessOkolie
29.01.2015ITF SLOVAKIATOUR. Poľovníctvo a oddych. Wellness a fitnessOkolie
29.01.20156. ročník turnaja v ľadovom hokeji ZŠŠport
29.01.2015Tvorivé dielničky. Pripravme sa na karneval.10.00 hOkolie
28.01.20156. ročník turnaja v ľadovom hokeji ZŠŠport
28.01.201522. ročník súťaže Šaliansky Maťko 2014/15 CVČ
27.01.2015Klub cestovateľov –O.Z. Zenit. SLAVOMÍR VONGREJ: KAPSKO, JUŽNÁ AFRIKA18.00 hKultúra
27.01.20156. ročník turnaja v ľadovom hokeji ZŠŠport
26.01.2015Z HRNCA DO ROZPRÁVKY17.00 hPre deti
25.01.2015Mauí chuapec16.00 hOkolie
24.01.2015Šiesty Obecný ples19.00 hOkolie
24.01.2015Detský karneval15.00 h.Okolie
23.01.20155. MUZIKANTSKÝ PLES19.30 hOkolie
23.01.201515. REPREZENTAČNÝ PLES CIRKEVNEJ ŠKOLY A FARSKÝ PLESKultúra
23.01.2015Workshop: Prírodná lekáreň a využitie prírodných esenciálnych olejov v domácnosti18.00 hOkolie
22.01.2015BABINEC na tému ANJELI A ARCHANJELI17.00 hKultúra
20.01.2015ZÁHORIE A VEĽKÁ MORAVA Z POHĽADU ARCHEOLÓGIE18.00 hKultúra
20.01.2015Prednáška: Tresty vo výchove18.00 hOkolie
18.01.2015Darček19.00 hOkolie
18.01.2015Divadlo Jaja: PRINCEZNÁ FRMFULÍNA. 17.00 hDivadielko
18.01.2015Stupavský MTB maratónOkolie
17.01.2015Stupavský MTB maratónOkolie
17.01.20151. Hasičský ples19.00 hOkolie
17.01.2015Detský karneval15.00 h.Okolie
17.01.2015Karneval14.00 hOkolie
15.01.2015OTVORENIE VÝSTAVY: PRVÁ SVETOVÁ VOJNA A ZÁHORIEOd 09.00 hVýstavy
15.01.20151. SFC Canaria Team Malacky – KSF Doxx Žilina20.30 hKultúra
15.01.20151. SFC Canaria Team Malacky – KSF Doxx Žilina20.30 hfutsal
14.01.2015DETSKÝ ATELIÉR pre školské kluby14.00 hPre deti
11.01.2015O červenej Čiapočke16.00 hOkolie
08.01.2015Stromček pre Vaše dieťaDC Vánok
06.01.2015Koncert TROJKRÁLOVÝ: „KEĎ MÁŠ KAM ÍSŤ“16.00 hKoncerty
06.01.2015DIVADLO NA HAMBÁLKU: ŽIVÝ BETLEHEMOd 15.30 do 17.30 hKultúra
05.01.2015Prázdniny na ľade – korčuľovanie Od 10.00 h do 12.00 hŠport
31.12.2014Silvestrovská vychádzka na Devínsku Kobylu10. 00 hOkolie
31.12.2014Silvestrovský beh zdraviaOkolie
31.12.2014Silvestrovský pochod na Kamenný mlynOkolie
31.12.2014IV. batôžkový bálOd 20.00 hKultúra
31.12.2014Na Silvestra na koleKultúra
29.12.2014 Prázdniny na ľade – korčuľovanie Od 10.00 h do 12.00 hŠport
23.12.2014Volejbalový kolotoč dvojíc18.00 hvolejbal
21.12.20144. adventná nedeľa17.00- 20.00 hCelomestské podujatia
21.12.2014Adventný koncert Chorus Augustini16.00 hOkolie
20.12.2014Vianočný benefičný koncert17.00 hKoncerty
20.12.20141. Vianočné trhy na JuhuOd 08.00 do 16.00 hKultúra
20.12.2014Hasičská kapustnicaOd 14.00 hOkolie
20.12.2014Dom kúziel13.00 hPre deti
19.12.2014Vianočný koncert - UNÍČANKA v KD 19.00 hOkolie
19.12.2014Vianočný koncert klavírnej triedy Mgr. Tatiany Volárovej17.00 hKoncerty
19.12.2014Kurz \"rodičovské minimum\"Od 16.00- 20.00 hDC Vánok
18.12.2014Vianočný koncert Súkromnej základnej umeleckej školy17.00 hOkolie
18.12.2014Vianočný koncert žiakov16.00 hKoncerty
17.12.2014Ukáž čo vieš16.00 hCVČ
17.12.2014SLÁVNOSTNÝ ADVENTNÝ KONCERT UČITEĽOV ZUŠ V MALACKÁCH16.00 hKoncerty
17.12.2014Vianočná besiedka detí MŠ Malacky17.00 hPre deti
16.12.2014Vianočné vystúpenie detí z tanečného odboru ZUŠ18.00 hOstatné
15.12.2014KRV PRE KAMILA- DAROVANIE V MALACKÁCH7.00 - 9.30 hiné
14.12.20143. adventná nedeľa17.00- 20.00 hCelomestské podujatia
14.12.2014TEATRO NELINE: NESIEM VÁM NOVINU...17.00 hPre deti
13.12.2014Zimná zberateľská burza8.00 h- 12.00 hOstatné
13.12.2014Schloss Hof, vianočná dedinka- autobusový výlet13.00 hOkolie
13.12.2014Vianočné trhy, vianočné zvyky a tradícieOkolie
13.12.2014Vianočné trhyOkolie
13.12.2014Vianočné trhyOkolie
13.12.2014Keď čaruje pani zima15.00 h.Pre deti
13.12.2014Patchwork vianočné ozdoby09.30 hDC Vánok
13.12.2014Vianočná prehliadka18.00 hOkolie
13.12.201480. výročie boxu v Malackáchbox
13.12.2014Adventný koncert17.00 hOkolie
13.12.2014Levársky Advent11:00 hOkolie
11.12.2014Happy birthday Saltatrix17.00 hKultúra
10.12.2014Happy birthday Saltatrix17.00 hKultúra
10.12.2014Slávnostný adventný koncert žiakov ZUŠ v Malackách16.00 hKoncerty
09.12.2014Vianočné fotenie detičiekOd 09.00 h do 12.00 hDC Vánok
08.12.2014Happy birthday Saltatrix17.00 hKultúra
08.12.2014Vianočné fotenie detičiekOd 09.00 h do 12.00 hDC Vánok
07.12.20142. adventná nedeľa- MOŽNO PRÍDE I MIKULÁŠ17.00- 20.00 hCelomestské podujatia
07.12.2014Adventný koncert - 12. ročníkOkolie
07.12.2014Mikuláš a predstavenie divadla Jaja. Sobík Tomík16.00 hOkolie
06.12.2014Mikuláš s Miou 201417.00 hOkolie
06.12.2014Mikuláš a vianočné trhy 13.00 hOkolie
06.12.2014Feast of darkness18.00 h.Kultúra
06.12.2014PIPI dlhá pančucha16.30 hOkolie
06.12.2014Jánošík \"po novom\"19.00 hOkolie
05.12.2014Vianoce v Skalici 201416.30 hOkolie
05.12.2014Predvianočné CVEČKO. Možno príde aj Mikuláš...16.00 hCVČ
05.12.2014Mikuláš na JUHU17.00 hKultúra
05.12.2014Vianoce v Skalici 2014Okolie
05.12.2014Mikuláš16.00 hOkolie
04.12.2014Workshop: Prírodná lekáreň a využitie prírodných esenciálnych olejov v domácnosti18.00 hOkolie
02.12.2014Láááska19.00 hDivadlo
01.12.2014Perníčky na stromčekDC Vánok
30.11.20141. adventná nedeľa- SLÁVNOSTNÉ OTVORENIE ADVENTNÝCH MALACIEK, ADVENTNÝ KONCERT16.00 hCelomestské podujatia
30.11.2014Adventný koncert Cantate dominoOkolie
30.11.2014Vianočné trhy Jakubov15.00 h.Okolie
30.11.2014Zažínanie adventného venca15.30 hOkolie
29.11.2014Katarínska zábava Plavecký Štvrtok 2014Okolie
29.11.2014Zóna bez peňazíKultúra - ostatné
28.11.2014Svätenie mladých vín a Katarínska ochutnávka17.00 h.Okolie
27.11.201413. vianočná výstava ART CLUB 200217.00 hVýstavy
26.11.2014VI. stretnutie umelcov ZáhoriaOkolie
26.11.2014VEREJNÝ KONCERT ŽIAKOV ZÁKLADNEJ UMELECKEJ ŠKOLY16.00 hKoncerty
25.11.2014GRUZÍNSKO PO VLASTNÝCH NOHÁCH18.00 h.Kultúra
25.11.2014DH ZÁHORIENKA a jej hostia Jitka a Břeťa Osičkovi18.00 hKultúra
25.11.2014Katarínska zábava14.00 hOkolie
24.11.2014Výstava 1. svetová vojna08.00 h- 16.00 hVýstavy
23.11.2014Výroba adventných vencov15.00 h.CVČ
23.11.2014DIVADLO BABENA: Rozprávky spoza pece17.00 hPre deti
23.11.2014Hugo a jeho sladkosti16.00 hOkolie
23.11.2014Hochštecký čvirik 15.00 h.Okolie
22.11.2014Šach GPX08.00 hCVČ
22.11.2014Katarínska hodová zábava19.00 hOkolie
22.11.2014Zimná burza detského oblečenia a detských potrieb plus HAND MADE TRH s príchuťou adventu09.00 h- 12.00 hOkolie
22.11.2014IX. ROČNÍK MEMORIÁLU ALIHO REISENAUERA V BOXE 16.00 hbox
22.11.2014Veľká jesenná zumba párty v StupaveOd 15.00 hOkolie
22.11.2014Katarínska zábava19.00 hOkolie
22.11.2014Katarínska zábava Zohor 2014Okolie
22.11.2014Katarínsky bálOkolie
21.11.2014ARTETERAPIA pre dospelých18.30 hKultúra
21.11.2014Katarínska zábava Závod 2014Okolie
20.11.2014BABINEC na tému Feeng Šuej. Ako podporiť zdravie, vzťahy a bohatstvo17.00 hKultúra
20.11.2014Nevyliečiteľní19.00 hOkolie
19.11.2014Tvorivý ateliér MCK14.00 h pre školské klubyPre deti
18.11.2014DEJINY ŠPORTU V MALACKÁCH18.00 h.Kultúra
17.11.2014MAGICKÝ HLAS REBELKY- Pocta 17. novembru 198919.00 hKino
16.11.2014Benefičný koncert SVITANIA, 11. ročník14.30 hKoncerty
15.11.2014Noc divadiel- To sa ti nestívalo15.00 h- 22.00 hKultúra
15.11.2014NAJVZÁCNEJŠIE DARY NA SVETE15.00 h.Kultúra
15.11.2014DIVADLO NA HAMBÁLKU: MOJA FEŠNÁ SLEČNA19.00 hKultúra
15.11.20144. ročník- Mástska zabíjačka10. 00 hKultúra
15.11.201410. ročník Katarínskej Poľovníckej zábavy19.00 hOkolie
15.11.2014Katarínsky montérkový bálOkolie
15.11.2014Poľovnícky ples Plavecký Štvrtok 2014Okolie
15.11.2014Výstava KLUB GENESIS HOLÍČ16.00 hOkolie
14.11.2014Mladé umenie- divadelný festival ZUŠ19.00 hDivadlo
14.11.2014Výstava Klubu skalických výtvarníkov16.00 hOkolie
13.11.2014Mladé umenie- divadelný festival ZUŠ19.00 hDivadlo
13.11.2014Tehuľky, mamičky i oteckovia, prídťe sa spolu s nami naučiť zázračný dotyk masáže...09.30 hDC Vánok
12.11.2014Mladé umenie- divadelný festival ZUŠ18.00 h.Divadlo
11.11.2014Mladé umenie- divadelný festival ZUŠ18.00 h.Divadlo
10.11.2014Mladé umenie- divadelný festival ZUŠ19.00 hDivadlo
09.11.2014Wabi Daněk- recitál19.00 hOkolie
09.11.2014Svätomartinský lampášikový sprievod17.00 hKultúra
09.11.2014Záhorienka a Jirka Helán16.00 hOkolie
08.11.201431. ročník Malackej desiatky a Malacký kilometer08.30 hŠport
08.11.2014Folkový recitál, NANY & Janko Svetlan MAJERČÍK17.00 hOkolie
08.11.2014Hodová zábava19.00 hOkolie
08.11.2014Svätomartinský jarmokOkolie
08.11.2014Lampiónový sprievodOd 17.30 hOkolie
08.11.2014Safaládka a ŠpajdličkaOd 10.00 hOkolie
07.11.2014II. ročník Benefičného koncertu ANJELI PRE EMKU, MARGARÉTKU A NINKU17.00 h.Koncerty
07.11.2014Andrej Hlasný: Farebné variáceVýstavy
06.11.2014Tvorivé doobedie- výroba lampášikovOd 10.00 hDC Vánok
05.11.2014Hex acoustic- Keď sme sami tour 219.00 hKoncerty
05.11.2014Tvorivý ateliér MCK14.00 h pre školské klubyPre deti
04.11.2014Snow film fest im memoriam Peter Patsch18.00-21.30 hKultúra
04.11.2014Zen v modernom živote19.00 hKultúra
03.11.2014FEST FILM FEST MALACKY 2014Kultúra
03.11.2014Keď jeseň čaruje- výstava výtvarných prácCVČ
02.11.2014Happy Halloween14.00 hOkolie
01.11.2014Keď jeseň čaruje- výstava výtvarných prácCVČ
01.11.2014Historické potulky Malackami: STARÝ CINTORÍN16.00 hKultúra
31.10.2014Historické potulky Malackami: STARÝ CINTORÍN17.00 hKultúra
31.10.2014ARTETERAPIA pre dospelých18.30 hKultúra
31.10.2014NOC STRAŠIDIEL NA ZÁMKU – V.ROČNÍK15.00 h.Okolie
30.10.2014BABINEC: AURA A ČAKRY17.00 hKultúra
28.10.2014S.Vongrej: JUHOZÁPAD USA18.00 hKultúra
27.10.2014SENIORSKÝ PONDELOK: Posedenie pri speve a tanci14.00 hKultúra
26.10.2014Mesiac úcty k starším14.00 hOkolie
26.10.2014LITERÁRNO DRAMATICKÝ ODBOR, OKTÓBER - MESIAC ÚCTY K STARŠÍM15.00 h.Divadlo
25.10.2014FS Macejko16.00 hKultúra
25.10.2014STRELECKÁ SÚŤAŽ – VEĽKORÁŽNA PUŠKA09.00 h.Okolie
25.10.20142. ročník šarkaniády14.00 h- 17.00 hOkolie
24.10.2014TEKVICOVÉ STRAŠIDLÁ16.10 hKultúra
24.10.2014Prvá svetová vojna a ZáhorieOkolie
23.10.2014Vernisáž výstavy: Andrej Hlasný, Farebné variácie17.00 hKultúra
22.10.2014DETSKÝ ATELIÉR pre školské kluby14.00 hKultúra
22.10.201412. Deň otvorených dverí- Dom Svitania, n.o. Jakubov9.00 h- 17.00 hOkolie
20.10.2014VEREJNÝ ŽIACKY KONCERT16.00 hKoncerty
19.10.2014Záhorienka: Slavíčka hlas18.00 hOkolie
19.10.2014Rozprávková nedeľa- Ako si slony umývajú zuby16.00 hOkolie
19.10.2014Mesiac úcty k staším15.00 h.Okolie
18.10.2014 Agility Helloween - preteky psov Okolie
18.10.2014HONY NA DIVÚ ZVERod 10:30 hod. Žrebčín Kopčany od 12:00 hod. Areál zámkuOkolie
18.10.2014Jesenný farmársky viacboj13.00 hOkolie
16.10.2014Koncert - Jožka Černý19.00 hOkolie
16.10.2014L. Bošková, V. Weberová: Zrodenie Evy16,30 hKultúra
14.10.2014Stretnutie s históriou: JUDr. IVAN DÉRER18.00 hKultúra
12.10.2014MIA– HUDOBNÝ KALENDÁR17.00 hKultúra
12.10.2014Lábske hodyOkolie
11.10.2014Jablkové hodovanie 9.00 hKultúra
11.10.2014SOKOLOVŇA LIVE REVIVAL NIGHT20.00 hKultúra
11.10.2014Malackí Fešáci opäť v Lozorne18.00 h.Okolie
11.10.2014KLAUN PEPELE10. 00 hOkolie
08.10.2014DETSKÝ ATELIÉR pre školské kluby14.00 hKultúra
06.10.2014Október– mesiac úcty k starším16.00 hKultúra
05.10.2014Na dni zelá do Stupavy 9,00 hKultúra
05.10.2014Šarkaniáda14.30 hKultúra
05.10.2014Popoludnie piesní venovaných sedembolestnej Panne Márii15.00 h.Okolie
03.10.2014Deň zelá 2014, Stupava12.00 hOkolie
03.10.2014Chovateľská výstava zvierat8.00 hOstatné
03.10.2014100 ROKOV ORGANIZOVANÉHO ŠPORTU V MALACKÁCH18.00 hKultúra
02.10.2014Lozorno- Kultúrne podujatia- október 2014Okolie
30.09.2014Cestovateľský utorok: MACEDÓNSKO18.00 hKultúra
28.09.2014IV. Dni vína15.00 hOkolie
28.09.20144. popoludnie vinohradníckych a vinárskych piesní a obyčají15.00 h.Okolie
27.09.2014Po Moravskej vínnej cesteKultúra
27.09.2014Výstava psov - Moloss club / BriardOkolie
27.09.2014Súťaž vo varení guláša09.00 hOkolie
27.09.2014Súťaž o pohár starostu obce /hasičská súťaž/14.00 hOkolie
27.09.20148. ročník súťaže vo varení guláša.9.00 hOkolie
27.09.2014Koncert MUSICANTICA SLOVACA a vernisáž akad. maliara Mariána Komáčku a jeho žiakov16.00 hOkolie
27.09.2014Sprievodný program- Deň zelá 2014, Stupava-17.00 hOkolie
26.09.2014VÝTVARNÉ DIVADLENIE 10. 00 hKultúra
26.09.2014Výstava ovocia, zeleniny a kvetín14.00 hVýstavy
26.09.2014Hody 2014- ZávodOkolie
25.09.2014Stretnutie s históriou: DIVADLO V MALACKÁCH17.00 hKultúra
25.09.2014Divadelná výtvarníčka - Eva FarkašováKultúra
25.09.2014Výstava ovocia, zeleniny a kvetín14.00 hKultúra
24.09.2014Zejdeme sa na hambálku 2014 - divadelný festival19.00 hKultúra
24.09.2014BESEDA SO SPISOVATEĽOM JOZEFOM BANÁŠOM 17.00 hKultúra
24.09.2014Vernisáž- Benefičná výstava: Staň sa Anjelom17.00 hVýstavy
23.09.2014Deň otvorených dverí v stupavskom kaštieli09.00- 11.30 h, 12.30- 17.00 hOkolie
21.09.2014Putovanie za vínom na Pezinské vinobranie9,00 hKultúra
21.09.2014Divadlo v podpalubí: Všetko o ženách19.00 hOkolie
20.09.2014Zberateľská burza8.00 hOstatné
20.09.20148.00 hŠport
20.09.2014Krumpolový deňOkolie
20.09.2014Hasprunský dubák8.00 hOkolie
20.09.2014Strašidlá a dzineOd 14.00 hOkolie
19.09.2014Jesenno-zimná burza detského oblečenia15.00 hKultúra
18.09.2014Benefičná výstava: Staň sa Anjelom16.30 hKultúra
16.09.2014HISTORICKÉ POTULKY MALACKAMI18.00 hKultúra
14.09.2014Cyklovýlet na Kamzík9,00 hKultúra
14.09.2014Divadlo Žihadlo: O KOZLIATKACH17.00 hKultúra
14.09.2014Divadlo JAJA16.00 hOkolie
13.09.2014FISHING DAY13.00 hOkolie
11.09.2014OTVORENIE KURZOV ANGLICKÉHO JAZYKA16.30 hKultúra
11.09.2014Slávnostné otvorenie školského roka v CVČ16.00 hKultúra
06.09.2014Festival Mravenec13.00 hOkolie
06.09.2014Stupavský bubeň15.00 hOkolie
06.09.2014Modelársky letecký deň10.00 hOkolie
05.09.2014Svetová výstava psov - DobermannOkolie
05.09.201431. ročník Večerného behu zdravia - Beh vďaky SNPŠport
04.09.2014VÝSTAVA POŠTOVÝCH ZNÁMOK17.00 hKultúra
03.09.2014Kvapka krvi8.00 hOstatné
02.09.2014Bažant kinematograf20.00 hKultúra
02.09.2014OTVORENIE KURZOV ORIENTÁLNEHO TANCA18.00 hKultúra
01.09.2014BARSJAK19.00 hKultúra
31.08.2014MM SR Vintage a UEM Cup VintageKultúra
31.08.2014ROZPRÁVKOVO - HUDOBNÉ POPOLUDNIE 16.00 hKultúra
31.08.2014David Di Fiore - organový koncert19.00 hOkolie
29.08.201410. Majstrovstvá Malaciek vo varení gulášu Kultúra
28.08.2014AKO NÁS LIEČIA ENERGIE17.00 hKultúra
28.08.2014 5. Sokolský zraz karavanistov Okolie
27.08.2014E. ZAÍCOVÁ - Husľový recitál17.00 hKultúra
26.08.2014FREE VÝTVARNA ZÓNA10.00 hKultúra
25.08.2014JOGA S ĽUDMILOU ORESKOU V ZÁMOCKOM PARKU19.00 hKultúra
24.08.2014ROZPRÁVKOVO - HUDOBNÉ POPOLUDNIE 16.00 hKultúra
23.08.2014POĽOVNÍCKY DEŇ10.00 hKultúra
23.08.2014Sreethandball Malacky10.30 hhádzaná
23.08.2014LETNÉ LÁBSKE SLÁVNOSTI13.00 hOkolie
23.08.2014Klobúková párty19.00 hOkolie
22.08.2014Zraz motoriek - Red DevilsOkolie
18.08.2014JOGA S ĽUDMILOU ORESKOU V ZÁMOCKOM PARKU19.00 hKultúra
18.08.2014DENNÝ DETSKÝ TÁBOR V MCK Kultúra
17.08.2014VII. ROČNÍK ZÁHORÁCKEHO VÝSTUPU NA VYSOKÚ - MEMORIÁL ZUZKY KRAJČÍRIKOVEJ8.00 hKultúra
17.08.2014ROZPRÁVKOVO - HUDOBNÉ POPOLUDNIE16.00 hKultúra
17.08.2014Stupavské hodové slávnosti14.00 hOkolie
16.08.2014MALACKÁ ŠOŠOVICA + UV_FESTIVAL 2014Kultúra
16.08.2014UV_FESTIVAL09.00 hKultúra
16.08.2014Marianske hudobné leto - Záverečný koncert majstrovských kurzov16.00 hOkolie
16.08.2014Uhranský somíc 20149.30 hOkolie
16.08.2014Hodové slávnosti10.00 hOkolie
16.08.2014Mástske hody17.00 hOkolie
15.08.2014Marianske hudobné leto - Barok v bazilike19.30 hOkolie
14.08.2014AKO MYSLIA MUŽI, AKO MYSLIA ŽENY17.00 hKultúra
14.08.2014Marianske hudobné leto - Sonátový večer19.00 hOkolie
13.08.2014N. FILOVÁ, J. STEHLÍKOVÁ - Podvečer s tónmi gitary a flauty 17.00 hKultúra
13.08.2014Marianske hudobné leto - Hudba na námestí20.00 hOkolie
12.08.2014Historické potulky Malackami19.00 hKultúra
12.08.2014KNIHOHRANIE10.00 hKultúra
11.08.2014JOGA S ĽUDMILOU ORESKOU V ZÁMOCKOM PARKU19.00 hKultúra
10.08.2014ROZPRÁVKOVO - HUDOBNÉ POPOLUDNIE16.00 hKultúra
10.08.2014Marianske hudobné leto - Nedeľné matiné11.00 hOkolie
09.08.2014Marianske hudobné leto - Otvárací galakoncert19.00 hOkolie
05.08.2014FREE VÝTVARNA ZÓNA10.00 hKultúra
04.08.2014KURZ FLAMENCAKultúra
04.08.2014JOGA S ĽUDMILOU ORESKOU V ZÁMOCKOM PARKU19.00 hKultúra
04.08.2014K.Kratochvílová - \"Sladké sny\"Kultúra
03.08.2014ROZPRÁVKOVO - HUDOBNÉ POPOLUDNIE 16.00 hKultúra
02.08.2014FUN RADIO DOHODAKultúra
01.08.2014Border Collie Clasic 2014Okolie
01.08.2014Kultúrne leto v múzeuOkolie
31.07.2014TAJOMSTVO LIEČIVÝCH RASTLÍN17.00 hKultúra
30.07.2014M. MASAROVIČOVÁ-Soft jazz pod klenbou chrámu17.00 hKultúra
29.07.2014KNIHOHRANIE 10.00 hKultúra
29.07.2014TEIZMUS A ATEIZMUS18.00 hKultúra
28.07.2014JOGA S ĽUDMILOU ORESKOU V ZÁMOCKOM PARKU19.00 hKultúra
28.07.2014MOSTY MEDZI GENERÁCIAMI 14.30 hKultúra
28.07.2014NEŘEŽ a Katka Koščová19.30 hOkolie
27.07.2014ROZPRÁVKOVO - HUDOBNÉ POPOLUDNIE 16.00 hKultúra
25.07.2014ARTETERAPIA PRE DOSPELÝCH 18.30 hKultúra
25.07.2014TAJOMSTVÁ SOLOŠNICKEJ KRYPTY17.00 hOkolie
25.07.2014Filmový festival pod hradom20.30 hOkolie
23.07.2014Kultúrne leto - Gajary19.00 hOkolie
21.07.2014JOGA S ĽUDMILOU ORESKOU V ZÁMOCKOM PARKU19.00 hKultúra
21.07.2014DENNÝ DETSKÝ TÁBOR V MCK Kultúra
20.07.2014ROZPRÁVKOVO - HUDOBNÉ POPOLUDNIE16.00 hKultúra
19.07.2014MALACKÝ KRÍGL12.00 hKultúra
19.07.2014ARTETERAPIA PRE DOSPELÝCH 10.00 hKultúra
17.07.2014ČO PREZRÁDZAJÚ ČÍSLA17.00 hKultúra
16.07.2014BARBORA ŠRÁMKOVÁ, PETER SRVÁTKA - klavírny recitál17.00 hKultúra
15.07.2014Historické potulky Malackami19.00 hKultúra
15.07.2014FREE VÝTVARNA ZÓNA10.00 hKultúra
14.07.2014JOGA S ĽUDMILOU ORESKOU V ZÁMOCKOM PARKU19.00 hKultúra
13.07.2014ROZPRÁVKOVO - HUDOBNÉ POPOLUDNIE16.00 hKultúra
08.07.2014KNIHOHRANIE10.00 hKultúra
07.07.2014JOGA S ĽUDMILOU ORESKOU V ZÁMOCKOM PARKU19.00 hKultúra
06.07.2014Habánsky hodový jarmok09.00 hOkolie
04.07.2014ŽIVOT CYRILA a METODA V OBRAZOCH10.00 hKultúra
03.07.2014Návraty v čase16.30 hKultúra
03.07.2014RÓBERT HAČEK: „Život s paletou“17.00 hKultúra
30.06.2014XII. ORIENTÁLNY VEČER18.00 hKultúra
30.06.2014Kultúra
29.06.2014Za Kunovským vodníkom9,00 hKultúra
29.06.2014Bratislavský chlapčenský zbor: SAKRÁLNY KONCERT16.30 hKultúra
28.06.2014Zberateľská burza8.00 hOkolie
28.06.2014Výstava psov - Pudel Okolie
28.06.201416. ročník TURNAJA GENERÁCIÍ09.00 hŠport
27.06.2014ARTETERAPIA pre dospelých18.30 hKultúra
26.06.2014MALACKÉ BRKO14.00 hKultúra
26.06.2014BABINEC17.00 hKultúra
22.06.2014Po stopách M. R. Štefánika8,00 hKultúra
22.06.2014Sviatok hudby15.00 hOkolie
21.06.2014Divadlo na hambálku: MOJA FEŠNÁ SLEČNA19.00 hKultúra
21.06.2014Malacká šošovica9,00 hKultúra
20.06.2014VII. Celoslovenský zraz Volkswagen clubuOkolie
18.06.2014Buď in-line 20148.30 hŠport
16.06.2014HIP HOP a súťažné formácie TŠ Saltatrix 18.00 hKultúra
15.06.2014Podlužické rozhľadyKultúra
15.06.2014Výstava psov - DobermannOkolie
15.06.2014DIVADLO ŽIHADLO: CIRKUS PEPELE17.00 hKultúra
15.06.2014Letné prechádzky14.00 hKultúra
13.06.2014Slovenský festival v doskovej hre GoOkolie
13.06.2014Happy Day v Cvečku16.30 hKultúra
13.06.2014Burza hračiek a detských kníh16.00 hKultúra
11.06.2014DETSKÝ ATELIÉR 14.00 hKultúra
11.06.2014ZÁVEREČNÝ KONCERT PRÍPRAVNÉHO ŠTÚDIA TO ZUŠ17.00 hKultúra
09.06.2014Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY17.00 hKultúra
08.06.2014Karpaty tour8,00 hKultúra
08.06.2014Deň rodiny 201410. 00 hKultúra
07.06.2014Agility CUP MANIA 2014Okolie
07.06.20141.STUPAVSKÝ PIVNÝ FESTIVAL13.00 hOkolie
06.06.2014 Zraz áut - Slovenský klub \"Mini\"Okolie
05.06.2014Malé Karpaty, ako ich možno nepoznáte...15.00 hKultúra
05.06.2014MALACKÍ FEŠÁCI19.00 hKultúra
05.06.2014MILAN HRUBOŠ: JUBILEJNÁ17.00 hKultúra
03.06.2014Absolventské predstavenie žiakov LDO ZUŠ18.00 hKultúra
01.06.2014Zahájenie letnej sezóny na Biobazéne BorovicaOkolie
01.06.2014Zahájenie sezóny-Biobazén BorovicaOkolie
31.05.2014Cyklovíkend v Zlatníckej DolineKultúra
31.05.2014Veteran rallyeOkolie
31.05.2014DEŇ DETSKEJ RADOSTI 10.00 hKultúra
31.05.2014Detské krojované slávnostiOkolie
31.05.2014ZvieratkovoOkolie
31.05.2014Ďen otvorených dverí Okolie
30.05.2014ARTETERAPIA pre dospelých 18.30 hKultúra
28.05.2014František Nedvěd19.00 hOkolie
27.05.2014SLAVOMÍR VONGREJ: 2000 km Namíbiou 18.00 hKultúra
26.05.2014 Simpózium študentov umeleckých škôlOkolie
25.05.2014Za vodnými mlynmi na Malom DunajiKultúra
24.05.2014Cyklomaratón Memoriál Petra Patscha7,00 hKultúra
24.05.2014Výstava psov - NovofunlandOkolie
24.05.20143. kolo ligy UBCSŠport
23.05.2014Svetová výstava psov - dobermanovOkolie
23.05.2014Duo JamahaOkolie
22.05.2014BABINEC s Andreou Záhradníkovou Krajčírovou 17.00 hKultúra
18.05.2014 Malými Karpatami za hradmi a rozhľadmi9,00 hKultúra
18.05.2014THEATRO NELINE: O lúke, motýľovi a kvetinovej víle 17.00 hKultúra
18.05.2014\"Perníková chalúpka\" - marionetové divadlo Pod hríbikom16.00 hOkolie
18.05.2014Kráľ detských čitateľov17.00 hOkolie
17.05.2014Lozornský okruhOkolie
17.05.20141. piknik v parku s Pohodkou14.00 hOkolie
17.05.201421. ročník Memoriálu Tobiáša Ondroviča14.30 hOkolie
16.05.2014DEŇ MÚZEÍ 2014 10.00 hKultúra
15.05.2014BABINEC 14.00 hKultúra
15.05.2014PRVÁ SVETOVÁ VOJNA A MALACKY 10.00 hKultúra
14.05.2014DETSKÝ ATELIÉR 14.00 hKultúra
12.05.2014ČAJ O DRUHEJ 14.00 hKultúra
12.05.2014DEŇ MATIEK17.00 hKultúra
11.05.2014Pre mamičkuOkolie
11.05.2014Deň pre mamu14.00 hOkolie
11.05.2014Deň matiek15.00 hOkolie
10.05.2014Na Hasprúnsku 50-tku9,00 hKultúra
10.05.2014DIVADLO NA HAMBÁLKU: Moja fešná slečna19.00 hKultúra
10.05.2014HASPRÚNSKA 10, 20, 23, 50 - 31. ročník7,00 hOkolie
10.05.2014Rybárske preteky7,00 hOkolie
10.05.2014Míľa pre mamu15.30 hOkolie
10.05.2014Zberateľská burza8.00 hOkolie
10.05.2014Dobrodružstvá kapitána Kotvičku10.00 hOkolie
10.05.2014Kvetinový jarmok8.00 hOkolie
10.05.2014Hasičská súťaž13.00 hOkolie
09.05.2014Detská kúzelnícka šou Petra Šestáka15.30 hOkolie
08.05.201442. ročník Beh oslobodenia - 8. ročník Pohár CVČ9.30 hŠport
07.05.2014MILAN ONDROVIČ: Reprodukcie slávnych obrazov 17.00 hKultúra
04.05.2014Spomienka na ostrov kormoránov9,00 hKultúra
04.05.2014VYSTÚPENIE FOLKLÓRNYCH SÚBOROVOkolie
03.05.2014Výstava psov - Biely švajčiarsky ovčiakOkolie
03.05.2014Jarný zraz 126Bratislava12.00 hKultúra
03.05.2014„ZÁPAS MOJICH HVIEZD\"Okolie
01.05.2014Prvomájové Malacky 201410.00 hKultúra
01.05.2014\"Nezvyčajná krása - tradícia a súčastnosť v drotárskej tvorbe\" 10.00 hKultúra
01.05.2014Hochštecký frňák cup 2014Okolie
30.04.2014Stavanie májeOkolie
30.04.2014\"STAVANIE MÁJA ZA MALINOU\"17.30 hKultúra
29.04.2014BAJKAL, MONGOLSKO18.00 hKultúra
29.04.2014Míľa pre mamu 201415.00 hKultúra
27.04.2014Otváranie riek Moravy a Dyje9,00 hKultúra
27.04.2014FRAGILE19.00 hOkolie
26.04.2014Letecko-modelárska súťažOkolie
25.04.2014Divadlo na hambálku: MOJA FEŠNÁ SLEČNA19.00 hKultúra
25.04.2014ARTETERAPIA pre dospelých18.30 hKultúra
24.04.2014BABINEC na tému SVETLO OD SVETLANY17.00 hKultúra
24.04.2014Deň Zeme - výstavyKultúra
20.04.2014VEĽKONOČNÝ KONCERT BERLINSKEJ FILHARMÓNIE18.00 hKultúra
20.04.2014Veľkonočná zábava21.00 hOkolie
13.04.201450.MHJ deťom - CIRKUS MUZIKUS17.00 hKultúra
13.04.2014Róbert KOHÚTEK – SPOMIENKY NA VEĽKÝCH MAJSTROV16.00 hKultúra
13.04.2014Cykloturistické vítanie jari na Záhorí9,00 hcyklistika
12.04.2014Agility - preteky psovOkolie
12.04.2014Veľkonočné tvorivé dielne Okolie
12.04.2014Veľká noc v kaštieli15.00 hKultúra
09.04.2014VÝTVARNÉ MUZICÍROVANIE14.00 hKultúra
06.04.201450. MHJ: koncert úspešných absolventov ZUŠ Malacky16.00 hKultúra
05.04.2014Zberateľská burza8.00 hOstatné
04.04.2014NOC S ANDERSENOM 18.00 hKultúra
03.04.2014ZÁHORÁCKA ULICA - MJESTEČKO17.00 hKultúra
03.04.2014AKO-klub 14.00 hKultúra
31.03.2014TÝŽDEŇ SLOVENSKÝCH KNIŽNÍC – KNIŽNICA PRE VŠETKÝCHKultúra
30.03.2014Malá domov - divadelné predstavenie19.00 hOkolie
30.03.201450. MHJ THEBENBOUND: BACK TO ROOTS17.00 hKultúra
28.03.2014ARTETERAPIA pre dospelých18.30 hKultúra
25.03.2014EXPEDIČNÁ KAMERA18.00 hKultúra
23.03.201450. MALACKÁ HUDOBNÁ JAR16.00 hKultúra
20.03.2014HUDBA V MALACKÁCH17.00 hKultúra
19.03.201450. MHJ: ELTON JOHN V LAS VEGAS19.00 hKultúra
18.03.2014VILIAM TURČÁNY9.00 hKultúra
17.03.2014Beseda so spisovateľkou Kristínou Mišovičovou17.30 hKultúra
14.03.2014SLOVAK OPEN 2014Kultúra
13.03.2014BABINEC na tému AKO NÁS LIEČIA FARBY17.00 hKultúra
12.03.2014VÝTVARNÉ MUZICÍROVANIE 14.00 hKultúra
06.03.2014BABINEC14.00 hKultúra
06.03.2014M. ŠČEPKA: MAĽBA A SOCHA17.00 hKultúra
06.03.2014Výstava vejárov z celého sveta18.00 hKultúra
04.03.2014Výstava o detskej spisovateľke Márii ĎuríčkovejKultúra
04.03.2014Výstava o spisovateľovi Ľudovi OndrejoviKultúra
03.03.2014DEŇ ĽUDOVEJ ROZPRÁVKY pre 3. – 4. ročník ZŠ - ŠKDKultúra
01.03.2014Fašiangová zábava19.00 hOkolie
01.03.2014Krojovaný Fašang18.00 hOkolie
01.03.2014Gulášmajster 20149.00 hOkolie
01.03.2014Obecná zabíjačka - Pochovávanie basyOkolie
01.03.2014Fašiangová zábava - Pochovávanie basy20.00 hOkolie
01.03.2014Tradičná obecná zabíjačka9.00 hOkolie
28.02.2014ARTETERAPIA pre dospelých18.30 hKultúra
27.02.2014MALACKÉ KRYPTY17.00 hKultúra
25.02.2014EXPEDÍCIA PERU18.00 hKultúra
24.02.2014PRÁZDNINY V KINEKultúra
24.02.2014Denný cirkusový tábor pre deti8.00 hOkolie
22.02.2014VII. Štvrtčanský reprezentačný ples19.00 hOkolie
21.02.2014\"Zdravie pod pokličkou\"17.00 hOkolie
19.02.2014festival JEDEN SVET19.00 hKultúra
18.02.2014DNH-V. ZETEK: STÁLO TI TO ZLATO ZATO ?19.00 hKultúra
17.02.2014FAŠIANGOVÝ PONDELOK14.00 hKultúra
16.02.2014RÁD ČERVENÝCH NOSOV: O PSÍČKOVI A MAČIČKE17.00 hKultúra
16.02.2014Červená Čiapočka15.30 hOkolie
16.02.2014HARRY TEATER: SOĽ NAD ZLATO17.00 hKultúra
15.02.201421. Mestský reprezentačný ples19.00 hOkolie
15.02.2014Šachový turnaj8.30 hKultúra
15.02.2014Obecná zabíjačka8.00 hOkolie
13.02.2014Malacký kaštieľ 1634(?)-201418.00 hKultúra
13.02.2014DAJ HUBU III S ČOKOVOKO19.00 hOkolie
10.02.2014FAŠIANGOVÝ PONDELOK14.00 hKultúra
10.02.2014MUSICA MEDICA19.00 hKultúra
09.02.2014KARNEVAL A FARBIČKOVÝ KONCERT PRE DETI16.00 hOkolie
09.02.20141. Detský reprezentačný ples14.00 hOkolie
07.02.2014CESTA ZVUKOM18.00 hKultúra
06.02.2014BABINEC17.00 hKultúra
06.02.2014A. ZÁHRADNÍKOVÁ KRAJČÍROVÁ: INDRIEL17.00 hKultúra
03.02.2014LANKSON: ILUZION SHOW REVUE 17.30 €Kultúra
31.01.2014Cvečkokarneval16.00 hKultúra
28.01.2014S. VONGREJ: KAPSKO, JUŽNÁ AFRIKA18.00 hKultúra
26.01.2014Stupavský blšák10.00 hOkolie
25.01.2014FILMOVÁ NOC – HITY 201313.00 hKultúra
25.01.2014V. Obecný ples19.00 hOkolie
24.01.2014\"Zdravie pod pokličkou\"17.00 hOkolie
23.01.2014BABINEC na tému LIEČENIE ANJELMI 17.00 hKultúra
23.01.2014Lekcie z nenávisti19.00 hOkolie
20.01.2014NOVOROČNÉ STRETNUTIE S PRIMÁTOROM MESTA 14.00 hKultúra
19.01.2014DIVADLO ŽIHADLO: O ZLATEJ PRIADKE17.00 hKultúra
19.01.2014Divadlo Bambola: O popletenom permoníkovi16.00 hOkolie
18.01.2014Eustach a hmyz10.00 hOkolie
17.01.2014IV. Muzikantský ples19.30 hOkolie
16.01.2014Daj Hubu II.20.00 hOkolie
13.01.2014DNH: Ženský zákon19.00 hKultúra
12.01.2014Benefičný koncert 16.00 hKultúra
06.01.2014KONCERT TROJKRÁĽOVÝ16.00 hKultúra
03.01.2014Prázdniny na ľade10.00 hŠport
27.12.2013Prázdniny na ľade10.00 hŠport
22.12.2013IV. Adventná nedeľa16.00 hKultúra
18.12.2013VIANOČNÁ STREETDANCE SHOW“18.00 hKultúra
18.12.2013VIANOČNÝ KONCERT klavírnej triedy Mgr.Tatiany Volárovej17.00 hKultúra
18.12.2013DAJ HUBU III.20.00 hOkolie
17.12.2013VIANOČNÝ KONCERT PETRA POGADY – klavírny recitál17.00 hKultúra
17.12.2013Vianočný bazár MŠ15.00 hKultúra
16.12.2013INDIÁNSKA SHOW17.00 hKultúra
15.12.2013III. Adventná nedeľa16.00 hKultúra
15.12.2013DIVADLO PIKI: DOHVIEZDNY VEČER 17.00 hKultúra
14.12.2013Zberateľská burza8.00 hKultúra
14.12.2013BENEFIČNÝ KONCERT ISKRIČKA NÁDEJE15.00 hKultúra
14.12.2013Koncert - Petra Pogády17.00 hKultúra
14.12.2013Župné Vianoce8.00 hOkolie
14.12.2013Vianočné trhy10.00 hOkolie
14.12.2013Závodský adventOkolie
14.12.2013Vianočné trhy Kuchyňa14.00 hOkolie
14.12.2013Vianočné trhyOkolie
13.12.2013VIANOČNÝ UV FEST 19.00 hKultúra
13.12.2013Vianočný koncert ZUŠ18.00 hOkolie
13.12.2013Vianočná tržnica15.30 hKultúra
09.12.2013VIANOČNÁ BESIEDKA DETÍ MŠ Malacky17.00 hKultúra
08.12.2013II. Adventná nedeľa16.00 hKultúra
07.12.2013Vianočné trhy15.00 hOkolie
07.12.2013Obecný Mikuláš16.00 hOkolie
06.12.2013Mikulášskou cestou15.30 hKultúra
06.12.2013MIKULÁŠSKA PÁRTY 19.00 hKultúra
05.12.2013MOŽNO PRÍDE I MIKULÁŠ 17.00 hKultúra
01.12.2013I. Adventná nedeľa - Slávnostné otvorenie Adventných Malaciek 16.00 hKultúra
30.11.2013Lampiónový sprievod17.00 hOkolie
30.11.2013Výmenný bazár: ZÓNA BEZ PEŇAZÍ SLOVENSKO10.00 hKultúra
28.11.201312. VIANOČNÁ VÝSTAVA ART CLUB 200217.00 hKultúra
26.11.2013M. Polakovič, Z. Kramárová: NA MOTORKE DO GRUZÍNSKA18.00 hKultúra
25.11.2013DH ZÁHORIENKA A JIŘÍ HELÁN v programe SLAVÍČKOV HLAS 18.00 hKultúra
24.11.2013Najkrajšia pieseň na svete15.30 hOkolie
24.11.2013Umelecká dielňa15.00 hKultúra
23.11.2013VIII. ročník Memoriálu Aliho Reisenauera v boxe 16.00 hbox
23.11.2013iX. POĽOVNÍCKA KATARÍNSKA ZÁBAVA19.00 hOkolie
23.11.2013Divadlo: FÍHA TRALALA16.00 hKultúra
23.11.20136. roč. detského šachového turnaja GPX Malacky8.30 hOstatné
22.11.2013Moulin Rouge20.00 hOkolie
21.11.2013BABINEC na tému Duchovia17.00 hKultúra
18.11.2013COCO CHANEL19.00 hKultúra
18.11.2013Montérkový bálOkolie
16.11.2013Mástska zabíjačka10.00 h Okolie
16.11.2013NOC DIVADIEL 201310.00 hKultúra
16.11.2013Katarínska zábava19.00 hOkolie
15.11.201390 ROKOV SKAUTINGU V MALACKÁCH18.00 hKultúra
13.11.2013DETSKÝ ATELIÉR „AKO – klub“14.00 hKultúra
11.11.2013Lenka Filipová19.00 hOkolie
10.11.2013Krst vína17.00 hOkolie
10.11.2013TROJKONCERT - KAMELOT, POZDNÍ ZBĚR a OSUDY 16.00 hKultúra
10.11.2013SVÄTOMARTINSKÝ LAMPÁŠIKOVÝ SPRIEVOD 17.00 hKultúra
09.11.2013Svätomartinský jarmok7.00 hOkolie
09.11.201330. Malacká desiatka Šport
08.11.2013S. Vanišová-Kovárová: \\\"Spoveď duše\\\"17.00 hKultúra
08.11.2013Tanečná zábava so skupinou Duo Jamaha20.00 hOkolie
07.11.2013DAJ HUBU II.20.00 hOkolie
07.11.2013 AKO-klub 14.00 hKultúra
07.11.2013ANDREJ WSÓL: Komiks a voľná tvorba17.00 hKultúra
06.11.2013FEST FILM FEST MALACKY 2013Kultúra
06.11.2013Hodová zábavaOkolie
04.11.2013Dana Mistríková: SPLN10.00 hKultúra
03.11.2013Slncový kôň15.30 hOkolie
29.10.2013Ďuri Shelley: INDIA18.00 hKultúra
28.10.2013SENIORSKÝ PONDELOK14.00 hKultúra
27.10.2013ŠTÚDIO MLADÝCH DNH: JOŽKO PÚČIK A JEHO KARIÉRA17.00 hKultúra
27.10.2013Bábkové divadlo spod Spišského hradu16.00 hOkolie
21.10.2013ČAJ O DRUHEJ14.00 hKultúra
20.10.2013Divadlo HAFF: \"Kozičkine potulky\"17.00 hKultúra
20.10.2013Spomienkový koncert na Michala Tučného - Malacký fešáci17.00 hOkolie
20.10.2013Šarkaniáda14.30 hKultúra
19.10.2013Hodová zábava20.00 hOkolie
17.10.2013BABINEC o Feng Šuej17.00 hKultúra
16.10.2013Posedenie pre seniorov s dychovou hudbou Malačané16.00 hKultúra
16.10.2013Šarkaniáda14.30 hOkolie
12.10.2013Jablkové hodovanie 20139.00 hKultúra
12.10.2013DNH: MUŽ MOJEJ ŽENY18.00 hKultúra
11.10.2013Tekvicové strašidlá16.15 hKultúra
10.10.2013Stretnutie s históriou: Domky17.00 hKultúra
10.10.2013Medzinárodný deň MC - ŠARKANIÁDA16.30 hOkolie
09.10.2013DETSKÝ ATELIÉR „AKO – klub“14.00 hKultúra
07.10.2013Gala-Anderšou18.00 hKultúra
05.10.2013Na Moravskej vínnej cestecyklistika
05.10.2013Posedenie pre dôchodcov pri príležitosti Mesiaca úcty k starším15.00 hOkolie
05.10.2013Stretnutie majiteľov rôznych malotraktorov, traktorov, traktorových kosačiek a podobných aj po domácky vyrobených strojov15.00 hOkolie
04.10.2013Deň zelá12.00 hOkolie
04.10.2013V. PELTZNEROVÁ: Obrazy a sny17.00 hKultúra
29.09.2013Na Dni zelá do Stupavycyklistika
29.09.2013Divadlo Žihadlo: O ČERVENEJ ČIAPOČKE17.00 hKultúra
28.09.2013Cibuľové hodyOkolie
28.09.2013Memoriál Jakuba Habudu a VC mesta Malacky10.30 hŠport
28.09.2013Deň vínaOkolie
28.09.20137. ročník súťaže vo varení guláša9.00 hOkolie
26.09.2013\\\"Choroby ako zrkadlo duše\\\" - prednáška18.00 hOkolie
24.09.2013S batohom na cestách: THAJSKO18.00 hKultúra
24.09.2013SUPERLIGA - Stredoeurópska liga v stolnom tenise žien18.00 hŠport
22.09.2013Putovanie za vínom na Pezinské vinobranie.cyklistika
22.09.2013Memoriál A. Gašpara - motocyklové pretekyKultúra
21.09.2013Divadielko pre deti: O zvedavom sloníkovi10.00 hOkolie
21.09.2013Hasprunský dubák8.00 hOkolie
21.09.2013Jesenný športový deň s výstavou \"bučí\"13.00 hOkolie
19.09.2013Z vtáčej perspektívy k detailu16.30 hVýstavy
19.09.2013DAJ HUBU v Stupave20.00 hOkolie
15.09.2013Výstava poľovníckych trofejí15.00 hKultúra
15.09.2013Divadlo Jaja: Námorníci verzus piráti 16.00 hOkolie
14.09.2013Zberateľská burza8.00 hKultúra
14.09.2013Za folklórom do Podlužícyklistika
14.09.2013V. Hubková: Úlet do prírodyOkolie
14.09.2013\"Rúbanička 2013\"18.00 hOkolie
14.09.2013\"Stupavský bubeň\"14.00 hOkolie
14.09.2013IX. Výstava húb9.00 hOkolie
14.09.2013Sološnický krumpolový deň9.30 hOkolie
14.09.2013Parný vlak do Podhradia9.30 hOkolie
14.09.2013Festival Mravenec13.00 hOkolie
12.09.2013F. Lipták: javisková reč17.00 hKultúra
11.09.2013VI. ročník divadelného festivalu \\\\\\\"ZEJDEME SA NA HAMBÁLKU\\\\\\\"Kultúra
08.09.2013Cyklovýlet na Kamzíkcyklistika
07.09.2013Veterán burza8.00 hOkolie
07.09.2013V. Piknik v parkuOkolie
07.09.2013Dožinky16.30 hOkolie
07.09.2013Ukončenie leta14.00 hOkolie
06.09.201330. ročník Večerný beh zdravia - Beh vďaky SNP16.20 hŠport
06.09.2013DUO YAMAHA18.00 hOkolie
05.09.2013Bažant kinematograf 2013 20.00 hKultúra
05.09.2013Julián Péter: Štyri mesiace na kotveKultúra
03.09.2013India v Malackách19.00 hKoncerty
01.09.2013Regionálny zraz cykloturistov Záhoria v Jablonicicyklistika
31.08.2013LETNÉ PRECHÁDZKY ZÁMOCKÝM PARKOM SO SPRIEVODCOM 13.45 hKultúra
31.08.2013Divadielko pre deti: Ja a moja sestra10.00 hOkolie
31.08.2013Street Art14.00 hOkolie
31.08.2013Súťaž vo varení hovädzieho gulášu10.30 hOkolie
31.08.2013Streetfest Malacky 20139.00 hKultúra
28.08.2013Vatra - RašelinaOkolie
28.08.2013Súťaž vo varení guláša Okolie
28.08.20134. Sokolský zraz campingu a caravaninguOkolie
25.08.2013Rozprávková nedeľa s tvorivou dielňou 16.00 hKultúra
25.08.2013Letný koncert: CORNA MUSICA18.00 hKultúra
25.08.2013Hodový koncert 15.00 hOkolie
24.08.2013Poľovnícky deň10.00 hKultúra
24.08.2013LETNÉ PRECHÁDZKY ZÁMOCKÝM PARKOM SO SPRIEVODCOM 13.45 hKultúra
24.08.2013Výstava poľovníckych trofejí16.30 hKultúra
24.08.2013ADOREMUS - \\\"MUSICA DIVINA\\\"19.30 hKultúra
24.08.20133. LETNÉ LÁBSKE SLÁVNOSTI14.00 hOkolie
24.08.20133. ročník Streethantball Malacky9.00 hbasketbal
24.08.201355. ročník turnaja o pohár SNP9.00 hvolejbal
23.08.201313. besnenie čertov - motozrazOkolie
21.08.2013Divadlo Žihadlo „O Snehulienke“10.00 hOkolie
19.08.2013Denný letný tábor MCK9.00 hKultúra
19.08.2013Joga s Ľudmilou Oreskou v Zámockom19.00 hKultúra
19.08.2013Hodková párty17.00 hOkolie
18.08.2013Rozprávková nedeľa s tvorivou dielňou 16.00 hKultúra
18.08.2013Stupavské hodové slávnosti14.00 hOkolie
17.08.2013Letný koncert16.00 hKultúra
17.08.2013LETNÉ PRECHÁDZKY ZÁMOCKÝM PARKOM SO SPRIEVODCOM 13.45 hKultúra
17.08.2013II. roč. Beh na Pajštún9.00 hOkolie
17.08.2013Mástske hody17.00 hOkolie
17.08.2013Obecné slávnosti 2013Okolie
17.08.2013DNI UHRANSKÉHO SOMÍCA13.00 hOkolie
17.08.2013Hodové slávnostiOkolie
13.08.2013Prázdninová kvapka krvi8.00 hOstatné
13.08.2013Tvorivé leto v MCKKultúra
12.08.2013Joga s Ľudmilou Oreskou v Zámockom19.00 hŠport
11.08.2013VI. ročník Záhoráckeho výstupu na Vysokú 8.00 hturistika
11.08.2013 Rozprávková nedeľa s tvorivou dielňou a sokoliarmi16.00 hKultúra
11.08.2013ARTETERAPIA PRE DETI16.00 hKultúra
10.08.2013BVO Morava-Male LevareOkolie
10.08.2013ARTETERAPIA PRE DOSPELÝCH10.00 hKultúra
10.08.2013LETNÉ PRECHÁDZKY ZÁMOCKÝM PARKOM SO SPRIEVODCOM 13.45 hKultúra
10.08.2013Marianske hudobné leto18.00 hOkolie
10.08.2013Dychová hudba Lanžhočanka17.00 hOkolie
10.08.2013Poľovnícka zábava13.00 hOkolie
10.08.2013Klobúková párty19.00 hOkolie
05.08.2013Joga s Ľudmilou Oreskou v Zámockom 19.00 hŠport
04.08.2013 Rozprávková nedeľa s tvorivou dielňou a sokoliarmi16.00 hKultúra
03.08.2013FUN RADIO DOHODAKultúra
03.08.2013MFL muži 20139.30 hOkolie
29.07.2013JÓGA V ZÁMOCKOM PARKU19.00 hKultúra
28.07.2013Rozprávková nedeľa s tvorivou dielňou a sokoliarmi16.00 hKultúra
27.07.2013LETNÉ PRECHÁDZKY ZÁMOCKÝM PARKOM SO SPRIEVODCOM14.45 hKultúra
27.07.2013Verejný strelecký pretek14.00 hOkolie
27.07.2013130. výročie založenia DHZ vo Vysokej pri Morave9.30 hOkolie
27.07.2013Rybárske hody16.00 hOkolie
27.07.2013Svätojakubský jarmok8.00 hOkolie
26.07.2013UV FESTIVALOkolie
26.07.2013Koncert v synagóge19.00 hOkolie
24.07.2013Filmový festival pod hradom 201320.00 hOkolie
22.07.2013Denný letný tábor MCK9.00 hKultúra
22.07.2013JÓGA V ZÁMOCKOM PARKU19.00 hKultúra
21.07.2013Rozprávková nedeľa s tvorivou dielňou a sokoliarmi16.00 hKultúra
20.07.20131. ročník pivného festivalu \\\"Malacký Krígl\\\"13.00 hKultúra
20.07.2013LETNÉ PRECHÁDZKY ZÁMOCKÝM PARKOM SO SPRIEVODCOM13.45 hKultúra
15.07.2013JÓGA V ZÁMOCKOM PARKU19.00 hKultúra
14.07.2013Rozprávková nedeľa s tvorivou dielňou a sokoliarmi16.00 hKultúra
13.07.2013Medzinárodný splav Dunaja T.I.D. 2013Okolie
13.07.2013LETNÉ PRECHÁDZKY ZÁMOCKÝM PARKOM SO SPRIEVODCOM13.45 hKultúra
09.07.2013Letný kurz - Modelovanie z hliny16.00 hOstatné
08.07.2013Tvorivé leto pre dospelýchOstatné
08.07.2013JÓGA V ZÁMOCKOM PARKU19.00 hŠport
07.07.2013Habánsky hodový jarmok 9.00 hOkolie
06.07.2013LETNÉ PRECHÁDZKY ZÁMOCKÝM PARKOM SO SPRIEVODCOM13.45 hKultúra
01.07.2013JÓGA V ZÁMOCKOM PARKU19.00 hŠport
30.06.2013Za Kunovským vodníkomcyklistika
29.06.20133. rodinný piknik 11.00 hOkolie
29.06.2013Závodské Bezchleba hody09.00 hOkolie
29.06.201370. výročie TJ Záhoran9,00 hOkolie
27.06.2013Jozef Anovčin: FAREBNÝ SVET17.00 hKultúra
25.06.2013SCENA TEATRALE19.00 hKultúra
23.06.2013Letný slnovrat v Rímskej metropole na Dunajicyklistika
22.06.2013Letný slnovrat 201316.00 hOkolie
22.06.2013 1.Beachvolejbalový turnaj AVL volejbal
22.06.201317. ročník Sviatkov Pomoravia13.00 hOkolie
22.06.2013Medzinárodný turnaj prípraviek Baumit Cup9.00 hfutbal
22.06.201315. ročník TURNAJA GENERÁCIÍ v hádzanej9.00 hŠport
19.06.2013Malacké brko 201315.00 hKultúra
18.06.2013DANCE AROUND THE WORLD18.30 hKultúra
17.06.2013NOS CYRANO´S-Monológový večer ZUŠ18.00 hKultúra
16.06.2013Karpaty tourcyklistika
16.06.2013Opekačka s tatom10.00 hOkolie
16.06.2013Pirátov syn15.00 hOkolie
15.06.2013Zberateľská burza8.00 hKultúra
15.06.20134. ročník memoriálu Petra PatschaKultúra
15.06.2013100 rokov futbalového klubu Veľké Leváre11.00 hOkolie
15.06.2013Zberateľská burza8.00 hOkolie
15.06.2013Rendez 201310.00 hOkolie
15.06.2013Letné prechádzky zámockým parkom so sprievodcom13.45 hKultúra
15.06.2013Arboretum_Malacky - otvorenie9.00 hKultúra
14.06.20131. majstrovstvá Slovenska v hádzanej v kategórii žiačokOkolie
13.06.2013CIRKUSOVÉ ŠAPITÓ Á LA SALTATRIX17.00 hKultúra
12.06.2013MALACKÁ PALETAKultúra
11.06.2013XI. ORIENTÁLNY VEČER19.00 hKultúra
09.06.2013Na bicykli vinohradmi Južnej Moravycyklistika
09.06.2013DIVADLO ŽIHADLO: KLAUN PEPELE 17.00 hKultúra
08.06.2013DEŇ DETSKEJ RADOSTI10.00 hKultúra
08.06.2013PALCULIENKA - Detské baletné predstavenie16.00 hKultúra
08.06.2013Záhorácky pohár v boxe 201314.00 hbox
08.06.2013Veterán Rallye9.00 hOkolie
08.06.2013Vínne slávnosti15.00 hOkolie
07.06.2013BONDING & DOJČENIE 16.00 hKultúra
06.06.2013R. Hruboš, M. Hruboš: ZRODENIE 17.00 hVýstavy
04.06.2013ZÁVEREČNÝ KONCERT TANEČNÉHO ODBORU ZUŠ19.00 hKultúra
02.06.2013Za vodnými mlynmi na Malom Dunajicyklistika
01.06.2013DOD - Letisko Kuchyňa 10.00 hOkolie
31.05.2013ABSOLVENTSKÉ PRÁCE ŽIAKOV VÝTVARNÉHO ODBORU ZUŠ MALACKYKultúra
30.05.2013Malackí Fešáci: POCTA MICHALOVI TUČNÉMU19.00 hKoncerty
28.05.2013Martin Kelečéni: MONACO18.00 hbeseda
26.05.2013GIACOMO PUCCINI: LA BOHÉME17.00 hKultúra
25.05.2013Cyklotúra cesta priateľstva (SK - HUN - AUT) Bratislava - Mosonmagyaróvár – Nickelsdorfcyklistika
25.05.2013ENERGIA TRETIEHO TISÍCROČIA9.00 hKultúra
25.05.2013Karneval v sedle - 20139.00 hOkolie
24.05.201310. rokov LevárankuOkolie
22.05.2013ČAJ O DRUHEJ14.00 hKultúra
22.05.2013BABY KINO - Martin a Venuše10.00 hKino
19.05.2013Po stopách starovekých pútnikov na kláštor Katarínkacyklistika
19.05.2013DIVADLO LAB: BUVIK17.00 hDivadlo
18.05.2013„6.\" ročník Lozorského okruhu7.00 hOkolie
18.05.201320.ročník Memoriálu Tobiáša Ondroviča 18.mája 201315.00 hOkolie
17.05.2013DEŇ MÚZEÍ 201310.00 hKultúra
17.05.2013NA PÔRODE ZÁLEŽÍ 17.00 hKultúra
16.05.2013DETSKÝ ATELIÉR „AKO – klub“14.00 hOstatné
15.05.2013UROB (SI) RADOSŤ KNIHOU 10.00 hknižnica
13.05.2013 W. MANHOFF: BÁSNÍK A KOČKA19.00 hDivadlo
11.05.2013Záhorskou cyklomagistrálou cez záhorské piesky na „Hasprúnsku 50-tku“cyklistika
11.05.2013Míľa pre mamu15.00 hKultúra
11.05.201330. ročník \"Hasprunská 10, 20, 23, 50\"7.00 hOkolie
11.05.2013Kvetinový jarmok8.00 hOkolie
10.05.2013Floriánska kvapka krvi8.00 hOstatné
10.05.2013STAVEBNÝ VÝVOJ MALACIEK10.00 hbeseda
09.05.2013T. HULÍK: ŽIVOT BOBRA16.30 hKultúra
08.05.2013XXXXI. ročník Behu oslobodenia9.30 hŠport
07.05.2013Deň otvorených dverí Zb HaZZ8.30 hOstatné
07.05.2013MICHAL HVORECKÝ17.00 hbeseda
06.05.2013DEŇ MATIEK16.30 hKultúra
05.05.2013Malými Karpatmi za hradmi a rozhľadňamicyklistika
05.05.2013Rybárske preteky7.00 hOkolie
04.05.2013Detský deň16.00 hOkolie
04.05.2013SERIÁL MAJSTROVSTIEV SLOVENSKA ELEKTROLETOV kat. F5J a F5J/400-Alti8.30 hOkolie
04.05.2013Rybárske preteky8.00 hOkolie
03.05.2013 PÔROD OD A PO Z16.00hOstatné
01.05.20132 podvodníci a Fragile18.00 hOkolie
01.05.2013Rybárske preteky pre dospelých a detiOkolie
01.05.2013Prvomájové Malacky 201310.00 hKultúra
01.05.2013OSLAVY 1. MÁJA V RETRO ŠTÝLE12.00 hOkolie
30.04.2013S batohom do sveta: ČÍNA (J. Sasko)17.00 hKultúra
30.04.2013Stavanie máje pre obecným úradom18.00 hOkolie
30.04.2013Stavanie májovOkolie
30.04.2013Stavanie máje18.30 hOkolie
29.04.2013LDO ZUŠ: SOFOKLES: ELEKTRA19.00 hKultúra
28.04.2013Spomienka na ostrov Kormoránovcyklistika
28.04.2013Dávam tomu rok19.00 hKino
28.04.2013Zambezia - 3D16.00 hKino
27.04.2013Divadlo Dino - Dínom-dánom show 217.00 hOkolie
27.04.2013Zambezia16.00 hKino
27.04.2013Scary Movie 519.00 hKino
27.04.2013Nevedomí21.00 hKino
26.04.2013Zambezia16.00 hKino
26.04.2013Scary Movie 519.00 hKino
26.04.2013Nevedomí21.00 hKino
25.04.2013Stretnutie s históriou: ŽELEZNÁ OPONA NA ZÁHORÍ A JEJ OBETE17.00 hKultúra
25.04.2013Smrteľné lži19.00 hKino
24.04.2013DETSKÝ ATELIÉR – Deň zeme14.00 hKultúra
24.04.2013Exponáty alebo príbehy z kaštieľa19.00 hFilmový klub
21.04.2013MHJ: TEATRO LA PEDALE: Tralala bum17.00 hKultúra
21.04.2013Otváranie riek Dyje a Moravy - k sútoku Moravy a Dyjecyklistika
21.04.2013Divadlo Apage: Kapitán kotvička16.00 hOkolie
21.04.2013Ako za starých čias19.00 hKino
20.04.2013Zberateľská burza8.00 hKultúra
20.04.2013Jack, zabijak obrov - 3D18.30 hKino
20.04.2013Evil Dead21.00 hKino
19.04.2013Jack, zabijak obrov18.30 hKino
19.04.2013Evil Dead21.00 hKino
18.04.2013P. ŠELC: KRESBA AKO ZAČIATOK 17.00 hKultúra
18.04.2013MIROSLAV DONUTIL: CESTOU NECESTOU19.30 hKultúra
17.04.2013Seniorská streda14.00 hKultúra
17.04.2013Hon19.00 hFilmový klub
14.04.2013MHJ: KLARTET – klarinetové kvarteto17.00 hKultúra
14.04.2013Cigánsky diabli18.00 hOkolie
14.04.2013Cykloturistické vítanie jari na Záhorícyklistika
14.04.2013Smrteľné lži19.00 hKino
13.04.2013DNH - R. THOMAS: OSEM ŽIEN18.00 hDivadlo
13.04.2013Tanečná Disco-zábava19.00 hOkolie
13.04.2013Vedľajšie účinky21.00 hKino
12.04.2013Vedľajšie účinky21.00 hKino
12.04.2013Spring breakers19.00 hKino
11.04.2013Spring breakers19.00 hKino
10.04.2013Největší přání19.00 hFilmový klub
07.04.2013MHJ: guitArtistas – gitarové kvarteto17.00 hKultúra
06.04.2013Workshop: „v štýle zrkadiel SERGEJA FEDOTOVA, DIALOGICKÉHO JEDNANIA IVANA VYSKOČILA A IMPROVIZÁCIÍ JARDY DUŠKA“... 19.00 hKultúra
06.04.2013\"Konc jak živé\"15.00 hOkolie
05.04.2013Noc s AndersenomKultúra
05.04.2013ŠPORTOVEC ROKA 201218.00 hKultúra
04.04.2013ZSF 52-32 Malacky - propagačná výstava poštových známok16.30 hKultúra
03.04.2013UROB (SI) RADOSŤ KNIHOU10.00 hKultúra
03.04.2013VALENTÍNSKA KVAPKA KRVI8.00 hOstatné
30.03.2013Krúdovci - 3D16.00 hKino
30.03.2013Martin a Venuša18.30 hKino
30.03.2013G.I.Joe 2: Odveta - 3D21.00 hKino
30.03.2013Veľká noc v kaštieli15.00 hVýstavy
29.03.2013Krúdovci - 3D16.00 hKino
29.03.2013Martin a Venuša18.30 hKino
29.03.2013G.I.Joe 2: Odveta - 2D21.00 hKino
29.03.2013Výstava výtvarnej tvorby Marie Darášovej18.00 hOkolie
28.03.2013Krúdovci - 2D16.00 hKino
28.03.2013Z prezidentskej kuchyne19.00 hKino
28.03.2013Maľované vajíčko / Tvoríme z hliny10.00 hKultúra
27.03.2013Burza kníh10.00 hKultúra
27.03.2013Film ako Brno19.00 hFilmový klub
26.03.2013S batohom do sveta: JEMEN18.00 hKultúra
24.03.2013Nedvědovci18.00 hOkolie
24.03.2013MHJ: Gabriela Kolčavová Trio ( USA/CZ ) - jazz17.00 hKultúra
24.03.2013Gambit19.00 hKino
24.03.2013KONCERT- MUCHOVO KVARTETO19.00 hOkolie
23.03.2013Výstava trofejí z poľovníckej sezóny 2012 - 201310.00 hOkolie
23.03.2013Veľkonočný jarmok8.00 hOkolie
23.03.2013Cesta do krajiny OZ - 3D18.00 hKino
23.03.2013Mama21.00 hKino
23.03.2013Výmena kníh - burza 8.00 hOkolie
22.03.2013Jarný UV_festival 2013Kultúra
22.03.2013Cesta do krajiny OZ - 2D18.00 hKino
22.03.2013Mama21.00 hKino
21.03.2013Gambit19.00 hKino
21.03.2013Stretnutie s históriou: ŠTREČKA17.00 hKultúra
21.03.2013Deň zdravého spánku17.00 hOkolie
20.03.2013Burza kníh10.00 hKultúra
20.03.2013Ďakujem dobre 19.00 hFilmový klub
17.03.2013MHJ: TEATRO LA PEDALE: O poštárovi Vincovi17.00 hKultúra
17.03.2013Smrtonosná pasca: Opať v akcii19.30 hKino
17.03.2013BUVIK - ROZPRÁVKY PRE NAJMENŠÍCH15.00 hOkolie
16.03.2013Smrtonosná pasca: Opať v akcii21.00 hKino
16.03.2013koncert: KONFLIKT + Rebelent + Requiem19.00 hKultúra
16.03.2013DNH: V.ZETEK: STÁLO TI TO ZLATO ZA TO ?18.00 hDivadlo
15.03.2013Deň ludovej rozprávky10.00 hKultúra
15.03.2013Smrtonosná pasca: Opať v akcii21.00 hKino
15.03.2013Z hrdze a kostí18.30 hKino
15.03.2013SLOVAK OPEN MALACKY- 3. MEDZINÁRODNÝ TURNAJ V STOLNOM TENISEŠport
14.03.2013Beseda o knihe: Deti choré na lásku16.30 hbeseda
14.03.2013Z hrdze a kostí19.00 hKino
13.03.2013Burza kníh10.00 hKultúra
13.03.2013Holy motors19.00 hFilmový klub
11.03.2013MHJ: FRAGILE – Slovak a ´cappelle19.00 hKultúra
10.03.201330 minút po polnoci19.00 hKino
09.03.2013Let18.30 hKino
09.03.2013Láska všetkými desiatimi21.00 hKino
08.03.2013MHJ - A. BOCELLI: LOVE IN PORTOFINO19.00 hKultúra
08.03.201330 minút po polnoci21.00 hKino
08.03.2013Tvorivé dielne k Veľkej Noci16.00 hOkolie
07.03.2013\"ČASEM\"16.30 hKultúra
07.03.2013Jarné prázdniny v kineod 11.00 hKino
07.03.2013Láska všetkými desiatimi19.00 hKino
07.03.2013M. Štanglerová - Krajina pocitov17.00 hKultúra
06.03.2013Burza kníh10.00 hKultúra
06.03.2013Jarné prázdniny v kineod 11.00 hKino
06.03.2013Kura na slivkách19.00 hFilmový klub
05.03.2013Jarné prázdniny v kineod 11.00 hKino
05.03.2013Veľké nádeje19.00 hKino
04.03.2013Jarné prázdniny v CvečkuKultúra
04.03.2013Jarné prázdniny v CVEČKUKultúra
04.03.2013Jarné prázdniny v kineod 11.00 hKino
04.03.2013Paralelné svety19.00 hKino
03.03.2013Babovřesky19.00 hKino
02.03.2013Janíčko a Marienka: Lovci čarodejníc - 3D21.00 hKino
02.03.2013Lincoln18.00 hKino
02.03.2013Štvorlístok v službách kráľa16.00 hKino
01.03.2013Nádherné bytosti 18.30 hKino
01.03.2013Krista Bendová10.00 hVýstavy
01.03.2013K .Valentová - \"Cat moony\"Výstavy
01.03.2013Štvorlístok v službách kráľa16.00 hKino
01.03.2013Janíčko a Marienka: Lovci čarodejníc - 2D21.00 hKino
28.02.2013Attonitas19.00 hKino
27.02.2013Od Fica do Fica19.00 hFilmový klub
27.02.2013Martin a Marián Geišbergovci19.00 hKoncerty
26.02.2013S BATOHOM DO SVETA18,00 hKultúra
26.02.2013Rozhovory o Nepále17.30 hKultúra
26.02.2013Stolný tenis18.30 hŠport - ostatné
25.02.2013DNH: J.G.Tajovský, J.a Š Moravčíkovci: Ženský zákon.19.00 hDivadlo
24.02.2013Babovřesky19.00 hKino
24.02.2013Sniežik: Biely kožúšok16.00 hKino
24.02.2013Futbal8.00 hfutbal
24.02.2013Futbal13.00 hfutbal
24.02.2013Futbal10.00 hfutbal
23.02.2013Burza hračiek a kníh9.30 hKultúra
23.02.2013Let21.00 hKino
23.02.2013Sniežik: Biely kožúšok16.00 hKino
23.02.2013Hašišbaba19.00 hKino
23.02.2013Plastic Shock 138.00 hVýstavy
23.02.2013 STOLNOTENISOVÝ TURNAJ O PUTOVNÝ POHÁR STAROSTU OBCE8.30 hOkolie
23.02.2013Basketbal10.00 hbasketbal
22.02.2013Hašišbaba21.00 hKino
22.02.2013Konečná19.00 hKino
22.02.2013Basketbal20.15 hbasketbal
21.02.2013DIVADLO HÁTA: Tři bratři v nesnázích19.00 hDivadlo
20.02.2013festival JEDEN SVET20.00 hKino
17.02.2013Nádherné bytosti 19.00 hKino
17.02.2013DIVADLO PIKI: Keď mama nie je doma17.00 hKultúra
17.02.2013Nevyliečiteľní19.00 hOkolie
16.02.2013Maniak21.00 hKino
16.02.2013Terapia láskou18.30 hKino
15.02.2013Terapia láskou18.30 hKino
15.02.2013Konečná21.00 hKino
14.02.2013Hitchcock 19.00 hKino
14.02.2013M. Jursa - Malá nočná breza17.00 hVýstavy
13.02.2013Láska20.00 hFilmový klub
12.02.2013Papučák - pochovávanie basy19.00 hOkolie
12.02.2013\"Papučák\" - fašiangová zábava18.00 hOkolie
10.02.2013Paralelné svety19.00 hKino
10.02.2013Futbal9.30 hfutbal
09.02.201314. reprezentačný ples - Záhorská Ves19.00 hOkolie
09.02.2013XV. REPREZENTAČNÝ POĽOVNÍCKY PLESKultúra
09.02.2013Maniak21.00 hKino
09.02.2013DNH - J. G. Tajovský, J. a Š. Moravčíkovci: ŽENSKÝ ZÁKON18.00 hDivadlo
09.02.2013OBECNÝ FAŠIANG9.00 hOkolie
09.02.2013Fašiangová zábava19.00 hOkolie
09.02.2013Fašiangové slávnosti9.00 hOkolie
09.02.2013Obecná zabíjačka - Pochovávanie basy9.00 hOkolie
09.02.2013Obecná zabíjačka10.00 hOkolie
09.02.2013Futbal9.00 hfutbal
09.02.2013Futbal9.00 hfutbal
08.02.2013XX. MESTSKÝ REPREZENTAČNÝ PLES20.00 hOkolie
08.02.2013Paralelné svety19.00 hKino
08.02.2013Lovci gangstrov21.00 hKino
07.02.2013Stretnutie s históriou17.00 hKultúra
07.02.2013Lovci gangstrov19.00 hKino
07.02.2013Výstava fotografií: mesto Malacky16.30 hKultúra
06.02.2013Krehká identita20.00 hKino
06.02.2013UROB (SI) RADOSŤ KNIHOU 10.00 hKultúra
06.02.2013Seniorská streda14.00 hKultúra
06.02.2013Zberateľská burzaKultúra
03.02.2013Kozí príbeh so syrom - 3D16.00 hKino
03.02.2013Lincoln19.00 hKino
03.02.2013FÍHA TRALALA a karneval16.00 hOkolie
03.02.2013Fubal - Halová liga9.30 hfutbal
02.02.201311. OBECNÝ KUCHYNSKÝ PLES19.00 hOkolie
02.02.2013Záhorácky\\\"WESTERN\\\"COUNTRY BÁL19.00 hOkolie
02.02.2013XVIII. ples rodičov a zamestnancov školy19.00 hKultúra
02.02.2013Mládeži neprístupné21.00 hKino
02.02.2013Nič nás nerozdelí18.30 hKino
02.02.2013Kozí príbeh so syrom - 2D16.00 hKino
02.02.2013Obecná zabíjačka9.00 hOkolie
02.02.2013Pozagas CUP 20138.00 hhádzaná
02.02.2013Basketbal9.00 hbasketbal
01.02.2013CVEČKOKARNEVAL16.00 hKultúra
01.02.2013Mládeži neprístupné19.00 hKino
01.02.2013Kozí príbeh so syrom - 2D16.00 hKino
01.02.2013Nič nás nerozdelí21.00 hKino
01.02.2013Z. KOMÁROVÁ - Flóra Slovenska10.00 hKultúra
01.02.2013Basketbal20.15 hbasketbal
30.01.2013Cézar musí zomrieť20.00 hFilmový klub
30.01.2013Mini ľadový hokej 9.00 hŠport
29.01.2013S batohom do sveta17.00 hKultúra
28.01.2013STREEDANCE A ...MY18.00 hKultúra
27.01.2013Vincenzo Bellini: I PURITANI17.00 hKultúra
26.01.2013Filmová noc - hity 201215.00 hKultúra
26.01.20134. Obecný ples v CK Lozorno19.00 hOkolie
26.01.2013VI. Štvrčanský reprezentačný ples19.00 hOkolie
26.01.20134. Školský ples19.00 hOkolie
26.01.2013Noc v kineod 15.00 hKino
24.01.2013Divoký Django19.00 hKino
23.01.2013Kráľovská aféra20.00 hFilmový klub
21.01.2013Tancujúce zvieratká zo Saltatrixova17.00 hKultúra
20.01.2013DIVADLO PIKI: O deviatich mesiačikoch17.00 hKultúra
20.01.2013Miluj ma alebo odíď19.00 hKino
19.01.2013DNH: Stálo ti to zlato za to?18.00 hDivadlo
19.01.2013JDS - širáková zábava16.00 hOkolie
18.01.2013The Master19.00 hKino
16.01.2013Novoročné stretnutie s primátorom mesta14.00 hKultúra
13.01.2013Ralph Rozbi-To - 3D16.00 hKino
13.01.2013Pí a jeho život 3D19.00 hKino
13.01.2013Divadlo Agape: Dúhový autobus.16.00 hOkolie
12.01.2013Bedári19.00 hKino
12.01.2013Ralph Rozbi-To16.00 hKino
11.01.2013Bedári19.00 hKino
10.01.2013Avalon19.00 hKino
10.01.2013GRAFIT - Ľ. Žálec a M. Žálec Varchalová17.00 hVýstavy
10.01.2013Kultúrna pamiatka roka16.30 hVýstavy
09.01.2013V tme20.00 hFilmový klub
09.01.2013Urob (si) radosť knihou10.00 hKultúra
06.01.2013Sammyho dobrodružstvá 216.00 hKino
06.01.2013Hobbit: Neočakávaná cesta19.00 hKino
05.01.2013Sammyho dobrodružstvá 2 - 3D16.00 hKino
05.01.2013Jack Reacher: Posledný výstrel19.00 hKino
04.01.2013Sammyho dobrodružstvá 216.00 hKino
04.01.2013Jack Reacher: Posledný výstrel19.00 hKino
02.01.2013Flóra Slovenska16.00 hVýstavy
30.12.2012Anna Karenina19.00 hKino
29.12.2012Cililing a tajomstvo krídel16.00 hKino
29.12.2012Hobit: Neočakávaná návšteva - 3D19.00 hKino
28.12.2012Hobit: Neočakávaná návšteva19.00 hKino
28.12.2012Cililing a tajomstvo krídel - 3D16.00 hKino
27.12.2012Zábava na ľade10.00 hKultúra
27.12.2012Cililing a tajomstvo krídel16.00 hKino
27.12.2012Hobit: Neočakávaná návšteva - 3D19.00 hKino
26.12.2012Stolnotenisový turnaj o pohár starostu v KD8.30 hOkolie
26.12.2012Štefanský turnaj9.00 hOkolie
26.12.2012Vianočný koncert v kostole sv. Kataríny17.00 hOkolie
23.12.2012Pi a jeho život - 3D18.30 hKino
22.12.2012Pi a jeho život - 3D18.30 hKino
22.12.2012Ladíme!21.00 hKino
21.12.2012Vianočný volejbalový kolotoč12.30 hvolejbal
21.12.2012Pi a jeho život - 3D18.30 hKino
21.12.2012Ladíme!21.00 hKino
20.12.2012Anna Karenina19.00 hKino
19.12.2012tancujúce zvieratká zo Saltatrixova17.00 hKultúra
19.12.2012Vianočný koncert16.00 hKoncerty
19.12.2012Máme pápeža!20.00 hFilmový klub
17.12.2012Vianočné trhy9.00 hOkolie
17.12.2012Streetdance a... my18.00 hKultúra
16.12.2012Vianočné trhy v Kultúrnom dome10.00 hOkolie
16.12.2012Vianočné trhy14.00 hOkolie
15.12.2012Levársky advent11.00 hOkolie
15.12.2012Vianočný koncert detí MŠ Malacky14.00 hKultúra
15.12.2012DNH- Nech sa vám páči...18.00 hKultúra
15.12.2012Babycall21.00 hKino
14.12.2012Vianočný UV_festival19.00 hKultúra
14.12.2012Vianočná fantázia v Cvečku16.15 hKultúra
14.12.2012Vianočná besiedka detí z DC HAPPYLAND16.00 hKultúra
14.12.2012Oui, šéfe21.00 hKino
13.12.2012Oui, šéfe19.00 hKino
12.12.2012Vianočná seniorská streda14.00 hKultúra
12.12.2012Hanba20.00 hFilmový klub
11.12.2012Vianočný sen17.00 hKultúra
09.12.2012Jana Kocianová a Ján Sucháň16.30 hOkolie
09.12.2012Mikuláš 201215.00 hOkolie
09.12.2012Detské divadelné predstavenie pre deti - Adventný večer a po ňom príde Mikuláš15.00 hOkolie
08.12.2012Mikulášsky jarmok spojený s príchodom Mikuláša13.00 hOkolie
08.12.2012Vianočné trhy Okolie
08.12.2012Príchod Mikuláša14.00 hOkolie
08.12.2012Obecný Mikuláš16.00 hOkolie
08.12.2012Vianočné trhy10.00 hOkolie
08.12.2012Mikuláš14.00 hOkolie
08.12.2012Obecná zabíjačkaOkolie
07.12.2012Mikuláš16.30 hOkolie
06.12.2012Moyzesovo kvarteto15.00 hKoncerty
05.12.2012Stretnutie s Mikulášom17.00 hOkolie
05.12.2012Burza kníh10.00 hKultúra
05.12.2012Čakanie na Mikuláša16.00 hOkolie
04.12.2012Mikuláš v našej obci15.00 hOkolie
04.12.2012Salón stupavských výtvarníkov18.00 hOkolie
02.12.2012Koncert Pavla Hammela18.00 hKoncerty
01.12.2012Zimná zberateľská burza8.00 hOstatné
30.11.2012Návrat do Silent Hill - 3D21.00 hKino
30.11.2012Mavericks: NA divokej vlne19.00 hKino
30.11.2012Ondrejská veselica19.00 hOkolie
29.11.2012Mavericks: NA divokej vlne19.00 hKino
28.11.2012NEZMAŘI A WABI RYVOLA19.00 hKultúra
27.11.2012S BATOHOM DO SVETA17.00 hbeseda
27.11.2012Kríž cti19.00 hKino
26.11.2012Navždy a vždy 18.00 hDivadlo
25.11.2012BENEFIČNÝ KONCERT - Svitanie, o. z. a Vstúpte, n. o.16.00 hKultúra
25.11.2012Atlas mrakov19.00 hKino
24.11.2012Memoriál Aliho Reisenauera16.30 hbox
24.11.2012Hotel Transylvánia - 3D16.00 hKino
24.11.2012Atlas mrakov19.00 hKino
24.11.2012Hochštecký čvirik – 2. ročník amatérskej speváckej súťaže16.00 hOkolie
22.11.2012ART CLUB 2002: VIANOČNÁ VÝSTAVAVýstavy
22.11.2012Darčeková taška14.00 hOstatné
22.11.2012Atlas mrakov19.00 hKino
21.11.2012Čierna Venuša20.00 hFilmový klub
18.11.2012DIVADLO HAPPY: KOZA ROHATÁ A JEŽ17.00 hKultúra
18.11.2012Twilight Sága: Úsvit 2. časť19.00 hKino
17.11.2012Twilight Sága: Úsvit 2. časť16.00 hKino
17.11.2012Twilight Sága: Úsvit 2. časť16.00 hKino
17.11.2012Twilight Sága: Úsvit 2. časť18.30 hKino
17.11.2012Twilight Sága: Úsvit 2. časť21.00 hKino
16.11.2012Twilight Sága: Úsvit 2. časť21.00 hKino
16.11.2012Fest film fest 201216.00 hFilmový klub
15.11.2012Fest film fest 201217.00 hFilmový klub
14.11.2012ČAJ O DRUHEJ - posedenie pre seniorov14.00 hKultúra
14.11.2012FEST FILM FEST MALACKY 201217.00 hKultúra
14.11.2012Fest film fest 201217.00 hFilmový klub
12.11.2012DIVOKÉ KOČKY19.00 hKultúra - ostatné
11.11.20127 dní hriechov19.00 hKino
11.11.2012Svätomartinské požehnanie mladého vína 15.30 hOkolie
10.11.2012Malacký kilometer 7.45 hKultúra
10.11.20127 dní hriechov19.00 hKino
10.11.2012Sinister21.00 hKino
10.11.2012Kiripolské hodyOkolie
10.11.2012Svätomartinský jarmok8.00 hOkolie
09.11.2012Prvý dojem - vernisáž výstavy17.00 hVýstavy
09.11.2012Svätomartinský lampášikový sprievod17.00 hKultúra
09.11.2012Sinister21.00 hKino
09.11.2012Patrola19.00 hKino
08.11.2012Moje obľúbené zvieratko14.00 hOstatné
08.11.2012Patrola19.00 hKino
07.11.2012UROB (SI) RADOSŤ KNIHOU10.00 hKultúra
07.11.2012Chlapec na bicykli 20.00 hFilmový klub
05.11.2012DIVADLO NA HAMBÁLKU: Muž mojej ženy19.00 hDivadlo
04.11.2012Výroba lampášikov 15.00 hOstatné
04.11.2012Samsara19.00 hKino
03.11.2012Asterix a Obelix v službách jej veličenstva-3D16.00 hKino
03.11.2012Bajkonur20.30 hKino
03.11.2012Zvonky šťastia19.00 hKino
02.11.2012Zvonky šťastia19.00 hKino
02.11.2012Samsara20.30 hKino
02.11.2012Asterix a Obelix v službách jej veličenstva-2D16.00 hKino
01.11.2012Asterix a Obelix v službách jej veličenstva-2D16.00 hKino
01.11.201296 Hodín: Odplata19.00 hKino
31.10.2012Neha20.00 hFilmový klub
30.10.2012S BATOHOM DO SVETA17.00 hbeseda
30.10.2012Zlatá jeseňKultúra
28.10.2012Neskrotná - 3D16.00 hKino
28.10.2012Skyfall19.00 hKino
28.10.2012HALLOWEENSKE JAŠENIE s Divadlom na hambálku 16.00 hKultúra
27.10.2012Udri a zdrhni19.00 hKino
27.10.2012Skyfall21.00 hKino
26.10.2012Neskrotná16.00 hKino
26.10.2012Skyfall19.00 hKino
26.10.2012Neskrotná16.00 hKino
26.10.2012Skyfall21.30 hKino
25.10.2012The words19.00 hKino
25.10.2012ZASTRETÝ FAREBNÝ SVET17.00 hKultúra
24.10.2012Bohémsky život20.00 hFilmový klub
23.10.2012Udri a zdrhni19.00 hKino
22.10.2012HANA ZAGOROVÁ a PETR REZEK so skupinou Jiřího Dvořáka19.00 hKultúra
21.10.2012Šarkaniáda – „ lieta celá rodina“14.30 hOstatné
21.10.2012Babay na ťahu19.00 hKino
21.10.2012DIVADLO ŽIHADLO: O SNEHULIENKE 17.00 hKultúra
20.10.2012The words19.00 hKino
20.10.2012Paranormal activity 421.00 hKino
20.10.2012ČAJ O PIATEJ17.00 hKultúra
19.10.2012Babay na ťahu19.00 hKino
19.10.2012Paranormal activity 421.00 hKino
18.10.2012Cesta do lesa19.00 hKino
18.10.2012Liečenie sviečkami18.00 hbeseda
18.10.2012Jablkové hodovanie očami detí16.00 hVýstavy
17.10.2012Rozchod Nadera a Simin20.00 hFilmový klub
17.10.2012Posedenie pri hudbe s DJ Paľom15.00 hKultúra
17.10.2012KRÁSA V NÁS16.00 hKultúra
16.10.2012Svätá štvrotka19.00 hKino
16.10.2012VILIAM TURČÁNY11.00 hbeseda
15.10.2012ŠTÚDIO MLADÝCH DNH: RADÚZ A MAHULIENA19.00 hDivadlo
14.10.2012Hotel Transylvánia - 3D16.00 hKino
14.10.201296 hodín: Odplata19.00 hKino
13.10.2012Jablkové hodovanie 20129.00 hKultúra
13.10.2012Cesta do lesa19.00 hKino
13.10.2012Looper21.00 hKino
13.10.2012Hotel Transylvánia - 2D16.00 hKino
12.10.2012Hotel Transylvánia - 2D16.00 hKino
12.10.201296 hodín: Odplata19.00 hKino
12.10.20127 dní v Havane21.00 hKino
11.10.2012Looper19.00 hKino
11.10.2012LODNÉ MLYNY NA ZÁHORÍ17.00 hbeseda
10.10.2012Trainspotting20.00 hFilmový klub
09.10.20127 dní v Havane19.00 hKino
07.10.2012Resident Evil 5: Odplata19.00 hKino
07.10.2012Koncert MUSICA DIVINA17.30Okolie
06.10.2012Na Moravskej vínnej cestecyklistika
06.10.2012Resident Evil 5: Odplata21.00 hKino
06.10.2012V tieni19.00 hKino
06.10.2012DOWN TO HELL, ERRATUM, ACHSAR, STORM OF ETERNITY19.00 hKoncerty
06.10.2012Štefan Horínek - Obrazy17.00 hOkolie
05.10.2012Dni zelá 201217.00 hOkolie
05.10.2012Tekvicové strašidlá16.10 hOstatné
05.10.2012V tieni19.00 hKino
05.10.2012Divosi21.00 hKino
04.10.2012Žiarislav a bytosti19.00 hKoncerty
03.10.2012Cezpoľný beh - okresné kolo 8.00 hŠport
03.10.2012Taxidermia20.00 hFilmový klub
03.10.2012UROB (SI) RADOSŤ KNIHOU 10.00 hKultúra
30.09.2012 Georges Bizet: CARMEN17.00 hKultúra
29.09.2012Po stopách Márie Teréziecyklistika
29.09.2012Zem bez zákona19.00 hKino
29.09.2012Divosi21.00 hKino
29.09.20126. ročník súťaže vo varení guláša9.00 hOkolie
29.09.2012TAE BO Mánia10.00 hŠport
29.09.2012Malacká stíhačka13.00 hŠport
28.09.2012Druhá šanca19.00 hKino
28.09.2012Zem bez zákona21.00 hKino
28.09.2012academic absurdity17.00 hKultúra
27.09.2012Druhá šanca19.00 hKino
27.09.2012S batohom na cestách 17.00 hKultúra
26.09.2012Hadewijch - medzi Kristom a Alahom20.00 hFilmový klub
25.09.2012Parade19.00 hKino
23.09.2012Putovanie za vínom na Pezinské vinobraniecyklistika
22.09.2012Deň hochšteckých bosoriek a bučíOkolie
22.09.2012Hasprunský dubák9.00 hOkolie
22.09.2012Krumpolový deň 14.00 hOkolie
22.09.2012V. ročník Sekulských remeselníckych dvorov9.30 hOkolie
22.09.2012Výstup na Plavecký hrad a Plaveckú jaskyňu8.00 hŠport
20.09.2012Putovanie do krajiny zázračna17.00 hVýstavy
19.09.20125. ročník divadelného festivalu \"Zejdeme sa na hambálku\"10.00 hKultúra
18.09.2012Návrat temného rytiera19.00 hKino
17.09.2012TK Grande Malacky - nábor pre deti, kurz spoločenských tancov pre dospelých15.30 hKultúra
16.09.2012Za folklórom po Podlužícyklistika
16.09.2012Susedská hliadka19.00 hKino
16.09.2012Špeciálna výstava pudlov - CACOkolie
15.09.2012VIII.výstava húb9.00 hOkolie
15.09.2012Expendables 221.00 hKino
15.09.2012Pr(e)dvolebné sľuby19.00 hKino
15.09.2012Memoriál Jakuba Habudu11.00 hŠport
15.09.2012Svetový deň prvej pomoci10.00 hKultúra - ostatné
15.09.2012Jesenná zberateľská burza8.00 hOstatné
14.09.2012Susedská hliadka19.00 hKino
14.09.2012Kliatba z temnôt21.00 hKino
13.09.2012Pr(e)dvolebné sľuby19.00 hKino
12.09.2012Svetlá v súmraku20.00 hFilmový klub
09.09.2012Cyklovýlet na Kamzíkcyklistika
09.09.2012Krištáľová rallye13.15 hKultúra
09.09.2012Norman a duchovia - 3D16.00 hKino
09.09.2012Cosmopolis19.00 hKino
08.09.2012Deň baníkov 201215.00 hOkolie
08.09.2012NOVERA CUP 20128.00 htenis
08.09.2012Expendables 219.00 hKino
08.09.2012Norman a duchovia16.00 hKino
08.09.2012Cosmopolis21.00 hKino
08.09.2012HodyOkolie
08.09.2012Ukončenie leta a IV. ročník súťaže vo varení gulášu 14.00 hOkolie
08.09.2012Výstava psov - Newfoundland10.00 hOkolie
08.09.2012Gajarský fest14.00 hOkolie
07.09.2012Expendables 219.00 hKino
07.09.2012Kliatba z temnôt21.00 hKino
07.09.2012Večerný beh zdravia - Beh vďaky SNP16.20 hŠport
06.09.2012Susedská hliadka19.00 hKino
05.09.2012Bažant KINEMATOGRAF20.00 hKultúra
05.09.2012Lollipop monster20.00 hFilmový klub
02.09.2012 Tanec medzi črepinami19.00 hKino
01.09.2012STREETHANDBALL9.00 hhádzaná
01.09.2012Regionálny zraz cykloturistov Záhoria v JabloniciOkolie
01.09.2012Rodinná rybačka na ílovisku Hrabník14.00 hOkolie
01.09.2012 Tanec medzi črepinami17.00 hKino
01.09.2012Bourneov odkaz19.00 hKino
31.08.2012Svätá štvorka21.30 hKino
31.08.2012Let´s dance: Revolúcia - 3D19.00 hKino
31.08.20123. Sokolský zraz campingu a caravaningu Okolie
30.08.2012Let´s dance: Revolúcia - 3D19.00 hKino
30.08.2012Doba ľadová: Zem v pohybe11.00 hKino
30.08.2012Ako si vycvičiť draka - 3D17.00 hKino
29.08.20128. Majstrovstvá Malaciek vo varení gulášu9.00 hOstatné
28.08.2012Total Recall20.00 hKino
28.08.2012Doba ľadová: Zem v pohybe17.00 hKino
28.08.2012Vatra - RašelinaOkolie
26.08.2012Zámocký park – letný piknik17.00 hKultúra
26.08.2012Svätá štvorka20.00 hKino
26.08.2012Gajarské hody15.00 hOkolie
25.08.2012Poľovnícky deň v Zámockom parku11.00.hKultúra
25.08.2012Joga s Ľudmilou Oreskou v Zámockom parku09.00 hŠport
25.08.2012Svätá štvorka19.00 hKino
25.08.2012Amazing Spider-Man 2D21.30 hKino
25.08.2012Bartolomejská púť a jarmok vo Veselí nad Moravou8.00 hKultúra
25.08.2012Volejbal - 54. ročník turnaja o pohár SNP9.00 hvolejbal
25.08.2012Súťaž vo varení hovädzieho gulášu10.30 hOkolie
25.08.2012LETNÉ LÁBSKE SLÁVNOSTI13.00 hOkolie
24.08.2012Total Recall21.30 hKino
24.08.2012Až vyjde mesiac19.00 hKino
24.08.2012SAHARA – tak ako to naozaj bolo...8.00 hOkolie
24.08.2012Motozraz - 12. besnenie čertov na Kamennom mlyneOkolie
23.08.2012Známe osobnosti v školských laviciach10.00 hKultúra
23.08.2012Môj otec je šialenec20.00 hKino
23.08.2012Tu strážim já17.00 hKino
23.08.2012Kocúr v čižmách - 3D11.00 hKino
22.08.2012Podvečer s hudbou18.00 hKultúra
22.08.2012Volám sa Oliver Tate20.00 hFilmový klub
21.08.2012Môj otec je šialenec20.00 hKino
21.08.2012Kocúr v čižmách - 3D17.00 hKino
19.08.2012Zámocký park – letný piknik17.00 hKultúra
19.08.2012Až vyjde mesiac20.00 hKino
19.08.2012Augustová tančiareň18.00 hOkolie
19.08.2012Dožinkové slávnosti spojené s pečenímOkolie
18.08.2012Joga s Ľudmilou Oreskou v Zámockom parku09.00 hŠport
18.08.2012Posledný výkrik21.30 hKino
18.08.2012Macík20.00 hKino
18.08.2012Hodové slávnosti13.00 hOkolie
18.08.2012Dni Uhranského somíca 12.00 hOkolie
18.08.2012Kellys Green Bike Tour10.00 hOkolie
17.08.2012UV_festival16.00 hKultúra
17.08.2012Tak fajn!19.00 hKino
17.08.2012Iron sky21.30 hKino
17.08.2012Zraz veteránov - 15. ročník Trnavských 100 km15.20 hOstatné
17.08.2012Stupavské hody19.00 hOkolie
16.08.2012Iron sky20.00 hKino
16.08.2012Shrek: Zvonec a koniec - 3D11.00 hKino
16.08.2012Tu strážim já17.00 hKino
15.08.2012Podvečer so zdravím - ako si doma pomôcť masážou18.00 hbeseda
15.08.2012Kordón20.00 hFilmový klub
14.08.2012Tak fajn!20.00 hKino
14.08.2012Shrek: Zvonec a koniec - 3D17.00 hKino
12.08.2012Zámocký park – letný piknik17.00 hKultúra
12.08.2012Neverníci20.00 h
12.08.20125. ročník Záhoráckeho výstupu na Vysokú8.00 hKultúra
12.08.2012Macík20.00 hKino
12.08.2012Kronika1.30 hKino
11.08.2012Joga s Ľudmilou Oreskou v Zámockom parku09.00 hŠport
11.08.2012Akčná sci-fi noc v kine Záhoran17.00 hKultúra
11.08.2012Výstava fotografií - Čaro Záhoria16.00 hVýstavy
11.08.2012To bude boj17.00 hKino
11.08.2012Vymedzený čas19.00 hKino
11.08.2012Sherlock Holmes 2: Hra tieňov21.00 hKino
11.08.2012Prometheus23.15 hKino
10.08.2012Posledný výkrik21.30 hKino
10.08.2012Bourneov odkaz19.00 hKino
09.08.2012Bourneov odkaz20.00 hKino
09.08.2012Alvin a Chipmunkovia 311.00 hKino
09.08.2012Rango17.00 hKino
08.08.2012Podvečer s ezoterikou18.00 hKultúra
08.08.2012Mlčanie Lorny20.00 hFilmový klub
07.08.2012Alvin a Chipmunkovia 317.00 hKino
05.08.2012Zámocký park – letný piknik 17.00 hKultúra
05.08.2012Vrásky z lásky20.00 hKino
04.08.2012Joga s Ľudmilou Oreskou v Zámockom parku09.00 hKultúra
04.08.2012DOHODA - hudobný festival Fun RadiaKultúra
04.08.2012Nežnosť19.00 hKino
04.08.2012Abraham Lincoln: Lovec upírov - 3D21.30 hKino
03.08.2012Vrásky z lásky19.00 hKino
03.08.2012Abraham Lincoln: Lovec upírov - 3D21.30 hKino
02.08.2012Tvorivé leto - vernisáž výstavy17.00 hVýstavy
02.08.2012Happy feet 2 - 3D11.00 hKino
02.08.2012Tintinove dobrodružstvá17.00 hKino
01.08.2012Podvečer s ľudovou piesňou 18.00 hKultúra
01.08.2012Príliš mladá noc20.00 hFilmový klub
31.07.2012Návrat temného rytiera20.00 hKino
31.07.2012Happy feet 2 - 3D17.00 hKino
29.07.2012Zámocký park – letný piknik 17.00 hKultúra
29.07.2012Návrat temného rytiera20.00 hKino
28.07.2012Joga s Ľudmilou Oreskou v Zámockom parku09.00 hŠport
28.07.2012Do Ríma s láskou19.00 hKino
28.07.2012Návrat temného rytiera21.30 hKino
27.07.2012Návrat temného rytiera20.00 hKino
26.07.2012Kráska a zviera - 3D11.00 hKino
26.07.2012Lorax17.00 hKino
25.07.2012Podvečer s 5 Tibeťanmi a s Pozdravom slnku 18.00 hKultúra
25.07.2012Lono20.00 hFilmový klub
24.07.2012Nežnosť20.00 hKino
24.07.2012Kráska a zviera - 3D17.00 hKino
22.07.2012Zámocký park - letný piknik17.00 hKultúra
22.07.2012Magic Mike20.00 hKino
21.07.2012BEACHHANDBALL9.00 hhádzaná
21.07.2012Joga s Ľudmilou Oreskou v Zámockom parku 09.00 hŠport
21.07.2012Amazing Spider-Man 3D20.00 hKino
20.07.2012Amazing Spider-Man 3D17.00 hKino
20.07.2012Amazing Spider-Man 3D20.00 hKino
19.07.2012Do Ríma s láskou20.00 hKino
19.07.2012Hurá do Afriky11.00 hKino
19.07.2012Piráti! Spolok babrákov17.00 hKino
18.07.2012Podvečer s krásou18.00 hKultúra
18.07.2012Poupata20.00 hFilmový klub
17.07.2012Magic Mike20.00 hKino
17.07.2012Hurá do Afriky17.00 hKino
15.07.2012Zámocký park – letný piknik17.00 hKultúra
15.07.2012Magic Mike20.00 hKino
14.07.2012Malacky Open - 15. ročník turnaja v beachvolejbale 8.00 hvolejbal
14.07.2012Joga s Ľudmilou Oreskou v Zámockom parku9.00 hŠport
14.07.2012Arteterapia pre dospelých10.00 hKultúra
14.07.2012Magic Mike21.30 hKino
14.07.2012 Tigre v meste19.00 hKino
13.07.2012Ahoj! Ako sa máš?19.00 hKino
13.07.2012 Muži v čiernom 3 - 3D21.30 hKino
12.07.2012Artrhur zachráni Vianoce11.00 hKino
12.07.2012Artrhur zachráni Vianoce11.00 hKino
12.07.2012Kúpili sme ZOO17.00 hKino
12.07.2012Snehulienka a lovec20.00 hKino
11.07.2012Podvečer so spevom a tancom18.00 hKultúra
11.07.2012Včelia kráľovná20.00 hFilmový klub
10.07.2012Artrhur zachráni Vianoce17.00 hKino
10.07.2012Ahoj! Ako sa máš?20.00 hKino
08.07.2012Cyklovýlet do Viednecyklistika
08.07.2012Černobyľské denníky20.00 hKino
07.07.2012Noc smiechu a romantiky v kine Záhoran17.00 hKino
06.07.2012Černobyľské denníky20.00 hKino
05.07.2012Dva dni v New Yorku20.00 hKino
05.07.2012Madagaskar 311.00 hKino
05.07.2012Madagaskar 3 - 3D17.00 hKino
04.07.2012Sen Michaely Habovej - vernisáž výstavy19.00 hVýstavy
04.07.2012Duša Paula Giamattiho20.00 hFilmový klub
03.07.2012Madagaskar 317.00 hKino
03.07.2012Dva dni v New Yorku20.00 hKino
02.07.2012Tvorivé leto14.00 hKultúra
01.07.2012Cyklovýlet k mohyle M. R. Štefánika na Bradlecyklistika
30.06.2012Doba ľadová: Zem v pohybe16.00 hKino
30.06.2012Ako porodiť a nezblázniť sa21.00 hKino
30.06.2012Doba ľadová: Zem v pohybe19.00 hKino
29.06.2012Doba ľadová: Zem v pohybe16.00 hKino
29.06.2012Ako porodiť a nezblázniť sa19.00 hKino
29.06.2012PIRAŇA 3DD - 3D21.30 hKino
28.06.201221 Jump street19.00 hKino
28.06.2012Výstup na Vysokú – 5. ročník 8.00 hKultúra
26.06.2012Koncoročné vystúpenie detí TK Grande Malacky16.00 hOstatné
26.06.2012Ladislav Smoček: Čudné popoludnie Dr. Zvonka Burkeho19.00 hDivadlo
26.06.2012Národná cyklistická súťaž9,00 hŠport
25.06.2012Pavúčiky: O zelenej svinke14.30 hDivadlo
24.06.201221 Jump street19.00 hKino
24.06.2012Don´t Stop16.00 hKino
23.06.2012Casper Cup - 12. ročník mixvolejbalového turnaja na antuke 9.00 hvolejbal
23.06.201214. ročník turnaja generácií9.00 hhádzaná
23.06.2012Za Kunovským vodníkomcyklistika
23.06.2012Don´t Stop19.00 hKino
23.06.2012PIRAŇA 3DD - 3D21.30 hKino
22.06.2012Festival Mlyn 201215.00 hKultúra
22.06.2012Avengers: Pomstitelia - 3D21.00 hKino
22.06.2012 Tanec medzi črepinami19.00 hKino
21.06.2012X. Orientálny večer18.00 hKultúra
21.06.2012 Tanec medzi črepinami21.00 hKino
20.06.2012Tady strážim já19.00 hKino
18.06.2012Happy Happy20.00 hFilmový klub
17.06.2012Madagaskar 3 - 3D16.00 hKino
16.06.2012Na bicykli vinohradmi Južnej Moravycyklistika
16.06.2012Prometheus - 3D21.00 hKino
16.06.2012Madagaskar 3 - 3D16.00 hKino
16.06.2012Krst19.00 hKino
15.06.2012Happy day v Cvečku16.15 hPre deti
15.06.2012Štúdio mladých Divadla na hambálku - KLEOPATRA17.00 hDivadlo
15.06.2012Krst21.30 hKino
15.06.2012Snehulienka a lovec19.00 hKino
14.06.2012Avengers: Pomstitelia - 3D19.00 hKino
13.06.2012Lov lososov v Jemene19.00 hKino
11.06.2012Muž bez minulosti20.00 hKultúra
10.06.2012Putovanie za bocianmi do rakúskeho MarchegguKultúra
10.06.2012Divadlo Žihadlo: Farbičková princezná16.00 hDivadlo
10.06.2012 Tigre v meste19.00 hKino
09.06.201217. ročník medzinárodného turnaja v boxe Pohár Záhoria8.00 hbox
09.06.2012DOD na leteckej základni Kuchyňa10.00 hOstatné
09.06.2012Snehulienka a lovec21.30 hKino
09.06.2012Nedotknuteľní19.00 hKino
09.06.2012Gombíková vojna16.00 hKino
08.06.2012Futbalový zápas priateľstva12.00 hfutbal
08.06.2012Nedotknuteľní21.00 hKino
08.06.2012Moje letné prázdniny19.00 hKino
08.06.2012Gombíková vojna16.00 hKino
07.06.2012Svet farieb17.00 hVýstavy
07.06.2012 Tigre v meste19.00 hKino
06.06.2012Tady strážim já19.00 hKino
05.06.2012Malacké brko 201217.30 hKultúra
05.06.2012Lov lososov v Jemene19.00 hKino
04.06.2012Hamlet podniká20.00 hFilmový klub
03.06.2012Po stopách starovekých pútnikov na kláštor Katarínkacyklistika
03.06.2012 Muži v čiernom 3 - 3D19.00 hKino
03.06.2012Kráska a zviera - 3D16.00 hKino
02.06.2012Deň detskej radosti10.00 hPre deti
02.06.2012Gombíková vojna19.00 hKino
02.06.2012 Muži v čiernom 3 - 3D21.00 hKino
02.06.2012Kráska a zviera - 3D16.00 hKino
01.06.2012Kráska a zviera - 3D16.00 hKino
01.06.2012Moje letné prázdniny19.00 hKino
01.06.2012Víla21.00 hKino
31.05.2012Víla19.00 hKino
31.05.2012V ZAKÁZANOM KRÁĽOVSTVE17.00 hbeseda
30.05.2012Kým spíš19.00 hKino
29.05.2012Kým spíš19.00 hKino
29.05.2012Cestovateľský klub: VÝSTUP NA MT. BLANC 201117.00 hbeseda
28.05.2012Le Havre20.00 hFilmový klub
28.05.2012Šachový turnaj žiakov okresu Malacky13.00 hOstatné
27.05.2012Street Dance 2 - 3D19.00 hKino
26.05.2012Cyklotúra cesta priateľstva (SK - HUN - AUT) Bratislava - Dunakiliti - Nickelsdorf - Bratislavacyklistika
26.05.2012Street Dance 2 - 3D16.00 hKino
26.05.2012Diktátor21.00 hKino
26.05.2012Líbáš jako ďábel19.00 hKino
25.05.2012Diktátor19.00 hKino
25.05.2012Anjeli21.00 hKino
24.05.2012Anjeli19.00 hKino
24.05.2012Historický seminár: Židia v Malackách9.30 hOstatné
22.05.2012Havran19.00 hKino
21.05.2012Post Mortem20.00 hFilmový klub
21.05.2012Stretnutie s Táliou pre MŠ a ŠK10.00 hKultúra
20.05.2012Titanic - 3D19.00 hKino
20.05.2012Divadlo na kolesách: AKO SA LILI STRATILA16.00 hDivadlo
19.05.2012Krajom Myjavských kopaníccyklistika
19.05.2012Jednodňový turnaj II. SLB v boxe8.00 hbox
19.05.2012Líbáš jako ďábel21.00 hKino
19.05.2012NOC MÚZEÍ A GALÉRIÍ 201210.00 hKultúra
18.05.2012Líbáš jako ďábel19.00 hKino
18.05.2012Útek z MS-121.30 hKino
18.05.2012DEŇ MÚZEÍ A GALÉRIÍ PRE ŠKOLY10.00 hKultúra
18.05.2012ABSOLVENTSKÉ PRÁCE ŽIAKOV10.00 hKultúra
17.05.2012Útek z MS-119.00 hKino
15.05.2012Hystéria19.00 hKino
14.05.2012Osamelosť prvočísel20.00 hFilmový klub
13.05.2012Temné tiene19.00 hKino
13.05.2012DEŇ MATIEK S DEŤMI MŠ MALACKY16.00 hKoncerty
12.05.2012Záhorskou cyklomagistrálou cez záhorské piesky na \"Hasprúnsku 50-tku\"cyklistika
12.05.2012Temné tiene21.00 hKino
12.05.2012Divadlo na hambálku - VLADO ZETEK: STÁLO TI TO ZA TO, ZLATO...18.00 hDivadlo
11.05.2012Prci, prci, prcičky: Stretávka21.00 hKino
11.05.2012Temné tiene19.00 hKino
10.05.2012Havran19.00 hKino
10.05.2012PATCHWORK – krása tradície16.00 hVýstavy
08.05.2012Piráti! Spolok babrákov16.00 hKino
08.05.2012Slečna nebezpečná19.00 hKino
08.05.201240.ročník Beh oslobodenia8.00 hatletika
07.05.2012Nevestinec20.00 hFilmový klub
06.05.2012Krížom krážom Karpatamicyklistika
06.05.2012Piráti! Spolok babrákov - 3D16.00 hKino
06.05.2012Slečna nebezpečná19.00 hKino
05.05.2012Hádzanársky majáles19.30 hKultúra - ostatné
04.05.2012Deň otvorených dverí HaZZ8.30 hOstatné
01.05.2012Prvomájové Malacky 201210.00 hCelomestské podujatia
30.04.2012Banksy - Exit Through the Gift Shop20.00 hFilmový klub
29.04.2012Spomienka na ostrov kormoránovcyklistika
29.04.2012Hurá do Afriky - 3D16.00 hKino
29.04.2012Šťastlivec18.30 hKino
29.04.2012PARTIČKA17.00 h Kultúra
28.04.2012GIUSEPPE VERDI : AIDA /opera/18.00 hKultúra
28.04.2012Letecko-modelárska súťaž Majstrovstiev Slovenska - seriál F5J FAI - 1.kolo9.00 hOstatné
27.04.2012Hurá do Afriky - 2D16.00 hKino
27.04.2012Šťastlivec21.00 hKino
27.04.2012Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka18.30 hKino
26.04.2012Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka19.00 hKino
26.04.2012Stretnutie s históriou: Cirkevná správa na Záhorí v minulosti17.00 hKultúra
25.04.2012Hystéria21.00 hKino
25.04.2012Projekt X19.00 hKino
24.04.2012ECOSLOVENSKO: Záleží na tom, eko sa žije v meste Malacky9.00 hCelomestské podujatia
24.04.2012ŠTEFAN MIHÁLY: Rely Budapešť – Bamako17.00 hbeseda
23.04.2012Juha20.00 hFilmový klub
22.04.2012David Helbock a Simon Frick17.00 hKoncerty
22.04.2012Otváranie riek Dyje a Moravy - k sútoku Moravy a Dyjecyklistika
22.04.2012Eštebák20.00 hKino
21.04.2012Jarná zberateľská burza8.00 hOstatné
21.04.2012Projekt X21.00 hKino
21.04.2012Bojová loď18.30 hKino
20.04.2012PÁLFIHO SRDCE18.00 hKultúra
19.04.2012Eštebák18.00 hKino
19.04.2012Bojová loď20.30 hKino
18.04.2012S ľadovým pokojom19.00 hKino
18.04.2012Seniorská streda15.00 hKultúra
17.04.2012Kúpili sme ZOO19.00 hKino
16.04.2012Miestnosť samovrahov20.00 hFilmový klub
15.04.2012ELIZABETH LOHNINGER QUARTET 17.00 hKoncerty
15.04.2012Cykloturistické vítanie jari na Záhorí9.00 hcyklistika
15.04.2012Zlo20.00 hKino
14.04.2012Veľkonočný medzinárodný turnaj ČSFAfutbal
14.04.2012Polnoc v Paríži16.00 hKino
14.04.2012Deň zrady18.00 hKino
14.04.2012Moneyball20.00 hKino
14.04.2012DEŇ ZDRAVIA - DEŇ EZOTERIKY - VZDANIE ÚCTY MATKE ZEMI9.00Kultúra
13.04.2012S ľadovým pokojom18.30 hKino
13.04.2012Zlo21.00 hKino
13.04.2012Ivan Cích - Pohladenie duše/medzi nebom a zemou17.00 hKultúra
12.04.2012Kúpili sme ZOO18.30 hKino
12.04.2012Jeden musí z kola von20.30 hKino
12.04.2012(NE)ZNÁME OSOBNOSTI17.00 hVýstavy
11.04.2012Lurdy19.00 hKino
10.04.2012Lurdy19.00 hKino
09.04.2012Veľkonočný turnaj v boxe9.00 hbox
08.04.2012Titanic - 3D18.30 hKino
07.04.2012Titanic - 3D21.00 hKino
07.04.2012Lorax - 3D16.00 hKino
07.04.2012Prci, prci, prcičky: Stretávka18.30 hKino
06.04.2012Lorax - 2D16.00 hKino
06.04.2012Prci, prci, prcičky: Stretávka20.30 hKino
06.04.2012Rodina je základ štátu18.30 hKino
05.04.2012Snehulienka16.00 hKino
05.04.2012Rodina je základ štátu19.00 hKino
04.04.2012O Bohoch a ľuďoch19.00 hKino
03.04.2012O Bohoch a ľuďoch19.00 hKino
02.04.2012Ja a ty a všetci ostatní20.00 hFilmový klub
01.04.2012Hnev titanov - 3D19.00 hKino
01.04.2012Divadlo Baretka: Najkrajšia pieseň na svete16:00 hDivadlo
31.03.2012Hnev titanov - 3D21.00 hKino
31.03.2012Miláčik18.30 hKino
31.03.2012Veľkonočné inšpirácie14.00 hVýstavy
30.03.2012Miláčik21.00 hKino
30.03.2012Žena v čiernom19.00 hKino
29.03.2012Žena v čiernom19.00 hKino
27.03.2012Svetozár Krno: Zo Sibíri do Mongolska17.00 hKultúra
26.03.2012Mama Gogo20.00 hFilmový klub
25.03.2012Alena Čermáková - kráľovná slovenského šansónu 17.00 hKoncerty
25.03.2012Štyri slnká19.00 hKino
24.03.2012Modrý tiger16.00 hKino
24.03.2012Hry o život19.00 hKino
23.03.2012Modrý tiger16.00 hKino
23.03.2012Hry o život19.00 hKino
23.03.2012Vyhlásenie najlepšieho športovca a športového kolektívu za rok 201118.00 hŠport
23.03.2012Chemical Brothers - Don\'t Think21.30 hKoncerty
22.03.2012Štyri slnká19.00 hKino
22.03.2012Vojenský pevnostný systém na Záhorí17.00 hKultúra - ostatné
21.03.2012The Artist19.00 hKino
20.03.2012To bude boj!19.00 hKino
19.03.2012Martin Slivka – muž, ktorý sadil stromy20.00 hFilmový klub
18.03.2012Prebudím sa včera19.00 hKino
18.03.2012Teatro Fortissimo: Kráľ šašo16.00 hDivadlo
17.03.2012Manželský sľub21.00 hKino
17.03.2012Medzi vlkmi18.30 hKino
16.03.2012Prebudím sa včera18.30 hKino
16.03.2012 Star Wars: Epizóda I - Skrytá hrozba - 3D21.00 hKino
16.03.20122. ročník medzinárodného turnaja v stolnom tenise SLOVAK OPEN8.30 hŠport - ostatné
15.03.2012Medzi vlkmi19.00 hKino
14.03.2012FRAGILE – Slovak a ´cappelle20.00 hKoncerty
13.03.2012Manželský sľub19.00 hKino
12.03.2012 Jack sa chystá vyplávať20.00 hFilmový klub
11.03.2012Ghost Rider 2 – 3D19.00 hKino
10.03.2012Artur a súboj dvoch svetov11.00 hKino
10.03.2012Ghost Rider 2 – 3D19.00 hKino
09.03.2012Láska je láska15.00 hKino
09.03.2012To bude boj!19.00 hKino
09.03.2012Nebezpečná metóda21.00 hKino
06.03.2012Nebezpečná metóda19.00 hKino
06.03.2012Závod včera a dnes, prezentácia dejín a súčastnosti obce17.00 hVýstavy
05.03.2012Nadine20.00 hFilmový klub
04.03.2012Immortalitas19.00 hKino
03.03.2012Immortalitas21.00 hKino
03.03.2012Železná lady19.00 hKino
02.03.2012Underworld: Prebudenie - 3D19.00 hKino
02.03.2012Diabol v tele21.00 hKino
02.03.2012Železnice v kaštieli16.00 hVýstavy
02.03.2012VII. ročník \"24-hodinová non-stop plaveckej štafeta\"12.00 hŠport
01.03.2012Železná lady19.00 hKino
01.03.2012MAREC - MESIAC V KNIŽNICIKultúra
29.02.2012Cesta na tajomný ostrov - 3D19.00 hKino
28.02.2012Cesta na tajomný ostrov - 3D19.00 hKino
28.02.2012TUK TUK TRUP 201117.00 hKultúra
27.02.2012Nic proti ničemu20.00 hFilmový klub
26.02.2012Signál19.00 hKino
25.02.2012Signál19.00 hKino
25.02.2012Plastic Shock 1210.00 hVýstavy
24.02.2012Bastardi 219.00 hKino
24.02.2012Ja, zloduch - 3D15.00 hKino
23.02.2012Bastardi 219.00 hKino
23.02.2012Pálfiovské srdcia v Malackách17.00 hKultúra
23.02.2012Let´s dance - 3D16.00 hKino
22.02.2012Môj týždeň s Marilyn19.00 hKino
22.02.2012Sammyho dobrodružstvá - 3D15.00 hKino
21.02.2012Môj týždeň s Marilyn19.00 hKino
21.02.2012Avatar - 3D15.00 hKino
20.02.2012Tri20.00 hFilmový klub
20.02.2012Kocúr v čižmách - 3D14.00 hKino
19.02.2012Kronika19.00 hKino
19.02.2012Happy feet 2 - 3D16.00 hKino
18.02.2012Reprezentačný ples ČSFAOstatné
18.02.2012Kronika19.00 hKino
18.02.2012Happy feet 2 - 3D16.00 hKino
17.02.2012Happy feet 2 - 3D16.00 hKino
17.02.2012Nepriateľ pod ochranou19.00 hKino
16.02.2012Nepriateľ pod ochranou19.00 hKino
15.02.2012Deti moje19.00 hKino
14.02.2012Deti moje19.00 hKino
13.02.2012Dvojitý život Veroniky20.00 hFilmový klub
12.02.2012Špeciálna jednotka19.00 hKino
11.02.2012Špeciálna jednotka19.00 hKino
11.02.2012Hugo a jeho veľký objav - 3D16.00 hKultúra
11.02.2012Hugo a jeho veľký objav - 3D16.00 hKino
09.02.2012Hugo a jeho veľký objav - 3D19.00 hKultúra
09.02.2012Hugo a jeho veľký objav - 3D19.00 hKino
09.02.2012DETAILY HISTORICKÝCH MALACIEK - otvorenie netradičnej výstavy dobových fotografií10.00 hVýstavy
08.02.2012FAŠIANG S KLUBOM DÔCHODCOV - posedenie pri hudbe14.00 hKultúra
07.02.2012Festival Jeden svetod 19.00 hFilmový klub
07.02.2012OBRÁZKY Z RUČNÉHO PAPIERA - tvorivé dielneCVČ
06.02.2012Festival Jeden svetod 19.00 hFilmový klub
05.02.2012Láska je láska19.00 hKino
04.02.2012Láska je láska19.00 hKino
04.02.2012Muppets16.00 hKino
03.02.2012Muppets16.00 hKino
03.02.2012Mission: Impossible - Ghost Protocol19.00 hKino
02.02.2012Mission: Impossible - Ghost Protocol19.00 hKino
01.02.2012Jack a Jill19.00 hKino
31.01.2012Potápači Záhoria17.00 hbeseda
30.01.2012Déja Vu20.00 hFilmový klub
29.01.2012Kontraband19.00 hKino
28.01.2012Filmové hity 2011od 11.00 hKino
27.01.2012Kontraband19.00 hKino
26.01.2012Tajomstvá podzemia Malých Karpát17.00 hbeseda
26.01.2012Divadlo Astorka - Gábor Gorgey: Na koho to slovo padne19.00 hDivadlo
25.01.2012Strom života19.00 hKino
24.01.2012Strom života19.00 hKino
23.01.2012Domov na Vianoce20.00 hFilmový klub
22.01.2012Čierna hodina - 3D19.00 hKino
22.01.2012Divadlo Žihadlo: O kráľovi Jonášovi16.00 hDivadielko
21.01.2012Čierna hodina - 3D19.00 hKino
20.01.2012Šaliansky Maťko - súťaž pre ZŠ9.00 hCVČ
20.01.2012Muži, ktorí nenávidia ženy19.00 hKino
19.01.2012Muži, ktorí nenávidia ženy19.00 hKino
18.01.2012Muži, ktorí nenávidia ženy19.00 hKino
18.01.2012Novoročné strenutie s primátorom mesta14.00 hbeseda
17.01.2012Vec: Počiatok19.00 hKino
16.01.2012Dobré srdce20.00 hFilmový klub
15.01.2012Sráči19.00 hKino
15.01.2012Kocúr v čižmách - 3D16.00 hKino
14.01.2012Sráči19.00 hKino
14.01.2012Kocúr v čižmách - 3D16.00 hKino
13.01.2012Kocúr v čižmách - 3D16.00 hKino
13.01.2012Dokorán17.00 hVýstavy
12.01.2012Slávnostné otvorenie digitalizovaného kina v Malackách17.00 hKultúra - ostatné
09.01.2012Strýko Búnmí 20.00 hFilmový klub
08.01.2012Prepadnutie19.00 hKino
07.01.2012Prepadnutie19.00 hKino
06.01.2012Sherlock Holmes 2: Hra tieňov19.00 hKino
06.01.2012The Hope gospel singers and band16.30 hKoncerty
05.01.2012Sherlock Holmes 2: Hra tieňov19.00 hKino
04.01.2012Zábava na ľade - prázdninové korčuľovanie10.00 hCVČ
18.12.2011Perfect days19.00 hKino
17.12.2011Vyhlásenie najlepších hráčov Česko - Slovenskej futbalovej akadémie za rok 2011futbal
17.12.2011Perfect days19.00 hKino
17.12.2011Zimná zberateľstká burza8.00 hOstatné
16.12.2011Perfect days19.00 hKino
16.12.2011Vianočné Cvečko16.15. hCVČ
14.12.2011Tintinove dobrodružstvá16.00 hKino
13.12.2011Tintinove dobrodružstvá16.00 hKino
12.12.2011Nórske drevo20.00 hFilmový klub
11.12.2011Lóve19.00 hKino
10.12.2011Lóve19.00 hKino
09.12.2011Lóve19.00 hKino
05.12.2011Druhá strana mince20.00 hFilmový klub
04.12.2011Twilight Sága: Úsvit - 1. časť19.00 hKino
03.12.2011Twilight Sága: Úsvit - 1. časť19.00 hKino
02.12.2011Twilight Sága: Úsvit - 1. časť19.00 hKino
02.12.2011Twilight Sága: Úsvit - 1. časť21.30 hKino
01.12.2011Twilight Sága: Úsvit - 1. časť19.00 hKino
29.11.2011Od mora cez hory až k Sahare17.00 hbeseda
28.11.2011Turínsky kôň20.00 hFilmový klub
27.11.2011Saxana a lexikón kúziel19.00 hKino
27.11.2011Adventný koncert16.30 hKoncerty
26.11.2011Saxana a lexikón kúziel19.00 hKino
26.11.2011Saxana a lexikón kúziel16.00 hKino
26.11.2011Memoriál Aliho Reisenauera - VI.ročník16.30 hbox
25.11.2011didier Kaminka: Len nijakú paniku19.00 hDivadlo
24.11.2011Art Club 200217.00 hVýstavy
23.11.2011Jana Eyrová19.00 hKino
22.11.2011Jana Eyrová19.00 hKino
21.11.2011Lepší svet20.00 hFilmový klub
20.11.2011Mŕtvola musí zomrieť19.00 hKino
20.11.2011Divadlo JAJA: Hlúpe kura16.00 hDivadielko
19.11.2011Mŕtvola musí zomrieť19.00 hKino
19.11.2011IX. benefičný koncert16.00 hKoncerty
18.11.2011Intímna pasca19.00 hKino
17.11.2011Intímna pasca19.00 hKino
17.11.2011Spomienka na 17. november 198917.00 hbeseda
15.11.2011Travesti show: Divoké kočky19.00 hKoncerty
14.11.2011Veľká láska20.00 hFilmový klub
13.11.2011Ide len o sex19.00 hKino
13.11.20111.ročník festivalu Lucie Popp16.00 hKoncerty
12.11.2011Malacký kilometer7.45 hatletika
12.11.2011Ide len o sex19.00 hKino
12.11.2011Štúdio mladých Divadla na hambálku: Orchester17.00 hDivadlo
12.11.2011MALACK? X. - 28.ročník10.00 h Šport
11.11.2011Dom19.00 hKino
11.11.2011Prebúdzame synagógy - Pressburger Klezmer Band16.00 hKoncerty
11.11.2011150. výročie narodenia Mikuláša XIII. Pálfiho18.00 hKultúra - ostatné
11.11.2011Svätomartinský lampášový sprievod17.00 hKultúra
11.11.2011Pietna spomienka11.00 h iné
10.11.2011Dom19.00 hKino
09.11.2011Dream house19.00 hKino
08.11.2011Drakovi kamaráti15.30 hCVČ
08.11.2011Dream house19.00 hKino
07.11.2011Erotikon20.00 hFilmový klub
07.11.2011Fest filmfest: Projekt, skvost kinematografie z 192920.00 hKino
06.11.2011Výroba lampášikov15.00 hCVČ
06.11.2011fest filmfest: Nostalgia, humor a krása15.00 hKino
05.11.2011Fest filmfest: História, dejiny a sladkotrpká prítomnosť14.00 hKino
04.11.2011Fest filmfest - Expedičná kamera in memoriam Peter Patsch18.00 hKino
03.11.2011Fest film fest8:30Kino
03.11.2011Fest film fest: Sila človeka a jeho ducha - pre školy8:30Kino
30.10.2011Zoošetrovateľ19.00 hKino
30.10.2011Popletená punčocha16.00 hDivadielko
29.10.2011Zoošetrovateľ19.00 hKino
29.10.2011Patrón kultúry v regióne - Plavecký Štvrtok15.30 hKultúra
28.10.2011Zoošetrovateľ19.00 hKino
28.10.2011štefan Orth: Krajina17.00 hVýstavy
27.10.2011Kniha Záhoria 201117.00 hOstatné
27.10.2011Tekvicové všeličo - dyne, dyňky, dyňušky16.15 hCVČ
25.10.2011Hory centrálnej ?zie17.00 hbeseda
25.10.2011Tancujúce listy (výstava umeleckých prác)15.00 hCVČ
24.10.2011Melanchólia20.00 hFilmový klub
23.10.2011Šmolkovia16.00 hKino
23.10.2011Super 819.00 hKino
22.10.2011Šmolkovia16.00 hKino
22.10.2011Super 819.00 hKino
22.10.2011Patrón kultúry v regióne - Veľké Leváre15.30 hKultúra
21.10.2011Skyline19.00 hKino
20.10.2011Skyline19.00 hKino
19.10.2011Kapitán Amerika: Prvý Avenger19.00 hKino
19.10.2011Seniorská streda15.00 hKultúra - ostatné
19.10.2011Tancujúce listyCVČ
18.10.2011Kapitán Amerika: Prvý Avenger19.00 hKino
17.10.2011Smrť v Benátkach20.00 hFilmový klub
17.10.2011Divokej Bill best of tour19.00 hKoncerty
16.10.2011Kovboji a Votrelci19.00 hKino
16.10.2011Plavecký hrad: dzeravá skalaturistika
15.10.2011Kovboji a Votrelci19.00 hKino
15.10.2011Livepark: Nové zážitky aj v tvojom meste14.00 hKultúra
15.10.2011Patrón kultúry v regióne - Láb15.30 hKultúra
13.10.2011Kovboji a Votrelci19.00 hKino
12.10.2011TS Merlin: Fantasy of dance19.00 hKultúra
10.10.2011Transylvánia20.00 hFilmový klub
09.10.2011Bláznivá, hlúpa láska19.00 hKino
09.10.2011Lakšárska Nová Vesturistika
09.10.2011Šarkaniáda 201114.30 hCVČ
08.10.2011Po Moravskej vínnej ceste09.00 hcyklistika
08.10.2011Bláznivá, hlúpa láska19.00 hKino
08.10.2011Extraliga ženy (MSK Malacky - SSTE D. Streda)16.00 hŠport - ostatné
08.10.2011Patrón kultúry v regióne - Gajary15.30 hKultúra
07.10.2011Dámska jazda19.00 hKino
06.10.2011Dámska jazda19.00 hKino
06.10.2011Tajomstvá podzemia Malých Karpát17.00 hVýstavy
03.10.2011Utorok po Vianociach20.00 hFilmový klub
02.10.2011Na Dni zelá do Stupavy09.00 hcyklistika
02.10.2011Zejdeme sa na hambálku 2011Divadlo
01.10.2011Zejdeme sa na hambálku 2011Divadlo
30.09.2011Zejdeme sa na hambálku 2011Divadlo
29.09.2011Zejdeme sa na hambálku 2011Divadlo
28.09.2011Mrcha učiteľka19.00 hKino
27.09.2011Mrcha učiteľka19.00 hKino
27.09.2011Vodácky festival Na benátskych kanáloch cez rumunské hory do Drakulovského sveta17.00 hbeseda
26.09.2011Valčík s Bašírom20.00 hFilmový klub
25.09.2011Cyklovýlet na Kamzík09.00 hcyklistika
25.09.2011Nevinnosť19.00 hKino
24.09.2011Nevinnosť19.00 hKino
23.09.2011Zrodenie Planéty opíc19.00 hKino
22.09.2011Zrodenie Planéty opíc19.00 hKino
21.09.2011Lidice19.00 hKino
21.09.2011Urobme si bábky10.00 hPre deti
20.09.2011Lidice19.00 hKino
19.09.2011Bunny a býk20.00 hFilmový klub
18.09.2011Záhorím za výhľadmi a rozhľadňami09.00 hcyklistika
18.09.2011Autá 216.00 hKino
18.09.2011Muži v nádeji19.00 hKino
17.09.2011Autá 216.00 hKino
17.09.2011Muži v nádeji19.00 hKino
16.09.2011Autá 216.00 hKino
16.09.2011Muži v nádeji19.00 hKino
15.09.2011Autá 216.00 hKino
15.09.2011Muži v nádeji19.00 hKino
13.09.2011Otvorenie kurzov orientálneho tanca18.00 hKultúra - ostatné
12.09.2011Mamut20.00 hFilmový klub
12.09.2011Otvorenie činnosti DDŠ DNH16.00 hKultúra
11.09.2011Krížom krážom Karpatami09.00 hcyklistika
11.09.2011Šéfovia na zabitie19.00 hKino
10.09.2011Šéfovia na zabitie19.00 hKino
09.09.2011Šéfovia na zabitie19.00 hKino
08.09.2011Občiansky preukaz20.00 hKino
07.09.2011Najväčší z Čechov20.00 hKino
06.09.2011Nesvadbovo20.00 hKino
06.09.2011Otvorenie kurzov anglického jazyka16.30 hiné
05.09.2011Kuky sa vracia20.00 hKino
05.09.2011Bažant kinematograf20.00 hKultúra
04.09.2011Transformers 319.00 hKino
03.09.2011Transformers 319.00 hKino
03.09.2011Streethandball9.00hádzaná
02.09.2011Regionálny zraz cykloturistov Záhoria v Jablonicicyklistika
02.09.2011Transformers 319.00 hKino
31.08.2011Rýchlo a zbesilo 5 20.00 hKino
30.08.2011Rýchlo a zbesilo 5 20.00 hKino
28.08.2011Vreskot 4 20.00 hKino
28.08.2011Spoznávajme Záhorie - Vápenná10.00 hturistika
28.08.2011Druhý záhorácky piknik - ukončenie Kultúrneho leta17.00 hKultúra
27.08.2011Vreskot 4 20.00 hKino
27.08.2011Joga v Zámockom parku10.00 hŠport - ostatné
27.08.2011Arteterapia pre dospelých10.00 hbeseda
26.08.2011Hororová letná noc v kine od 20.30 hKino
26.08.2011Záverečné vystúpenie detí - Let´s dance detí!15.00 hKultúra
25.08.2011Maľovanie historických postáv10.00 hPre deti - ostatné
25.08.2011Výstava workshopu19.00 hVýstavy
25.08.2011Ako si urobiť rodostrom20.00 hOstatné
24.08.2011Princ a Pruďas17.00 hKino
23.08.2011Princ a Pruďas20.00 hKino
22.08.2011Submarino20.00 hKino
22.08.2011Svet podľa Sohra17.00 hKultúra
21.08.2011Czech Made Man 20.00 hKino
21.08.2011Divadlo Babena: Škola škriatkov17.00 hDivadielko
21.08.2011Jan Kryl18.00 hKoncerty
21.08.2011Divadlo na hambálku, R. Obaldia: Vietor v korunách sasafrasu20.00 hDivadlo
20.08.2011Czech Made Man 20.00 hKino
20.08.2011Joga v Zámockom parku10.00 hŠport - ostatné
20.08.2011Dni uhranského somíca13.00 hCelomestské podujatia
19.08.2011Profesionálna manželka 20.00 hKino
18.08.2011Salamander20.00 hKoncerty
17.08.2011Paul 17.00 hKino
16.08.2011Paul 20.00 hKino
16.08.2011Paul 20.00 hKino
15.08.2011Na mamuta! 20.00 hFilmový klub
15.08.2011Poézia a hudba - potrava duše17.00 hKultúra - ostatné
14.08.2011Harry Potter a dary smrti 2 20.00 hKino
14.08.2011Výstup na Vysokú - Memoriál Zuzky Krajčírikovej10.00 hturistika
14.08.2011Kúzelník Talostan17.00 hPre deti - ostatné
14.08.2011Kúzelník Talostan pre dospelých - Evlis Presley18.00 hKultúra - ostatné
13.08.2011Harry Potter a dary smrti 2 20.00 hKino
13.08.2011Joga v Zámockom parku10.00 hŠport - ostatné
13.08.2011Rytiersky turnaj11.45 hCelomestské podujatia
12.08.2011Harry Potter a dary smrti 2 20.00 hKino
11.08.2011Harry Potter a dary smrti 2 17.00 hKino
11.08.2011Michal Červienka - Rainbow singers20.00 hKoncerty
10.08.2011Harry Potter a dary smrti 2 17.00 hKino
09.08.2011Harry Potter a dary smrti 2 20.00 hKino
08.08.2011Deň siedmy, ôsma noc 20.00 hFilmový klub
08.08.2011Ako sa kreslí komiks09.00 hKultúra - ostatné
08.08.2011Zdravie - cesta k lepšiemu životu17.00 hbeseda
07.08.2011X-MEN: Prvá trieda20.00 hKino
07.08.2011Divadlo Fortissimo: Kufor17.00 hDivadielko
07.08.2011Alena Čermáková18.00 hKoncerty
06.08.2011Macko Pú17.00 hKino
06.08.2011X-MEN: Prvá trieda20.00 hKino
06.08.2011Joga v Zámockom parku10.00 hŠport - ostatné
06.08.2011Záhorácky hudobný maratón 15.00 hKoncerty
05.08.2011Macko Pú17.00 hKino
05.08.2011X-MEN: Prvá trieda20.00 hKino
04.08.2011Pavol Hoďa & Rasťo Král20.00 hKoncerty
03.08.2011Cigán20.00 hKino
02.08.2011Cigán20.00 hKino
01.08.2011Projekt Frankenstein 20.00 hFilmový klub
01.08.2011Budúcnosť, láska, peniaze17.00 hbeseda
31.07.2011Pán Popper a jeho tučniaci20.00 hKino
31.07.2011Rád červených nosov: Pyšná princezná17.00 hDivadielko
31.07.2011Mango Salseros18.00 hKoncerty
31.07.2011Miro Gavran: Muž mojej ženy20.00 hDivadlo
30.07.2011Pán Popper a jeho tučniaci17.00 hKino
30.07.2011Joga v Zámockom parku10.00 hŠport - ostatné
30.07.2011I. Hokejbalový turnaj o pohár starostuŠport
29.07.2011Pán Popper a jeho tučniaci17.00 hKino
28.07.2011Soulmates20.00 hKoncerty
27.07.2011Kšeft za všetky prachy 20.00 hKino
26.07.2011Kšeft za všetky prachy 20.00 hKino
25.07.2011Imaginárne lásky 20.00 hFilmový klub
25.07.2011O láske a o inom17.00 hKultúra
24.07.2011Vo štvorici po opici 2 20.00 hKino
24.07.2011Spoznávame Záhorie - výlet na Pajštún10.00 hOstatné
24.07.2011Divadlo Makile: Pirátov syn17.00 hDivadielko
24.07.2011Otto Weiter18.00 hKoncerty
23.07.2011Vo štvorici po opici 2 20.00 hKino
23.07.2011Joga v Zámockom parku10.00 hŠport - ostatné
22.07.2011Vo štvorici po opici 2 20.00 hKino
21.07.2011Dychová hudba Malačané20.00 hKoncerty
20.07.2011Kung Fu Panda 217.00 hKino
20.07.2011Kazateľ 20.00 hKino
19.07.2011Kung Fu Panda 217.00 hKino
19.07.2011Kazateľ 20.00 hKino
18.07.2011Správny chlap 20.00 hFilmový klub
18.07.2011O tajomstvách záhoráckych jaskýň17.00 hbeseda
17.07.2011Voda pre slony20.00 hKino
17.07.2011Divadlo Žihadlo: A cirkus bude!17.00 hDivadielko
17.07.2011Ľudová hudba Ferkovci17.00 hKoncerty
17.07.2011Pálfiovci v komixe16.00 hVýstavy
16.07.2011Voda pre slony20.00 hKino
16.07.2011Joga v Zámockom parku10.00 hKultúra
15.07.2011Voda pre slony20.00 hKino
13.07.2011Na vlásku 17.00 hKino
12.07.2011Na vlásku 17.00 hKino
11.07.2011Ďalší rok 20.00 hFilmový klub
11.07.2011Výtvarný kurz pre dospelých09.00 hKultúra
10.07.2011Odcházení20.00 hKino
10.07.2011Spoznávajme Záhorie10.00 hiné
10.07.2011Letný záhorácky piknik17.00 hKultúra
10.07.2011Prehliadky kaštieľa cez Kultúrne leto15:30 hKultúra - ostatné
09.07.2011Odcházení20.00 hKino
09.07.2011Joga10.00 hŠport - ostatné
09.07.2011Arteterapia pre dospelých10.00 hKultúra
08.07.2011Nickyho rodina 20.00 hKino
07.07.2011Nickyho rodina 20.00 hKino
07.07.2011Maľujeme transparenty kultúrneho leta10.00 hPre deti - ostatné
07.07.2011Živnostníci v Malackách v prvej polovici 20.st.10.00 hVýstavy
06.07.2011Megamozog 17.00 hKino
05.07.2011Megamozog 17.00 hKino
04.07.2011Grbavica 20.00 hFilmový klub
03.07.2011Karpaty tour - cyklistické vítanie leta09.00 hcyklistika
03.07.2011Habánsky hodový jarmok9.00 hCelomestské podujatia
03.07.2011Neznámy20.00 hKino
02.07.2011Neznámy20.00 hKino
01.07.2011Týždeň bez záväzkov20.00 hKino
30.06.2011Týždeň bez záväzkov19.00 hKino
29.06.2011Thor19.00 hKino
28.06.2011Thor19.00 hKino
27.06.2011Šašek a královná20.00 hFilmový klub
26.06.2011Orientálny večer16.00 hKultúra - ostatné
26.06.2011Orientálny večer19.00 hKultúra
25.06.2011Za Kunovským vodníkom09.00 hcyklistika
25.06.2011Piráti z Karibiku: V neznámych vodách16.00 hKino
25.06.2011Piráti z Karibiku: V neznámych vodách19.00 hKino
24.06.2011Piráti z Karibiku: V neznámych vodách19.00 hKino
23.06.2011Piráti z Karibiku: V neznámych vodách19.00 hKino
22.06.2011Piráti z Karibiku: V neznámych vodách19.00 hKino
22.06.2011Behám, skáčem pre radosť14.00 hCVČ
22.06.2011Ukáž, čo vieš14.00 hCVČ
21.06.2011V perine19.00 hKino
20.06.2011Muž z Londýna20.00 hFilmový klub
20.06.2011V perine16.00 hKino
19.06.2011Letný slnovrat v Rímskej metropole na Dunaji09.00 hcyklistika
19.06.2011V perine19.00 hKino
18.06.2011V perine16.00 hKino
18.06.2011V perine19.00 hKino
18.06.2011Ukončenie školského roka v CvečkuCVČ
18.06.2011Turnaj generácií8.30 hhádzaná
17.06.2011V perine19.00 hKino
17.06.2011Storchenfest18.00 hCelomestské podujatia
17.06.2011Pálfiovci v komikse17.00 hVýstavy
15.06.2011Zdrojový kód19.00 hKino
14.06.2011Zdrojový kód19.00 hKino
14.06.2011Záverečné stretnutie detí z tvorivých dieľní15.30 hCVČ
14.06.2011Divadlo Žihadlo: Dlhý, široký a bystrozraký10.00 a 14.00 hDivadielko
13.06.2011Boxer a smrť20.00 hFilmový klub
12.06.2011Sucker Punch19.00 hKino
12.06.2011Divadlo Žihadlo: DLhý, široký a bystrozraký16.00 hDivadielko
11.06.2011Cyklovýlet do Viedne09.00 hcyklistika
11.06.2011Sucker Punch19.00 hKino
11.06.2011Čistenie skládok na Marheckých rybníkoch8.00iné
11.06.2011O pohár Záhoria15.00box
10.06.2011Vyhodnotenie okresných súťaží10.00 hCVČ
10.06.2011Nuly19.00 hDivadlo
09.06.2011Nuly19.00 hDivadlo
08.06.2011Rodinka19.00 hKino
07.06.2011Rodinka19.00 hKino
06.06.2011Vojdi do prázdna20.00 hFilmový klub
05.06.2011Po stopách stredovekých pútnikov na hrad Dobrá voda a kláštor Katarínka09.00 hcyklistika
05.06.2011Marhuľový ostrov19.00 hKino
05.06.2011Rio16.00 hKino
04.06.2011Marhuľový ostrov19.00 hKino
04.06.2011Rio16.00 hKino
04.06.2011Deň detskej radosti10.00 hPre deti
04.06.2011Stretnutie veteránov12.00 hiné
03.06.2011Rio16.00 hKino
03.06.2011Správcovia osudu19.00 hKino
02.06.2011Správcovia osudu19.00 hKino
02.06.2011Denisa Bogdalíková: Mithote 201017.00 hVýstavy
01.06.2011Hry malackej mládeže - odovzdávanie cien10.00 hCVČ
31.05.2011Indonézia17.00 hbeseda
30.05.2011Bibliothéque Pascal20.00 hFilmový klub
29.05.2011Krajom Myjavských kopaníccyklistika
29.05.2011Hop16.00 hKino
29.05.2011Kráľova reč19.00 hKino
28.05.2011Krajom Myjavských kopaníc09.00 hcyklistika
28.05.2011Hop16.00 hKino
28.05.2011Kráľova reč19.00 hKino
27.05.2011Hop16.00 hKino
27.05.2011Kráľova reč19.00 hKino
25.05.2011Skús ma rozosmiať19.00 hKino
25.05.2011Malacká paleta - výstava15.30 hKultúra
24.05.2011Skús ma rozosmiať19.00 hKino
24.05.2011Okresné kolo v atletike mladších žiakov08.00 hatletika
23.05.2011Socializmus20.00 hFilmový klub
22.05.2011Som číslo štyri19.00 hKino
21.05.2011Cyklotúra Cesta priateľstva (SK-AUT-HUN)cyklistika
21.05.2011Som číslo štyri19.00 hKino
20.05.2011Hlavne nezáväzne19.00 hKino
19.05.2011Hlavne nezáväzne19.00 hKino
18.05.2011Dilema19.00 hKino
18.05.2011Deň múzeí a galérií10.00 hCelomestské podujatia
17.05.2011Dilema19.00 hKino
17.05.2011Okresné kolo v atletike starších žiakov08.00 hatletika
16.05.2011Krysař20.00 hFilmový klub
16.05.2011Týždeň modrého gombíkaCVČ
16.05.2011Záhorácke divadlo - Janíček okusánek nenásytný10.00 h, 14.00 hDivadielko
15.05.2011Cyklovýlet K mohyle M. R. Štefánika na Bradle09.00 hcyklistika
15.05.2011Decká sú v pohode19.00 hKino
15.05.2011Záhorácke divadlo - Janíček okusánek nenásytný16.00 hDivadielko
14.05.2011Decká sú v pohode19.00 hKino
14.05.2011Folklórny súbor MAcejko - predstavujeme sa17.00 hKultúra
13.05.2011Bella19.00 hKino
12.05.2011Bella19.00 hKino
12.05.2011Drobní živnostníci v Malackách a okolí v prvej polovici 20.storočia10.00 hbeseda
11.05.2011Svetová invázia: Boj o Los Angeles19.00 hKino
11.05.2011Slávik Slovenska09.00 hCVČ
10.05.2011Svetová invázia: Boj o Los Angeles19.00 hKino
09.05.2011Vytie20.00 hFilmový klub
08.05.2011Rituál19.00 hKino
08.05.2011Deň matiek16.00 hKultúra
07.05.2011Záhorskou cyklomagistrálou cez záhorské piesky na \"Hasprúnsku 50-tku\"09.00 hcyklistika
07.05.2011Rango16.00 hKino
07.05.2011Rituál19.00 hKino
07.05.2011Míľa pre mamu15.00 hCVČ
07.05.2011XXXIX. ročník Behu oslobodenia a V. ročník Pohára CVČ09.30 hatletika
06.05.2011Rango16.00 hKino
06.05.2011Rituál19.00 hKino
06.05.2011Pozvánka na turistický pochod7.00 hturistika
05.05.2011Premeny10.00 hVýstavy
04.05.2011Krásne vstávanie19.00 hKino
04.05.2011Generálka tanečného programu16.15 hCVČ
03.05.2011Krásne vstávanie19.00 hKino
02.05.2011Kráľovstvo zvierat20.00 hFilmový klub
01.05.2011Otváranie riek Dyje a Moravy - k sútoku Moravy a Dyje09.00 hcyklistika
01.05.2011Cvečko baví deti10.00 hCVČ
01.05.2011Prvomájové Malacky10.00 hKultúra
30.04.2011Čierna labuť19.00 hKino
29.04.2011Čierna labuť19.00 hKino
28.04.2011Čierna labuť19.00 hKino
28.04.2011Lterárny klub Záhorácky kút s Erikom Ondrejičkom14.00 hknižnica
27.04.2011Všemocný19.00 hKino
27.04.2011Seniorská streda pri čaji a tanci17.00 hiné
26.04.2011Všemocný19.00 hKino
26.04.2011Na streche sveta - nezabudnuteľná Bolívia17.00 hbeseda
23.04.2011Medveď Yogi16.00 hKino
23.04.2011127 hodín19.00 hKino
22.04.2011Medveď Yogi16.00 hKino
22.04.2011127 hodín19.00 hKino
21.04.2011Máme vajíčko maľované10.00 hCVČ
21.04.2011Medveď Yogi16.00 hKino
21.04.2011127 hodín19.00 hKino
20.04.2011Deň Zeme08.00 hPre deti
20.04.2011Mokrade - oázy života17.00 hbeseda
19.04.2011Vystúpenie malackých juniorských tanečných párov16.00 hOstatné
19.04.2011Ako vieš?19.00 hKino
18.04.2011Moskva slzám neverí20.00 hFilmový klub
17.04.2011Otvorenie 11. cykloturistickej sezóny na Záhorí09.00 hcyklistika
17.04.2011Laco Deczi & Celula New York (USA)17.00 hKoncerty
16.04.2011Gnomeo a Júlia16.00 hKino
16.04.2011Varieté19.00 hKino
15.04.2011Gnomeo a Júlia16.00 hKino
15.04.2011Varieté19.00 hKino
14.04.2011Habermannův mlýn19.00 hKino
14.04.2011Prežijú na Záhorí aj do budúcnosti? Ohrozená fauna Záhoria17.00 hbeseda
13.04.2011Habermannův mlýn19.00 hKino
12.04.2011Fighter19.00 hKino
11.04.2011Na ceste20.00 hFilmový klub
11.04.2011Divadlo Haff - Zuzana Hassová - Wau10.00 h, 14.00 hKultúra
10.04.2011Lesné Hu15.00 hCVČ
10.04.2011Hon na čarodejnice19.00 hKino
10.04.2011Divadlo HAFF - Zuzana Hassová - Wau16.00 hDivadielko
09.04.2011R. Thomas: Osem žien19.00 hDivadlo
08.04.2011Hon na čarodejnice19.00 hKino
07.04.2011Skutočná guráž19.00 hKino
07.04.2011Po tajomných cestách necestách17.00 hbeseda
06.04.2011Skutočná guráž19.00 hKino
04.04.2011Zázraky z odpadu - výstava08.00 hCVČ
04.04.2011Rok diabla20.00 hFilmový klub
03.04.2011Adriena Bartošová a band17.00 hKoncerty
02.04.2011Jarná zberateľská burza8.00 h - 12.00 hiné
02.04.2011Největší z Čechů19.00 hKino
01.04.2011Noc s Andersenom18.00 hknižnica
01.04.2011Zázraky z odpadu10.30 hCVČ
01.04.2011Největší z Čechů19.00 hKino
01.04.2011Noc s Andersenom - noc v knižnici18.00 hknižnica
31.03.2011MiniTALENT show s Cvečkom15.00 hCVČ
31.03.2011Ako život píše knihu17.00 hknižnica
30.03.2011Občiansky preukaz19.00 hKino
30.03.2011Natália Chabadová: Nádych štetcom17.00 hVýstavy
30.03.2011Vedomostný kvíz - vyhodnotenie súťaže14.00 hknižnica
29.03.2011Občiansky preukaz19.00 hKino
29.03.2011Island - krajina gejzírov17.00 hbeseda
29.03.2011Čítajme si - čitateľský maratón10.00 hknižnica
28.03.2011Sama v Afrike20.00 hFilmový klub
27.03.2011Barbora Šrámková a Peter Srvátka: Klavírny kokteil17.00 hKoncerty
26.03.2011Diabol19.00 hKino
26.03.2011Miro Gavran: Muž mojej ženy19.00 hDivadlo
25.03.2011Diabol19.00 hKino
24.03.2011Mikulčicko-kopčiansky archeopark. História bádania a výhľady do budúcnosti17.00 hbeseda
21.03.2011Zázraky z odpaduCVČ
21.03.2011Old boy20.00 hFilmový klub
20.03.2011Cigánski dialbi17.00 hKoncerty
19.03.2011Gnomeo a Julia16.00 hKino
19.03.2011Bastardi19.00 hKino
19.03.2011Malacky - Nové Mesto nad Váhom13.00 a 15.00 hvolejbal
18.03.2011Gnomeo a Julia16.00 hKino
18.03.2011Bastardi19.00 hKino
18.03.2011Malacky Open - 1. medzinárodný turnaj v stolnom tenise08:30 hŠport - ostatné
17.03.2011Američan19.00 hKino
17.03.2011Čo vám prezradia minulé životy17.00 hKultúra
16.03.2011Američan19.00 hKino
16.03.2011Deň ľudovej rozprávky - finále hry14.00 hknižnica
15.03.2011Elixír smiechu so Zuzanou Kronerovou17.00 hknižnica
14.03.2011Pán Nikto 20.00 hFilmový klub
14.03.2011Teatro Fortissimo: Kufor10.00 h, 14.00 hDivadlo
13.03.2011Tron: Dedičstvo19.00 hKino
13.03.2011Teatro Fortissimo: Kufor16.00 hKultúra
12.03.2011Miro Gavran: Všetko o ženách19.00 hDivadlo
11.03.2011IMPULZ55+14.00 hKultúra
11.03.2011Tron: Dedičstvo19.00 hKino
08.03.2011Divoké kočky19.00 hKultúra
08.03.2011Danica Pauličková11.00 h, 13.00 hknižnica
07.03.2011Spaľovač mŕtvol20.00 hFilmový klub
07.03.2011Karol D. Horváth17.00 hknižnica
06.03.2011Gulliverove cesty19.00 hKino
05.03.201117. Ples rodičov zamestnancov školy 19.00 hiné
05.03.2011Gulliverove cesty16.00 hKino
05.03.2011Gulliverove cesty19.00 hKino
05.03.2011Malacky – VKP B13.00 a 15.00 hvolejbal
04.03.2011Poznáš muža svojich snov19.00 hKino
03.03.2011Poznáš muža svojich snov19.00 hKino
03.03.2011Peter Kovarovič: Obrazy a kresby17.00 hVýstavy
01.03.2011Tarot - kľúč vášho podvedomia17.00 hknižnica
28.02.2011Single man20.00 hFilmový klub
27.02.2011Na vlásku16.00 hKino
27.02.2011Mesto19.00 hKino
26.02.2011Na vlásku16.00 hKino
26.02.2011Mesto19.00 hKino
26.02.2011Burza hračiek a detských kníh 9.30 hiné
26.02.2011Burza detského a tehotenského oblečenia a potrieb10.00 h - 12.00 hDC Vánok
25.02.2011Fotri sú lotri19.00 hKino
25.02.2011Detský fašiangový karneval15.00 hPre deti
24.02.2011Fotri sú lotri19.00 hKino
24.02.2011Tradícia zberu a využitia liečivých rastlín v MalackáchVýstavy
23.02.2011Kick-Ass19.00 hKino
23.02.2011Vyrobme si karnevalové maskyod 10.00 h do 13.00 hPre deti - ostatné
22.02.2011Kick-Ass19.00 hKino
22.02.2011Poznávacia expedícia Peru 2007, Dobrodružstvá na dvoch kolesách17.00 hbeseda
22.02.2011Kick-Ass16.00 hKino
21.02.2011Control20.00 hFilmový klub
21.02.2011Jarné prázdniny s Cvečkom od 8.00 hCVČ
20.02.2011Sammyho dobrodružstvá16.00 hKino
20.02.2011Paranormal Activity 219.00 hKino
19.02.2011Sammyho dobrodružstvá16.00 hKino
19.02.2011Paranormal Activity 219.00 hKino
19.02.2011Strojár Malacky - Spartak komárno15.00 hvolejbal
18.02.2011ABBA Chiquita revival19.00 hKoncerty
17.02.2011Kamenné sochy v Malackách17.00 hbeseda
16.02.2011Turista19.00 hKino
16.02.2011Fašiangová seniorská streda14.00 hKultúra
15.02.2011Turista19.00 hKino
14.02.2011Ja tiež20.00 hFilmový klub
14.02.2011Teatro Neline: Princ Bajaja10.00 h, 14.00 hDivadielko
13.02.2011Teatro Neline: Princ Bajaja16.00 hDivadielko
12.02.2011Vietor v korunách sasafrasu19.00 hDivadlo
12.02.2011II. Ples FS Macejko19.30 hiné
12.02.201112. Reprezentačný gymnaziálny plesKultúra
12.02.2011Poľovnícky plesiné
11.02.2011Zámena19.00 hKino
10.02.2011Zámena19.00 hKino
10.02.2011Keď bylinky vládnu rodom17.00 hKultúra
07.02.2011Katyň 20.00 hFilmový klub
06.02.2011Život je taký19.00 hKino
05.02.2011Život je taký19.00 hKino
05.02.2011Strojár Malacky – VK Komjatice 13.00 a 15.00 hvolejbal
04.02.2011Návšteva doma17.00 hVýstavy
04.02.2011M. Gavran: Muž mojej ženy19.00 hDivadlo
04.02.20111.SFC Canaria Team Malacky - Ružomberok20.30 hŠport - ostatné
31.01.2011Eden a potom20.00 hFilmový klub
30.01.2011Divadlo na hambálkuo 19.00 hDivadlo
29.01.2011Filmové hity 201014.00 hKino
28.01.2011Tajomstvo múmie19.00 hKino
28.01.201156. reprezentačný ples basketbalistov19.00 hiné
27.01.2011Tajomstvo múmie19.00 hKino
27.01.2011Štvrtkové čajíčkovanieo 17.00 hiné
25.01.2011Klub cestovateľov – O. Z. Zenit - S batohom do svetao 17.00 hbeseda
24.01.2011Zlodeji bicyklov20.00 hFilmový klub
23.01.2011Megamozog16.00 hKino
23.01.2011Tacho19.00 hKino
22.01.2011Megamozog16.00 hKino
22.01.2011Tacho19.00 hKino
21.01.2011Deadline19.00 hKino
20.01.2011Deadline19.00 hKino
20.01.2011Pavol Vrablec - Ako si urobiť rodostromo 17.00 hbeseda
19.01.2011Resident Evil: Afterlife19.00 hKino
18.01.2011Resident Evil: Afterlife19.00 hKino
17.01.2011Markéta Lazarová20.00 hFilmový klub
16.01.2011RED: Vo výslužbe a extrémne nebezpeční19.00 hKino
16.01.2011Rozprávková nedeľao 16.00 hDivadielko
15.01.2011RED: Vo výslužbe a extrémne nebezpeční19.00 hKino
14.01.201122 výstrelov19.00 hKino
14.01.2011Lenka Balleková - ernisáž výstavyo 17.00 hVýstavy
13.01.201122 výstrelov19.00 hKino
10.01.2011Samaritánka20.00 hFilmový klub
10.01.2011Narnia: Dobrodružstvá lode Ranný pútnik16.00 hKino
09.01.2011Narnia: Dobrodružstvá lode Ranný pútnik16.00 hKino
08.01.2011Narnia: Dobrodružstvá lode Ranný pútnik19.00 hKino
08.01.2011Narnia: Dobrodružstvá lode Ranný pútnik16.00 hKino
07.01.2011Narnia: Dobrodružstvá lode Ranný pútnik19.00 hKino
07.01.2011Narnia: Dobrodružstvá lode Ranný pútnik16.00 hKino
06.01.2011Narnia: Dobrodružstvá lode Ranný pútnik16.00 hKino
05.01.2011Sociálna sieť19.00 hKino
04.01.2011Sociálna sieť19.00 hKino
03.01.2011Na východ od raja20.00 hFilmový klub
17.12.2010Machete19.00 hKino
16.12.2010Machete19.00 hKino
14.12.2010Harry Potter a Dary smrti I16.00 hKino
13.12.2010Ucho20.00 hFilmový klub
13.12.2010Harry Potter a Dary smrti I16.00 hKino
13.12.2010Snehové vločky15.30 hCVČ
12.12.2010Harry Potter a Dary smrti I19.00 hKino
11.12.2010Zimná zberateľská burza8.00 hiné
11.12.2010Harry Potter a Dary smrti I15.00 hKino
10.12.2010Harry Potter a Dary smrti I16.00 hKino
10.12.2010Najlepší z Brooklynu19.00 hKino
10.12.2010Vianoce v Cvečku –VIANOČNÝ BALÍČEK 16.30 hCVČ
09.12.2010Najlepší z Brooklynu19.00 hKino
06.12.2010Hlboký spánok20.00 hFilmový klub
05.12.2010Jedz, modli sa a miluj19.00 hKino
05.12.2010Šachový turnaj - 5. ligao 10.00 hCVČ
05.12.2010Vernisáž výstavy Premeny15.00 hVýstavy
04.12.2010Jedz, modli sa a miluj19.00 hKino
03.12.2010Kuky sa vracia16.00 hKino
02.12.2010Kuky sa vracia16.00 hKino
01.12.2010Agora19.00 hKino
30.11.2010Agora19.00 hKino
29.11.2010Spomienka na V. Vysockého20.00 hFilmový klub
28.11.2010Ja, zloduch16.00 hKino
28.11.2010Bratislavský detský zbor16.30 hKoncerty
27.11.2010Ja, zloduch16.00 hKino
27.11.2010Divadlo na hambálku19.00 hDivadlo
26.11.2010(K)Lamač sŕdc19.00 hKino
25.11.2010(K)Lamač sŕdc19.00 hKino
25.11.2010Stretnutie s históriou - Dominik Skutecký17.00 hbeseda
24.11.2010Ghost Writer19.00 hKino
23.11.2010Ghost Writer19.00 hKino
22.11.2010Harold a Maude20.00 hFilmový klub
21.11.2010Tvorivá nedeľa pre deti a rodičov 15.00 hCVČ
21.11.2010VIII. benefičný koncert Svitania16.00 hKoncerty
18.11.2010Art Club 200217.00 hVýstavy
17.11.2010Spomienka na 17. november 1989 - premietanie filmu17.00 hKultúra - ostatné
15.11.2010Prežiť svoj život20.00 hFilmový klub
14.11.2010Wall Street: Peniaze nikdy nespia19.00 hKino
13.11.2010Wall Street: Peniaze nikdy nespia19.00 hKino
13.11.2010Malacký kilometer8.00 hŠport - ostatné
13.11.2010Malacká Xod 8.00 hŠport - ostatné
12.11.2010Zlý poliš19.00 hKino
11.11.2010Zlý poliš19.00 hKino
11.11.2010Štvrtkové čajíčkovanie s Allenou17.00 hiné
10.11.2010The Expendables19.00 hKino
10.11.2010Čaj o druhej 14.00 hiné
09.11.2010The Expendables19.00 hKino
08.11.2010Lekce Faust20.00 hFilmový klub
07.11.2010Vrahúni19.00 hKino
07.11.2010Rozprávková nedeľa16.00 hDivadielko
06.11.2010Vrahúni19.00 hKino
05.11.2010Láska na diaľku19.00 hKino
04.11.2010Láska na diaľku19.00 hKino
04.11.2010Literárny klub17.00 hknižnica
04.11.2010Literárny klub17.00 hknižnica
03.11.2010Kurz tvorivosti pre dospelých16.00 hiné
02.11.2010Karate Kid16.00 hKino
01.11.2010Karate Kid16.00 hKino
01.11.2010Muž z Londýna20.00 hFilmový klub
31.10.2010Čarodejov učeň19.00 hKino
30.10.2010Čarodejov učeň19.00 hKino
29.10.2010Solomon Kane19.00 hKino
28.10.2010Solomon Kane19.00 hKino
28.10.2010Daniel Hupko: Pálfiovci z Malaciek a malackí Pálfiovci 17.00 hbeseda
27.10.2010Sexy 4019.00 hKino
26.10.2010Sexy 4019.00 hKino
25.10.2010Katka20.00 hFilmový klub
24.10.2010Muži, ktorí nenávidia ženy19.00 hKino
23.10.2010Divadlo na hambálku18.00 hDivadlo
22.10.2010Muži, ktorí nenávidia ženy19.00 hKino
21.10.2010Farebný svet Karola Bobáka17.00 hVýstavy
20.10.2010Dospeláci19.00 hKino
20.10.2010Seniorská streda15.00 hKultúra
19.10.2010Dospeláci19.00 hKino
18.10.2010Vojna svetov - Budúce storočie20.00 hFilmový klub
17.10.2010Let´s Dance19.00 hKino
17.10.2010Rozprávková nedeľa 16.00 hDivadielko
16.10.2010Let´s Dance19.00 hKino
16.10.2010Let´s Dance16.00 hKino
16.10.2010Detský šachový turnaj v Malackách9.00 hPre deti - ostatné
15.10.2010Dostaň ho tam19.00 hKino
14.10.2010Dostaň ho tam19.00 hKino
14.10.2010Štvrtkové čajíčkovanie 17.00 hKultúra - ostatné
11.10.2010Případ pro začínajíciho kata20.00 hFilmový klub
10.10.2010Toy story 316.00 hKino
10.10.2010Román pre mužov19.00 hKino
10.10.2010Šarkaniáda 201014.30 hCVČ
09.10.2010Román pre mužov19.00 hKino
09.10.2010Toy story 316.00 hKino
08.10.2010Toy story 316.00 hKino
08.10.2010Zatiaľ spolu, zatiaľ nažive19.00 hKino
07.10.2010Zatiaľ spolu, zatiaľ nažive19.00 hKino
04.10.2010Prípad Barnabáš Kos20.00 hFilmový klub
03.10.2010Salt19.00 hKino
02.10.2010Salt19.00 hKino
01.10.2010Kajínek19.00 hKino
30.09.2010Kajínek19.00 hKino
30.09.2010Stretnutie s históriou17.00 hbeseda
27.09.2010Biela stuha20.00 hFilmový klub
26.09.2010Mačky a Psi: Pomsta Kitty Galore16.00 hKino
26.09.2010Predátori19.00 hKino
25.09.2010Mačky a Psi: Pomsta Kitty Galore16.00 hKino
25.09.2010Predátori19.00 hKino
25.09.2010Burza detského a tehotenského oblečenia a potrieb9.30 hiné
24.09.2010Škola života19.00 hKino
23.09.2010Škola života19.00 hKino
20.09.2010Užívaj si, ako sa len dá!20.00 hFilmový klub
19.09.2010Rozprávková nedeľa15.00 hKultúra
18.09.2010Deň cestovného ruchu v Malackách9.00 hCelomestské podujatia
17.09.2010Malacky na starých pohľadniciach17.00 hKultúra - ostatné
16.09.2010Alfréd Swan17.00 hVýstavy
15.09.2010Zejdeme sa na hambálku Divadlo
15.09.2010Zejdeme sa na hambálkuDivadlo
12.09.2010Legenda o Lietajúcom Cypriánovi19.00 hKino
11.09.2010Legenda o Lietajúcom Cypriánovi19.00 hKino
10.09.2010A-Team19.00 hKino
09.09.2010A-Team19.00 hKino
07.09.2010Otvorenie kurzov anglického jazyka17.00 hiné
07.09.2010Otvorenie kurzov orientálneho tanca18.00 hŠport - ostatné
05.09.2010Bažant kinematograf 201020.00 hKino
04.09.2010Mamas & Papas19.00 hKino
03.09.2010Mamas & Papas19.00 hKino
02.09.2010Počiatok19.00 hKino
01.09.2010Počiatok19.00 hKino
31.08.2010Cesta20.00 hKino
30.08.2010Cesta20.00 hKino
29.08.2010Pohodové nedele v Zámockom parku17.00 hDivadielko
29.08.2010Pohodové nedele v Zámockom parku18.00 hKoncerty
28.08.2010Nočná mora z Elm Street 20.00 hKino
28.08.2010 Joga v Zámockom parku10.00 hŠport - ostatné
27.08.2010Nočná mora z Elm Street 20.00 hKino
27.08.2010Reggae piatok19.00 hKultúra
26.08.2010Koncertné štvrtky na terase19.00 hKoncerty
25.08.2010Skřivánci na niti20.00 hFilmový klub
25.08.2010Ako si vycvičiť draka - 3D17.00 hKino
24.08.2010Ako si vycvičiť draka17.00 hKino
24.08.2010Hravé múzeum aj Čarovná knižnica10.00 hknižnica
23.08.2010Pondelkové čajíčkovanie19.00 hKultúra
23.08.2010Letné tanečné sústredenie pre dospelých a seniorovod 17.00 hŠport - ostatné
23.08.2010Letné tanečné sústredenie pre deti a mládežod 8.30 hPre deti - ostatné
22.08.2010Shrek: Zvonec a koniec17.00 hKino
22.08.2010Pohodové nedele v Zámockom parku17.00 hDivadielko
22.08.2010Pohodové nedele v Zámockom parku18.00 hKoncerty
21.08.2010Zelená zóna20.00 hKino
21.08.2010Shrek: Zvonec a koniec17.00 hKino
21.08.2010Joga v Zámockom parku9.00 hŠport - ostatné
21.08.2010Sobotňajšie rodinné výlety 11.00 hturistika
20.08.2010Zelená zóna20.00 hKino
20.08.2010Shrek: Zvonec a koniec17.00 hKino
19.08.2010Shrek: Zvonec a koniec17.00 hKino
19.08.2010Koncertné štvrtky na terase19.00 hKoncerty
18.08.2010Shrek: Zvonec a koniec17.00 hKino
18.08.2010Záložný plán 20.00 hKino
17.08.2010Záložný plán 20.00 hKino
17.08.2010Čarovná knižnica10.00 hknižnica
15.08.2010Pohodové nedele v Zámockom parku17.00 hDivadielko
15.08.2010Pohodové nedele v Zámockom parku18.00 hKoncerty
15.08.2010Fest Film Fest – Záhorácky filmový festival20.00 hKino
15.08.20103. ročník Záhoráckeho výstupu na Vysokú8.00 hturistika
14.08.2010Twilight Saga: Zatmenie20.00 hKino
14.08.2010Joga v Zámockom parku10.00 hŠport - ostatné
13.08.2010Twilight Saga: Zatmenie20.00 hKino
13.08.2010Rockový piatok19.00 hKultúra
12.08.2010Výletné štvrtky po Záhorí 8.00 hturistika
12.08.2010Koncertné štvrtky na terase19.00 hKoncerty
11.08.2010Na chvíľu slobodní 20.00 hFilmový klub
11.08.2010Princezná a žaba 17.00 hKino
10.08.2010Princezná a žaba 17.00 hKino
10.08.2010Hravé múzeum10.00 hiné
09.08.2010Pondelkové čajíčkovanie19.00 hKultúra
08.08.2010Pohodové nedele v Zámockom parku17.00 hDivadielko
08.08.2010Pohodové nedele v Zámockom parku18.00 hKoncerty
07.08.2010Princ z Perzie: Piesky času 20.00 hKino
07.08.2010Joga v Zámockom parku10.00 hŠport - ostatné
07.08.2010Sobotňajšie rodinné výlety 7.50 hturistika
06.08.2010Princ z Perzie: Piesky času 20.00 hKino
05.08.2010Koncertné štvrtky na terase19.00 hKoncerty
04.08.2010Muži, čo čumia na kozy20.00 hKino
03.08.2010Muži, čo čumia na kozy20.00 hKino
03.08.2010Čarovná knižnica10.00 hknižnica
02.08.2010Pondelkové čajíčkovanie19.00 hKultúra
01.08.2010Pohodové nedele v Zámockom parku17.00 hDivadielko
01.08.2010Pohodové nedele v Zámockom parku18.00 hKoncerty
31.07.2010Joga v Zámockom parku10.00 hŠport - ostatné
31.07.2010Filmová noc s Johnnym Deppomod 17.00 hKino
30.07.2010Rapový piatok19.00 hKultúra
30.07.2010Cesta20.00 hKino
29.07.2010Výletné štvrtky po Záhorí 9.00 hturistika
29.07.2010Koncertné štvrtky na terase19.00 hKoncerty
28.07.2010Nech vojde ten pravý 20.00 hFilmový klub
28.07.2010Oblačno, miestami fašírky17.00 hKino
27.07.2010Oblačno, miestami fašírky17.00 hKino
27.07.2010Hravé múzeum10.00 hiné
26.07.2010Pondelkové čajíčkovanie19.00 hKultúra
25.07.2010Pohodové nedele v Zámockom parku17.00 hDivadielko
25.07.2010Pohodové nedele v Zámockom parku18.00 hKoncerty
24.07.2010Sex v meste 220.00 hKino
24.07.2010Joga v Zámockom parku,10.00 hŠport - ostatné
24.07.2010Sobotňajšie rodinné výlety 8.10 hturistika
23.07.2010Sex v meste 220.00 hKino
22.07.2010Koncertné štvrtky na terase19.00 hKoncerty
21.07.2010The Crazies20.00 hKino
20.07.2010The Crazies20.00 hKino
20.07.2010Čarovná knižnica10.00 hknižnica
19.07.2010Pondelkové čajíčkovanie19.00 hKultúra
19.07.2010Letný výtvarný kurz pre dospelýchod 14.00 hiné
18.07.2010Pohodové nedele v Zámockom parku17.00 hDivadielko
18.07.2010Pohodové nedele v Zámockom parku18.00 hKoncerty
17.07.2010Ženy v pokušení20.00 hKino
17.07.2010Joga v Zámockom parku10.00 hŠport - ostatné
16.07.2010Ženy v pokušení20.00 hKino
16.07.2010Filmový piatok 19.00 hKultúra
15.07.2010Výletné štvrtky po Záhorí 9.00 hturistika
15.07.2010Koncertné štvrtky na terase19.00 hKoncerty
14.07.2010Slnko v sieti20.00 hFilmový klub
14.07.2010Arthur a Maltazardova pomsta17.00 hKino
13.07.2010Arthur a Maltazardova pomsta17.00 hKino
13.07.2010Hravé múzeum10.00 hiné
12.07.2010Pondelkové čajíčkovanie19.00 hKultúra
11.07.2010Pohodové nedele v Zámockom parku17.00 hKoncerty
10.07.2010Robin Hood20.00 hKino
09.07.2010Robin Hood20.00 hKino
07.07.2010Svitanie20.00 hKino
06.07.2010Svitanie20.00 hKino
03.07.2010Iron Man 220.00 hKino
02.07.2010Iron Man 220.00 hKino
30.06.2010Keď sa muž vracia domov20.00 hFilmový klub
27.06.2010Dažďová víla16.00 hKino
27.06.2010Pestúnka v akcii19.00 hKino
26.06.2010Dažďová víla16.00 hKino
26.06.2010Pestúnka v akcii19.00 hKino
26.06.2010Vystúpenie TŠ Saltatrixo 18.00 h Kultúra - ostatné
26.06.2010Festival Mlyn 2010Kultúra - ostatné
25.06.2010Nine19.00 hKino
25.06.2010Festival Mlyn 2010Kultúra - ostatné
24.06.2010Nine19.00 hKino
24.06.2010Záhorácky kúto 17.00 hknižnica
23.06.2010Žiadostivé telá20.00 hFilmový klub
20.06.2010Orientálny večero 16.00 hKultúra - ostatné
19.06.2010Deň hudby so ZUŠ Malackyod 10.00 h do 12.00 hKoncerty
19.06.2010Orientálny večero 16.00 h a 19.00 hKultúra - ostatné
18.06.2010Nezabudni na mňa19.00 hKino
17.06.2010Nezabudni na mňa19.00 hKino
17.06.2010Malacky na starých pohľadniciach o 17.00 hiné
16.06.2010Na veľkosti záleží20.00 hFilmový klub
16.06.2010Zápis do Tanečného štúdia SALTATRIX o 17.00 hKultúra - ostatné
15.06.2010Detské divadelné štúdio a Štúdio mladých Divadla na hambálku:o 18.00 h Divadielko
15.06.2010Detské divadelné štúdio a Štúdio mladých Divadla na hambálku:o 9.00 h a 11.00 hPre deti - ostatné
13.06.2010Oko v stene19.00 hKino
12.06.2010Oko v stene19.00 hKino
11.06.2010Milý John19.00 hKino
10.06.2010Milý John19.00 hKino
06.06.2010Lov na exmanželku19.00 hKino
06.06.2010Divadlo Žihadlo: O kozliatkach16.00 h Divadielko
05.06.2010Lov na exmanželku19.00 hKino
04.06.2010Bratia19.00 hKino
03.06.2010Bratia19.00 hKino
03.06.2010Andrej Hlasný: Impresie prírody17.00 h Výstavy
02.06.2010Whisky s vodkou20.00 hFilmový klub
30.05.2010Divadlo na hambálku: Ženský zákon19.00 hDivadlo
29.05.2010Deň detskej radosti10.00 hPre deti
27.05.2010Kultúra bez tlmočníkaKultúra
26.05.2010Légia19.00 hKino
25.05.2010Légia19.00 hKino
24.05.2010Prelomiť vlny19.00 hFilmový klub
23.05.2010Súboj titanov19.00 hKino
22.05.2010Súboj titanov19.00 hKino
22.05.2010Burza detského a tehotenského oblečenia a potrieb9.30 hDC Vánok
21.05.2010Súboj titanov19.00 hKino
20.05.2010Priestupný rok19.00 hKino
19.05.2010Antikrist20.00 hFilmový klub
18.05.2010Priestupný rok19.00 hKino
18.05.2010Deň múzeí a galérií10.00 hKultúra
16.05.2010Prekliaty ostrov19.00 hKino
16.05.2010Bratislavské bábkové divadlo: O rybárovi a rybke16.00 hKultúra
15.05.2010Prekliaty ostrov19.00 hKino
15.05.2010TJ Strojár Malacky A : Dubnica18.00 hhádzaná
14.05.2010Pevné puto19.00 hKino
13.05.2010Pevné puto19.00 hKino
12.05.2010Dych20.00 hFilmový klub
12.05.2010Čaj o tretej 15.00 hiné
09.05.2010Imaginarium Dr. Parnassa19.00 hKino
09.05.2010Imaginarium Dr. Parnassa19.00 hKino
08.05.2010Divadlo na hambálku Robert Thomas: Osem žien 19.00 hDivadlo
08.05.20105. otvorené majstrovstvá Veľkých Levár v hraní guličiek na prenosných dráhachŠport - ostatné
08.05.2010Benefičné predstavenie Divadla na hambálku19.00 hDivadlo
07.05.2010Imaginarium Dr. Parnassa19.00 hKino
06.05.2010Mikulášove šibalstvá19.00 hKino
06.05.2010Klub výtvarníkov zo Skalice17.00 h Výstavy
05.05.2010Protektor20.00 hFilmový klub
04.05.2010Mikulášove šibalstvá19.00 hKino
03.05.2010Vlkolak19.00 hKino
02.05.2010Vlkolak19.00 hKino
01.05.2010Prvomájové Malacky10.00 h Kultúra
01.05.2010TJ Strojár Malacky A : Tatran Prešov B 14.00 hhádzaná
01.05.2010TJ Strojár Malacky B : DAC Dunajská Streda 15.30 hhádzaná
30.04.2010Dokonalý únik19.00 hKino
29.04.2010Dokonalý únik19.00 hKino
28.04.2010Prorok20.00 hFilmový klub
28.04.2010Oblečenie šľachticov a mešťanov v 19. storočí10.00 hVýstavy
25.04.2010Doktor od Jezera hrochů19.00 hKino
25.04.2010Lesné HU – športovo-zábavné popoludnie15.00 hCVČ
25.04.2010Pavol Hoďa a Five Gentlemen17.00 hKoncerty
24.04.2010Doktor od Jezera hrochů19.00 hKino
24.04.2010Princezná a žaba16.00 hKino
23.04.2010Princezná a žaba16.00 hKino
23.04.2010Percy Jackson - Zlodej blesku19.00 hKino
23.04.2010Hádzaná mladší žiaci17.30 hhádzaná
23.04.2010Hádzaná mladšie žiačky18.30 hhádzaná
22.04.2010Percy Jackson - Zlodej blesku19.00 hKino
22.04.2010Na sever20.00 hFilmový klub
21.04.2010Bronson20.00 hFilmový klub
21.04.2010Ako si vycvičiť draka16.00 hKino
21.04.2010Pavol Mešťan: Židia na Slovensku včera a dnes. Osud židovskej komunity v Malackách17.00 hbeseda
20.04.2010Ako si vycvičiť draka16.00 hKino
20.04.2010Erotic Nation 19.00 hKino
19.04.2010Erotic Nation 19.00 hKino
18.04.2010Peter Lipa Band: Lipa spieva Lasicu 17.00 hKoncerty
17.04.2010Hororová noc v kine21.00 hKino
17.04.2010Jarná zberateľská burza8.00 hiné
16.04.2010Valentín 19.00 hKino
15.04.2010Valentín 19.00 hKino
15.04.2010Odber krvi8.00 hiné
15.04.2010Františkáni v Malackách v 20. storočí11.00 hiné
14.04.2010Nepozvaný hosť20.00 hFilmový klub
14.04.2010Jar očami detí10.00 hknižnica
13.04.2010Kočky: Horečka noci18.00 hKultúra
11.04.2010Bratislavské bábkové divadlo: Muzikanti alebo o zlatej trúbke16.00 hDivadielko
10.04.2010Strojár Malacky – UNIZA Žilina13.00 a 15.00 hvolejbal
10.04.2010Malacky B – Stupava18.00 hhádzaná
10.04.2010Robert Thomas: Osem žien 19.00 hDivadlo
09.04.2010Galimatiáš19.00 hKino
08.04.2010Galimatiáš19.00 hKino
08.04.2010Umelci Kostariky: Obrazy17.00 hVýstavy
08.04.2010Strojár Malacky B – Patrónka B19.30 hvolejbal
07.04.2010Louise - Michel20.00 hFilmový klub
07.04.2010Zázraky z odpadu8.00 hCVČ
05.04.2010Gúľanie veľkonočného vajíčka na prenosných dráhach pre hranie guličiekŠport - ostatné
04.04.2010Morganovci19.00 hKino
03.04.2010Morganovci19.00 hKino
02.04.2010Alica v krajine zázrakov16.00 hKino
02.04.2010Ctihodný občan19.00 hKino
02.04.2010Bedmintonový turnaj9.00 hŠport - ostatné
01.04.2010Alica v krajine zázrakov16.00 hKino
01.04.2010Ctihodný občan19.00 hKino
31.03.201035 panákov rumu20.00 hFilmový klub
30.03.2010Strojár Malacky C – VK Senec19.30 hvolejbal
28.03.2010Planéta 5117.00 hKino
27.03.2010Malacky – Modra9.00 hhádzaná
27.03.2010Hádzaná10.00 hhádzaná
27.03.2010Strojár Malacky –VKP Bratislava B10.00 h a 14.00 hvolejbal
27.03.2010ROBERT THOMAS: OSEM ŽIEN 19.00 hDivadlo
26.03.2010Planéta 5117.00 hKino
26.03.2010Nejako sa to komplikuje19.00 hKino
26.03.2010Ocenenie dlhoročných čitateľov10.00knižnica
26.03.2010Noc s Andersenom knižnica
25.03.2010Nejako sa to komplikuje19.00 hKino
25.03.2010Strojár Malacky B – VK Vanory19.30 hvolejbal
25.03.2010Literárny deň so spisovateľkou Vierou Ryšavou-Valachovičovou beseda
24.03.2010Ostro sledované vlaky20.00 hFilmový klub
24.03.2010Kráľ detského čitateľa 14.00knižnica
23.03.2010Turnaj minihádzanej 4+18.00 hhádzaná
23.03.2010Vyhodnotenie vedomostného kvízu14.30knižnica
22.03.2010Štvrtý druh19.00 hKino
22.03.2010Týždeň bez pokútknižnica
22.03.2010Život a tvorba Martina Kukučína10.00Výstavy
21.03.2010Štvrtý druh19.00 hKino
20.03.2010Strojár Malacky – UNIZA Žilina13.00 h a 15.00 hvolejbal
20.03.2010Malacky B – Lehota pod Vtáčnikom17.00 hhádzaná
20.03.2010Malacky A – Levoča18.30 hhádzaná
18.03.2010Strojár Malacky B – Radosť19.30 hvolejbal
16.03.2010Strojár Malacky C – Chempik Bratislava19.30 hvolejbal
16.03.2010Deň ľudovej rozprávkyknižnica
14.03.2010Kawasakiho ruže19.00 hKino
14.03.2010BRATISLAVSKÉ B?BKOVÉ DIVADLO: OBJAVENIE AMERIKY16.00 hDivadielko
13.03.2010Kawasakiho ruže19.00 hKino
13.03.2010Malacky – ŠKP „A“9.00 hhádzaná
13.03.2010Malacky – ŠKP „A“10.00 hhádzaná
13.03.2010Strojár Malacky – ZK IMA Bratislava10.00 h a 14.00 hvolejbal
13.03.2010TRI ORIEŠKY PRE RICHARDA RIKKONA17.00 hKoncerty
12.03.2010Problémy v raji19.00 hKino
11.03.2010Problémy v raji19.00 hKino
11.03.2010Stretnutie s históriou17.00 hbeseda
11.03.2010Strojár Malacky B – ŠVK Bilíkova, Dúbravka19.30 hvolejbal
10.03.2010Dom obesenca20.00 hFilmový klub
10.03.2010Knihy Denisy Fulmekovej17.00beseda
07.03.2010Milujem Ťa viac19.00 hKino
06.03.2010Milujem Ťa viac19.00 hKino
06.03.2010Strojár Malacky – ŠK Remidon13.00 h a 15.00 hvolejbal
06.03.2010Malacky B – Vajnory17.00 hhádzaná
06.03.2010Malacky A – Modra18.30 hhádzaná
05.03.2010Lietam v tom19.00 hKino
04.03.2010Lietam v tom19.00 hKino
04.03.2010MAĽBY A SOCHY – IGOR KRIST A PRIATELIA17.00 hKultúra
04.03.2010Maľby a sochy – Igor Krist a priateliaVýstavy
03.03.2010Krížnik Potemkin20.00 hFilmový klub
03.03.2010Alvin a Chipmunkovia 217.00 hKino
02.03.2010Alvin a Chipmunkovia 217.00 hKino
02.03.2010Rollerky19.00 hKino
01.03.2010Rollerky19.00 hKino
01.03.2010Exkurzie do knižniceknižnica
01.03.2010Vedomostný kvízknižnica
01.03.2010Bezplatné zápisné pre žiakov I. roč. ZŠknižnica
01.03.2010Truhlica Pavla Dobšinskéhoknižnica
28.02.2010Fame: Cesta za slávou19.00 hKino
27.02.2010Fame: Cesta za slávou19.00 hKino
26.02.2010Pálfiho srdce19.00 hKultúra - ostatné
25.02.2010Intolerancia20.00 hFilmový klub
25.02.2010Mini ľadový hokej žiakov10.00 hŠport - ostatné
24.02.2010Avatar16.30 hKino
24.02.2010Avatar20.00 hKino
24.02.2010Výsledky nových archeologických výskumov v Malackách a okolí17.00 hbeseda
23.02.2010Avatar16.30 hKino
23.02.2010Avatar20.00 hKino
22.02.2010Avatar16.30 hKino
22.02.2010Avatar20.00 hKino
21.02.2010Bratislavské bábkové divadlo: Prasiatka sa vlka neboja16.00 hDivadielko
20.02.2010René Obaldia: Vietor v korunách sasafrasu19.00 hDivadlo
19.02.2010SAW VI19.00 hKino
18.02.2010SAW VI19.00 hKino
17.02.2010Čas umierať20.00 hFilmový klub
14.02.2010Sherlock Holmes19.00 hKino
13.02.2010Sherlock Holmes19.00 hKino
12.02.20105. Ples primátora Malaciek20.00 hKultúra - ostatné
12.02.2010Babylon A. D.19.00 hKino
12.02.2010Milan Hruboš – Reminiscencie, Martin Hruboš - Fotografie17.00 hVýstavy
11.02.2010Babylon A. D.19.00 hKino
10.02.2010Zrkadlo20.00 hFilmový klub
07.02.2010Vianočná koleda17.00 hKino
07.02.2010Paranormal activity 19.00 hKino
06.02.2010Vianočná koleda17.00 hKino
06.02.2010Paranormal activity 19.00 hKino
05.02.2010Klony19.00 hKino
04.02.2010Klony19.00 hKino
03.02.2010Lásky jednej plavovlásky 20.00 hFilmový klub
03.02.2010Ernst Wiesner10.00 hiné
01.02.2010Didier Kaminka: Len nijakú paniku19.00 hDivadlo
31.01.2010Noc oživených mŕtvol 3D19.00 hKino
30.01.2010Noc oživených mŕtvol 3D19.00 hKino
30.01.2010Saltare Orbis10.00 hŠport - ostatné
29.01.2010Číslo 919.00 hKino
29.01.2010Cvečkokarneval16.00 hCVČ
28.01.2010Číslo 919.00 hKino
27.01.2010Carmen20.00 hFilmový klub
24.01.2010Divadlo Žihadlo – Farbičková princezná16.00 hDivadielko
23.01.2010FILMOVÉ HITY 200914.00 hKino
23.01.2010Strojár Malacky – Veľká Studienka10.00 a 12.00 hvolejbal
23.01.2010Strojár Malacky - UNIZA Žilina13.00 a 15.00 hvolejbal
23.01.2010Storjár Malacky – VKP Bratislava „B“10.00 a 12.00 hvolejbal
22.01.2010Žena cestovateľa v čase19.00 hKino
21.01.2010Žena cestovateľa v čase19.00 hKino
20.01.2010Farma zvierat20.00 hFilmový klub
20.01.2010Novoročné stretnutie s primátorom15.00 hbeseda
17.01.2010Kdopak by se vlka bál?19.00 hKino
16.01.2010Kdopak by se vlka bál?19.00 hKino
15.01.2010Líštičky19.00 hKino
14.01.2010Líštičky19.00 hKino
14.01.2010Katarína svobodová – keď zhasne slnko...17.00 hVýstavy
13.01.2010Sedem Samurajov20.00 hFilmový klub
11.01.2010Malacky „B“ – Lokomotíva Bratislava19.30 hvolejbal
10.01.2010Twilight Saga: Nov19.00 hKino
09.01.2010Twilight Saga: Nov19.00 hKino
09.01.2010 Strojár Malacky – ŠVK Bilíková13.00 h a 15.00 hvolejbal
08.01.2010Twilight Saga: Nov19.00 hKino
07.01.2010Hore17.00 hKino
07.01.2010Gamer19.00 hKino
06.01.2010Hore17.00 hKino
06.01.2010Gamer19.00 hKino
04.01.2010Rozorvané objatia19.00 hKino
03.01.2010Rozorvané objatia19.00 hKino
20.12.2009IV. adventná nedeľa17.00 hCelomestské podujatia
20.12.2009201219.00 hKino
19.12.2009201219.00 hKino
19.12.2009Vianočné trhy na Malom námestí11.00 hCelomestské podujatia
18.12.2009201219.00 hKino
18.12.2009Vianočný kamión v Malackách15.00 h - 18.00 hCelomestské podujatia
17.12.2009Detská šlágerparáda17.00 hKultúra - ostatné
16.12.2009Mary a Max20.00 hFilmový klub
16.12.2009Detská šlágerparáda18.00 hKultúra - ostatné
15.12.2009Orientálny večer19.00 hKultúra - ostatné
13.12.2009Nezvratný osud 419.00 hKino
13.12.2009III. adventná nedeľa17.00 hCelomestské podujatia
13.12.2009Divadlo Makile: Betlehemská hviezda16.00 hDivadielko
13.12.2009Vianoce v CVeČku15.00 hCVČ
12.12.2009Nezvratný osud 419.00 hKino
12.12.2009Strojár Malacky - Spartak Myjava13.00 h a 15.00 hvolejbal
12.12.2009Vianočné trhy na Malom námestí11.00 hCelomestské podujatia
11.12.2009Biela smrť19.00 hKino
10.12.2009Biela smrť19.00 hKino
09.12.2009Hanák, Havetta, Jakubisko20.00 hFilmový klub
07.12.2009Vianoce očami detíknižnica
06.12.2009Zastaneš a neprežiješ 219.00 hKino
06.12.2009Možno príde i Mikuláš17.00 hCelomestské podujatia
05.12.2009Zastaneš a neprežiješ 219.00 hKino
05.12.2009Strojár Malacky - ŠK Komjatice13.00 h a 15.00 hvolejbal
04.12.2009Normal19.00 hKino
03.12.2009Normal19.00 hKino
02.12.2009Coming Out20.00 hFilmový klub
02.12.2009Vianočné zvyky a tradície17.00 hbeseda
29.11.2009Na povale alebo Kto má dnes narodeniny?17.00 hKino
29.11.2009Coco Chanel19.00 hKino
29.11.2009Ján Berky Mrenica ml. + Diabolské husle16.30 hKoncerty
29.11.2009Zázraky z plastelíny15.00 hiné
28.11.2009Na povale alebo Kto má dnes narodeniny?17.00 hKino
28.11.2009Coco Chanel19.00 hKino
28.11.2009Memoriál Aliho Reisenauera17.00 hbox
27.11.2009Všade dobre, prečo byť doma19.00 hKino
26.11.2009Všade dobre, prečo byť doma19.00 hKino
26.11.2009Vianočná výstava Art Club 200217.00 hVýstavy
25.11.2009Rembrandtova nočná hliadka20.00 hFilmový klub
25.11.2009Michael Jackson’s This Is It17.00 hKino
24.11.2009Michael Jackson’s This Is It19.00 hKino
24.11.2009Michael Jackson’s This Is It21.00 hKino
22.11.20097. benefičný koncert16.00 hKoncerty
21.11.2009J. G. Tajovský, J. a Š. Moravčíkovci: Ženský zákon19.00 hDivadlo
21.11.2009Malacká X, Malacký kilometer9.00 hŠport - ostatné
21.11.2009Malacky A – Topoľčany18.15 hhádzaná
20.11.2009Chceš ma, chcem ťa19.00 hKino
20.11.200917. november - 20. výročie nežnej revolúcie18.00 hKoncerty
20.11.2009Malacky - Bílikova Juniorky18.00 hvolejbal
19.11.2009Chceš ma, chcem ťa19.00 hKino
19.11.2009Hospodárska situácia v Malackách v 18. storočí17.00 hKultúra - ostatné
18.11.2009Hranica20.00 hFilmový klub
17.11.2009Štvrté proroctvo19.00 hKino
16.11.2009Štvrté proroctvo19.00 hKino
15.11.2009Divadlo Žihadlo: Farbičková princezná16.00 hDivadlo
14.11.2009Didier Kaminka: Len nijakú paniku19.00 hDivadlo
13.11.2009Operace Dunaj19.00 hKino
12.11.2009Operace Dunaj19.00 hKino
12.11.2009Malacky B – Bílikova19.30 hvolejbal
11.11.2009Jedné noci v jednom městě20.00 hFilmový klub
08.11.2009 Wrestler19.00 hKino
07.11.2009 Wrestler19.00 hKino
07.11.2009Malacky - Komárno13.00 h a 15.00 hvolejbal
07.11.2009Malacky A - Piešťany B18.15 hhádzaná
06.11.2009Vydatá nevesta19.00 hKino
06.11.2009Malacky - Bílikova Kad. BA18.00 hvolejbal
05.11.2009Vydatá nevesta19.00 hKino
04.11.2009Sud prachu20.00 hFilmový klub
01.11.2009Sirota19.00 hKino
31.10.2009Sirota19.00 hKino
30.10.2009Únos metra 12319.00 hKino
29.10.2009Únos metra 12319.00 hKino
29.10.2009Fotoklub SVJETUO17.00 hVýstavy
28.10.2009Osadné20.00 hFilmový klub
28.10.2009Alzheimerova a Parkinsonova choroba14.00 hbeseda
25.10.2009Kliatba mesačného údolia17.00 hKino
24.10.2009Kliatba mesačného údolia17.00 hKino
24.10.2009Nehanební bastardi19.00 hKino
24.10.2009GP v šachu8.00 hŠport - ostatné
23.10.2009Nehanební bastardi19.00 hKino
23.10.2009Deň tekvíc a strašidiel, 16.00 hPre deti - ostatné
22.10.2009Nehanební bastardi19.00 hKino
21.10.2009Babička20.00 hFilmový klub
21.10.2009Stretnutie s históriou - Pavol Hallon17.00 hbeseda
18.10.2009Rozprávková nedeľa16.00 hDivadielko
17.10.2009Burza hračiek a detských kníh10.00 hiné
17.10.2009Burza detského a tehotenského ošatenia a potriebiné
17.10.2009TJ Strojár Malacky - Stavbár Prievidza 13.00 h a 15.00 hvolejbal
17.10.2009F. G. Lorca: Krvavá svadba19.00 hDivadlo
16.10.2009Spojenie nenadviazané19.00 hKino
15.10.2009Spojenie nenadviazané19.00 hKino
14.10.2009Requiem za sen20.00 hFilmový klub
11.10.200932 a stále slobodná19.00 hKino
11.10.2009Šarkaniáda 200914.30 hCVČ
10.10.200932 a stále slobodná19.00 hKino
10.10.2009Hádzaná16.30 hhádzaná
09.10.2009Výstava zvierat8.00 hVýstavy
09.10.2009G.I. Joe19.00 hKino
08.10.2009G.I. Joe19.00 hKino
07.10.200966 Sezón20.00 hFilmový klub
04.10.2009Stiahni ma do pekla19.00 hKino
04.10.2009TJ Strojár Malacky - Nitra10.30 hbasketbal
03.10.2009Stiahni ma do pekla19.00 hKino
03.10.2009TJ Strojár Malacky – Levice17.30 hbasketbal
02.10.2009Štvanec IRA19.00 hKino
01.10.2009Štvanec IRA19.00 hKino
01.10.2009Z tvorby Libuše Čtverákovej st. a Libuše Čtverákovej ml.17.00 hVýstavy
30.09.2009Stretnutie s históriou17.00 hbeseda
30.09.2009Venkovský učitel20.00 hFilmový klub
27.09.2009Jánošík17.00 h a 20.00 hKino
26.09.2009Jánošík17.00 h, 20.00 h a 22.40 hKino
26.09.2009Dni cestovného ruchu v Malackách9.00 hiné
25.09.2009Jánošík17.00 h, 20.00 h a 22.40 hKino
25.09.2009Dni cestovného ruchu v Malackách9.00 hiné
24.09.2009Jánošík17.00 h a 20.00 hKino
23.09.2009Paranoid Park20.00 hFilmový klub
20.09.2009Návrh19.00 hKino
20.09.2009Cena primátora Malaciek 20099.00 hiné
19.09.2009Návrh19.00 hKino
19.09.2009Jesenná zberateľská burza8.00 hiné
18.09.2009Proměny19.00 hKino
17.09.2009Proměny19.00 hKino
16.09.2009Sud prachu20.00 hFilmový klub
13.09.2009Harry Potter a Polovičný princ16.00 h a 19.00 hKino
12.09.2009Harry Potter a Polovičný princ16.00 h a 19.00 hKino
11.09.2009Bratislavafilm19.00 h a 21.00 hKino
11.09.200926. ročník večerného behu zdravia - behu vďaky SNPod 14.30 hŠport - ostatné
10.09.2009Bratislavafilm19.00 h a 21.00 hKino
09.09.2009Poviedky z kuchyne20.00 hFilmový klub
05.09.2009Memoriál Karola Oreského9.00 h - 17.00 hbasketbal
30.08.2009Prípad nevernej Kláry20.00 hKino
28.08.2009Prípad nevernej Kláry20.00 hKino
26.08.2009Gomora20.00 hFilmový klub
26.08.2009Hannah Montana17.00 hKino
25.08.2009Hannah Montana17.00 hKino
23.08.2009Bratislavské bábkové divadlo: O perníkovej chalúpke17.00 hDivadielko
23.08.2009Marcela Laiferová18.00 hKoncerty
22.08.2009Ženy môjho muža20.00 hKino
21.08.2009Ženy môjho muža20.00 hKino
20.08.2009Karol Malý20.00 hKoncerty
19.08.2009Transformers: Pomsta porazených17.00 hKino
19.08.2009Krvavý Valentín20.00 hKino
18.08.2009Transformers: Pomsta porazených17.00 hKino
18.08.2009Krvavý Valentín20.00 hKino
17.08.2009Romantické ozveny a impresie16.30Koncerty
17.08.2009Literárny večer so spisovateľmi20.00Kultúra - ostatné
16.08.2009Bratislavské bábkové divadlo: Pomotajčekovci17.00 hDivadielko
16.08.2009AC+18.00 hKoncerty
15.08.2009Všetky moje ex20.00 hKino
14.08.2009Všetky moje ex20.00 hKino
13.08.2009Miloš Javůrek a Petra Šeny Šanclová (CZ)20.00 hKoncerty
12.08.2009Fígle20.00 hFilmový klub
12.08.2009Doba ľadová 317.00 hKino
12.08.2009Doba ľadová 322.00 hKino
11.08.2009Doba ľadová 317.00 hKino
11.08.2009Vo štvorici po opici20.00 hKino
10.08.2009Ja som tú krásu žila16.30Koncerty
10.08.2009Netradičný večer s Divadlom na hambálku20.00 hKultúra - ostatné
09.08.2009Divadlo Žihadlo: Dlhý, Široký a Bystrozraký17.00 hDivadielko
09.08.2009Jadranka18.00 hKoncerty
08.08.2009Verejní nepriatelia20.00 hKino
07.08.2009Verejní nepriatelia20.00 hKino
06.08.2009Party Lounge20.00 hKoncerty
05.08.2009Kamoš za všetky drobné20.00 hKino
04.08.2009Kamoš za všetky drobné20.00 hKino
01.08.2009Milk20.00 hKino
31.07.2009Milk20.00 hKino
30.07.2009Blaf (CZ)20.00 hKoncerty
29.07.2009Valčík s Bašírom20.00 hFilmový klub
29.07.2009Blesk17.00 hKino
28.07.2009Blesk17.00 hKino
27.07.2009Akordeónový podvečer - Michal Červienka16.30 hKoncerty
27.07.2009Netradičný večer s Divadlom na hambálku20.00 hDivadlo
26.07.2009Divadlo Žihadlo: Ufúľaná rozprávka17.00 hDivadielko
26.07.2009Miro Jaroš18.00 hKoncerty
26.07.2009Prehliadka po Malackom kaštieli so sprievodcom17.00 - 19.00 hKultúra - ostatné
25.07.2009Terminator Salvation20.00 hKino
24.07.2009Terminator Salvation20.00 hKino
24.07.2009Summerbeach RudavaKultúra - ostatné
23.07.2009Zuzana Homolová a Samo Smetana20.00 hKoncerty
22.07.2009Denník nymfomanky20.00 hKino
21.07.2009Denník nymfomanky20.00 hKino
20.07.2009Krehké ako rosa16.30 hKultúra - ostatné
20.07.2009Letné Literárne večery v Malackách20.00 hKultúra - ostatné
19.07.2009Divadlo Vešiak: O dvoch babkách ježibabkách17.00 hDivadielko
19.07.2009FANFARE ELLONA18.00 hKoncerty
19.07.2009Prehliadka po Malackom kaštieli so sprievodcom17.00 - 19.00 hKultúra - ostatné
18.07.2009Fun rádio Dohodaod 14.00 hKoncerty
18.07.2009Gran Torino20.00 hKino
17.07.2009Gran Torino20.00 hKino
16.07.2009Peter Uličný a jeho päťstrunové husle20.00 hKoncerty
15.07.2009Strach(y) z tmy20.00 hFilmový klub
15.07.2009Madagascar 2: Útek do Afriky17.00 hKino
14.07.2009Madagascar 2: Útek do Afriky17.00 hKino
13.07.2009Music – Session16.30 hKoncerty
13.07.2009Netradičný večer s Divadlom na hambálku20.00 hDivadlo
12.07.2009Theatro Nelino: Uštrikovaná rozprávka17.00 hDivadielko
12.07.2009Hudobná skupina Eminent18.00 hKoncerty
12.07.2009Prehliadka Malackého kaštieľa so sprievodcom17.00 - 19.00 hKultúra - ostatné
11.07.2009Anjeli a démoni20.00 hKino
10.07.2009Anjeli a démoni20.00 hKino
08.07.2009Vojvodkyňa20.00 hKino
07.07.2009Vojvodkyňa20.00 hKino
07.07.2009K pamätníkom Veľkej Moravy8.30 hcyklistika
05.07.2009Habánsky hodový jarmokKultúra - ostatné
05.07.2009Kontakt Streetfest 2009iné
04.07.2009Noc v múzeu 220.00 hKino
04.07.2009Kontakt StreetFest 2009iné
03.07.2009Noc v múzeu 220.00 hKino
28.06.2009Nedodržaný sľub19.00 hKino
28.06.2009Dychový orchester mladých ZUŠ Hronov: GIRLS CHOIR CANENS17.00 hKoncerty
27.06.2009Nedodržaný sľub19.00 hKino
27.06.2009Festival MlynKoncerty
27.06.2009Deň detskej radostiod 9.30Pre deti - ostatné
26.06.2009Marley a ja19.00 hKino
26.06.2009Festival MlynKoncerty
25.06.2009Marley a ja19.00 hKino
25.06.2009Spomienka na Petra Straku10.00 hVýstavy
24.06.2009Ukrutne šťastní20.00 hFilmový klub
22.06.2009The big show must go on 18.00 hKultúra - ostatné
21.06.2009Znovu 1719.00 hKino
20.06.2009Znovu 1719.00 hKino
19.06.2009Dvojitá hra19.00 hKino
19.06.2009etný koncert žiakov ZUŠ15.00 hKoncerty
18.06.2009Dvojitá hra19.00 hKino
17.06.2009Zázrak v Miláne20.00 hFilmový klub
16.06.2009Milionár z chatrče19.00 hKino
15.06.2009The show must go on - small formation17.00 hKultúra - ostatné
14.06.2009Nenarodení19.00 hKino
14.06.2009Divadlo Žihadlo: Cirkus Pepele16.00 hDivadlo
13.06.2009D. Kaminka: Len nijakú paniku19.00 hDivadlo
13.06.2009Medzinárodný turnaj o putovný pohár Záhoria v boxe kadetov a juniorovbox
13.06.2009Saltare Orbis 2009 Malacky10.00 hKultúra - ostatné
12.06.2009Nenarodení19.00 hKino
12.06.2009Róbert Háček: Cesta s umením17.00 hVýstavy
12.06.2009Zápis do Tanečného štúdia Saltatrix na školský rok 2009/200816.00 hiné
11.06.2009Orientálny večer19.00 hKultúra - ostatné
10.06.2009Annie Leibovitz: Život objektívom20.00 hFilmový klub
10.06.2009Stretnutie s históriou17.00 hbeseda
07.06.2009Kuriér 319.00 hKino
06.06.2009Kuriér 319.00 hKino
05.06.2009Star Trek 1119.00 hKino
04.06.2009Star Trek 1119.00 hKino
03.06.2009Carmina burana Opera20.00 hFilmový klub
03.06.2009Detské divadelné štúdio Divadla na hambálku: Mačkin dom17.00 hDivadlo
02.06.2009Divé maky18.00 hDivadlo
01.06.2009Príbeh o Zúfalčekovi17.00 hKino
31.05.2009Monštrá vs. Votrelci19.00 hKino
30.05.2009Monštrá vs. Votrelci19.00 hKino
29.05.2009Sedem životov19.00 hKino
29.05.2009Monštrá vs. Votrelci16.00 hKino
28.05.2009Sedem životov19.00 hKino
27.05.2009Ivetka a hora20.00 hFilmový klub
24.05.2009Peklo s princeznou16.00 hKino
24.05.2009Nebo, peklo... zem19.00 hKino
23.05.2009Peklo s princeznou16.00 hKino
23.05.2009Nebo, peklo... zem19.00 hKino
22.05.2009Vojna neviest19.00 hKino
21.05.2009Vojna neviest19.00 hKino
20.05.2009René20.00 hFilmový klub
20.05.2009Stretnutie s históriou: Peter Patsch – Hodvábna cesta17.00 hbeseda
18.05.2009Deň múzeí a galérií10.00 hKultúra - ostatné
17.05.2009X-Men Origins: Wolverine19.00 hKino
17.05.2009Rozprávková nedeľa: O perníkovej chalúpke16.00 hDivadlo
16.05.2009D. Kaminka: Len nijakú paniku19.00 hDivadlo
15.05.2009X-Men Origins: Wolverine19.00 hKino
15.05.2009Drôtený šperk a sochy17.00 hVýstavy
14.05.2009Rýchli a zbesilí19.00 hKino
14.05.2009Historický seminár Pálfiovci a františkáni v Malackách13.30 hKultúra - ostatné
13.05.2009Nadine20.00 hFilmový klub
13.05.2009Geopatogénne zóny17.00 hbeseda
12.05.2009Rýchli a zbesilí19.00 hKino
10.05.2009Líbáš jako Bůh19.00 hKino
09.05.2009Líbáš jako Bůh19.00 hKino
08.05.2009Líbáš jako Bůh19.00 hKino
07.05.2009Ako sa varia dejiny19.00 hKino
06.05.2009Ako sa varia dejiny16.00 hKino
06.05.2009Po svadbe20.00 hFilmový klub
03.05.2009Blesk16.00 hKino
03.05.2009Disaster Movie19.00 hKino
02.05.2009Blesk16.00 hKino
30.04.2009Disaster Movie19.00 hKino
29.04.2009Disaster Movie16.00 hKino
29.04.2009Siedme nebo20.00 hFilmový klub
29.04.2009Exkurzia do histórie vojenstva17.00 hbeseda
28.04.2009Robert Křesťan a Druhá tráva19.00 hKoncerty
26.04.2009Otváranie riek Dyje a Moravy k sútoku Moravy a Dyje9.00 hcyklistika
25.04.2009Jarná zberateľská burza8.00 hiné
24.04.2009Skautský plamienokVýstavy
24.04.2009Vyhlásenie najlepších športovcov a športových kolektívov mesta Malacky 200818.00 hŠport - ostatné
23.04.2009D. Kaminka: Len nijakú paniku19.00 hDivadlo
22.04.2009D. Kaminka: Len nijakú paniku19.00 hDivadlo
20.04.2009Echorádio19.00 hKultúra - ostatné
19.04.2009Sněženky a machři po 25 rokoch19.00 hKino
19.04.2009Otvorenie 8. cykloturistickej sezóny na Záhorí9.00 hcyklistika
19.04.2009Funny Fellows: Smelý zajko16.00 hKoncerty
19.04.2009Klavírne trio ORFEUS17.00 hKoncerty
18.04.2009Sněženky a machři po 25 rokoch19.00 hKino
18.04.2009Oblastná výstava nemeckých ovčiakov s medzinárodnou účasťou9.00 hVýstavy
18.04.2009Pavúčia mix šou16.00 hKultúra - ostatné
17.04.2009Sněženky a machři po 25 rokoch19.00 hKino
16.04.2009Ženy19.00 hKino
16.04.2009Kozí príbeh - povesti starej Prahy16.00 hKino
15.04.2009Kozí príbeh - povesti starej Prahy16.00 hKino
15.04.2009Umierajúce zviera20.00 hFilmový klub
09.04.2009Príbeh o Zúfalčekovi16.00 hKino
08.04.2009Príbeh o Zúfalčekovi16.00 hKino
08.04.2009Andrej Rubľov20.00 hFilmový klub
05.04.2009RocknRolla19.00 hKino
05.04.2009Cigánski diabli17.00 hKoncerty
04.04.2009RocknRolla19.00 hKino
03.04.2009Děti noci19.00 hKino
02.04.2009Děti noci19.00 hKino
01.04.2009Nikde v Afrike20.00 hFilmový klub
29.03.2009Tango s komármi19.00 hKino
29.03.2009Alena Čermáková - šansónový koncert17.00 hKoncerty
28.03.2009Tango s komármi19.00 hKino
28.03.2009Cesta na Mesiac 3D16.00 hKino
28.03.2009Všetko o ženách19.00 hDivadlo
27.03.2009Cesta na Mesiac 3D16.00 hKino
27.03.2009Podivný prípad Benjamina Buttona19.00 hKino
27.03.2009Vyhlásenie kráľa detského čitateľa14.00 hknižnica
26.03.2009Podivný prípad Benjamina Buttona19.00 hKino
26.03.2009Stretnutie s históriou - Spolok svätého Vojtecha16.00 hbeseda
25.03.2009Strach a chvenie20.00 hFilmový klub
25.03.2009Život a tvorba Milana Rúfusa10.00 hVýstavy
25.03.2009Vyhodnotenie vedomostného kvízu14.30 hknižnica
24.03.2009Ocenenie dlhoročných čitateľov10.00 hknižnica
23.03.2009Týždeň slovenských knižníc, Literárny deň so spisovateľkou Vierou Ryšavou-Valachovičovouknižnica
22.03.2009Yes Man19.00 hKino
22.03.2009Malacká hudobná jar: Fragile - Slovak a\' cappella group17.00 hKoncerty
21.03.2009Yes Man16.00 hKino
21.03.2009Burza hračiek a detských kníh10.00 hiné
21.03.2009Krvavá svadba19.00 hDivadlo
20.03.2009Underworld: Vzbura Lycanov19.00 hKino
20.03.2009Biela výšivka na krojochVýstavy
19.03.2009Underworld: Vzbura Lycanov19.00 hKino
18.03.2009Trio z Belleville20.00 hFilmový klub
18.03.2009Beseda so spisovateľkou Kristínou Mišovičovou17.00 hbeseda
17.03.2009Vicky Cristína Barcelona19.00 hKino
16.03.2009Vicky Cristína Barcelona19.00 hKino
15.03.2009Súmrak19.00 hKino
14.03.2009Súmrak19.00 hKino
14.03.2009Saltare Orbisod 9.00 hKultúra - ostatné
13.03.2009Súmrak19.00 hKino
12.03.2009Súmrak19.00 hKino
12.03.2009Lovecká sezóna 216.00 hKino
12.03.2009Genezis – klub výtvarníkov Holíč17.00 hVýstavy
11.03.2009Lovecká sezóna 216.00 hKino
11.03.2009Ja a ty a všetci ostatní20.00 hFilmový klub
08.03.2009Divadlo Žihadlo: Ufúľaná rozprávka16.00 hDivadielko
07.03.2009Noc v kineod 17.45 hKino
06.03.2009Saw V19.00 hKino
05.03.2009Saw V19.00 hKino
04.03.2009Renesancia20.00 hFilmový klub
01.03.2009Sex Drive19.00 hKino
01.03.2009Niko a cesta ku hviezdám16.00 hKino
28.02.2009Niko a cesta ku hviezdám16.00 hKino
28.02.2009Sex Drive19.00 hKino
27.02.2009Sex Drive19.00 hKino
26.02.2009Deň, keď sa zastavila Zem19.00 hKino
26.02.2009Cestovanie na bicykli - Európa, ?zia, Afrika17.00 hbeseda
25.02.2009Deň, keď sa zastavila Zem18.00 hKino
25.02.2009Spiklenci slasti20.00 hFilmový klub
23.02.2009Divoké kočky Travesti šou – umelecká skupina19.00 hKultúra - ostatné
22.02.2009Nestyda19.00 hKino
21.02.2009Nestyda19.00 hKino
20.02.2009Nestyda19.00 hKino
19.02.2009Austrália19.00 hKino
18.02.2009Austrália18.00 hKino
18.02.2009Občan Havel20.00 hFilmový klub
15.02.2009High School Musical 3: Posledný rok16.00 h a 19.00 hKino
14.02.2009High School Musical 3: Posledný rok16.00 hKino
14.02.2009Ženský zákon19.00 hDivadlo
13.02.2009Pokoj v duši19.00 h a 21.15 hKino
12.02.2009Pokoj v duši19.00 hKino
12.02.2009Veronika Rusňáková – Sklenená noc17.00 hVýstavy
11.02.2009Niečo z Alenky20.00 hFilmový klub
08.02.2009Sirotinec19.00 hKino
08.02.2009Rozprávková nedeľa: divadlo Happy – Koza rohatá a jež16.00 hDivadielko
07.02.2009Sirotinec19.00 hKino
06.02.2009Mamma Mia!19.00 hKino
05.02.2009Mamma Mia!19.00 hKino
04.02.2009Sladký život20.00 hFilmový klub
01.02.2009Malé oslavy19.00 hKino
01.02.2009Madagascar 2: Útek do Afriky16.00 hKino
31.01.2009Madagascar 2: Útek do Afriky16.00 hKino
31.01.2009Metal koncert18.00 hKoncerty
30.01.2009Madagascar 2: Útek do Afriky16.00 hKino
30.01.2009Zrkadlá19.00 hKino
29.01.2009Zrkadlá19.00 hKino
28.01.2009Ztracená dovolená 20.00 hFilmový klub
28.01.2009Stretnutie s históriou - Nešťastné 20. storočie17.00 hbeseda
28.01.2009Tanečné štúdio MCK Saltatrix: IN DA Malacky 18.00 hKultúra - ostatné
27.01.2009Tanečné štúdio MCK Saltatrix: IN DA Malacky 18.00 hKultúra - ostatné
26.01.2009Tanečné štúdio MCK Saltatrix: IN DA Malacky 18.00 hKultúra - ostatné
25.01.2009Noci v Rodanthe16.00 hKino
24.01.2009Noci v Rodanthe16.00 hKino
24.01.2009Vietor v korunách sasafrasu19.00 hDivadlo
23.01.2009Rallye smrti19.00 hKino
22.01.2009Rallye smrti19.00 hKino
21.01.2009Karamazovi20.00 hFilmový klub
18.01.2009Quantum of solace19.00 hKino
18.01.2009Rozprávková nedeľa16.00 hDivadielko
17.01.2009Quantum of solace19.00 hKino
06.01.2009Trojkráľový koncert17.00 hKoncerty
06.01.2009Trojkráľový koncert16.30 hCelomestské podujatia
21.12.2008Zapaľovanie 4. adventnej sviece Kultúra - ostatné
20.12.2008Vianočné trhy11.00 hKoncerty
17.12.2008Malá hudobná streda17.00 hKoncerty
16.12.2008Orientálny večer19.00 hiné
15.12.2008Čarovné vianoce17.00 hKultúra - ostatné
14.12.2008Zapaľovanie 3. adventnej sviece17.00 hKultúra - ostatné
14.12.2008Divadlo Dunajka – Vitajte v Advente16.00 hDivadielko
14.12.2008Max Payne19.00 hKino
13.12.2008Vianočné trhy11.00 hKultúra - ostatné
13.12.2008Vianočná módna prehliadka16.00 hiné
13.12.2008Max Payne19.00 hKino
12.12.2008Skaut vo fotografii17.00 hbeseda
12.12.2008Senior fórum – festival schopností10.00 h - 16.00 hiné
12.12.2008Bathory19.00 hKino
11.12.2008Bathory19.00 hKino
10.12.2008Malá hudobná streda17.00 hKultúra
10.12.2008Katyň20.00 hFilmový klub
09.12.2008 PETER ULIČNÝ a jeho 5-strunové husle18.00 hKoncerty
07.12.2008Zapaľovanie 2. adventnej sviece17.00 hKultúra - ostatné
07.12.2008Náš vodca19.00 hKino
06.12.2008Náš vodca19.00 hKino
05.12.2008Cinka Panna16.00 h, 19.00 hKino
04.12.2008Cinka Panna19.00 hKino
03.12.2008Malá hudobná streda17.00 hKoncerty
03.12.20084 mesiace, 3 týždne a 2 dni20.00 hFilmový klub
30.11.2008Máj19.00 hKino
30.11.2008Zapaľovanie 1. adventnej sviece17.00 hKoncerty
29.11.2008Máj16.00 hKino
29.11.2008S tvojou dcérou nikdy19.00Divadlo
29.11.2008Obsluha hore bez + dámsky striptízKultúra - ostatné
28.11.2008Ako ukradnúť nevestu19.00 hKino
28.11.2008Oldies partyKultúra - ostatné
27.11.2008Ako ukradnúť nevestu19.00 hKino
27.11.2008Vianočná výstava - Art club 200217.00 hVýstavy
27.11.2008Jesenné melódie14.00 hCVČ
27.11.2008Vianočná výstava17.00 hVýstavy
27.11.2008Ty, ktorý žiješ20.00 hFilmový klub
26.11.2008Zabriskie Point20.00 hFilmový klub
26.11.2008Stretnutie s históriou - Martin Benka17.00 hKultúra - ostatné
23.11.2008Oko dravca19.00 hKino
23.11.2008Plastík a Plastuška15.00 hCVČ
22.11.2008Oko dravca19.00 hKino
22.11.2008IV. ročník memoriálu Aliho Reisenauera v boxe17.00 hbox
22.11.2008DiscoKultúra - ostatné
21.11.2008RNB & HIP-HOP in SIN CITYKultúra - ostatné
20.11.2008Vtedy v Brugách19.00 hKino
19.11.2008Obrazy starého sveta 20.00 hFilmový klub
19.11.2008Letné olympijské hry v Pekingu17.00 hKultúra - ostatné
17.11.2008O Zamatovej s (Janom) Krylom17.00 hKoncerty
16.11.2008Tropická búrka19.00 hKino
15.11.2008Tropická búrka19.00 hKino
15.11.2008Dámsky striptízKultúra - ostatné
14.11.2008Tobruk19.00 hKino
14.11.2008Rokové ohneKultúra - ostatné
13.11.2008Tobruk19.00 hKino
12.11.2008Korytnačky môžu lietať20.00 hFilmový klub
11.11.2008Barometer nálad – tvorivé popoludnie15.30 hCVČ
09.11.2008Hellboy 2: Zlatá armáda 19.00 hKino
09.11.2008Divadlo Babena: O nezbednom dievčatku16.00 hDivadielko
08.11.2008Ženský zákon19.00Divadlo
08.11.2008Slovensko - česká diskotékaKultúra - ostatné
07.11.2008Hellboy 2: Zlatá armáda 19.00 hKino
07.11.2008Pánsky striptízKultúra - ostatné
06.11.2008Hellboy 2: Zlatá armáda 19.00 hKino
05.11.2008Skrytý pôvab buržoázie20.00 hFilmový klub
04.11.2008Olympiáda v Slovenskom jazyku – okresné kolo8.00 hiné
02.11.2008Mamma Mia!19.00 hKino
02.11.2008Zamilované zvieratá16.00 hKino
01.11.2008Mamma Mia!19.00 hKino
01.11.2008Zamilované zvieratá16.00 hKino
01.11.20088. kolo extraligy volejbalistov19.00 hvolejbal
01.11.2008Halloween partyKultúra - ostatné
31.10.2008Mamma Mia!19.00 hKino
31.10.2008Oldies partyKultúra - ostatné
30.10.2008Mamma Mia!19.00 hKino
29.10.2008Control20.00 hFilmový klub
26.10.2008Dajte si pozor na Zohana19.00 hKino
25.10.2008Hair19.00 hDivadlo
25.10.2008DiskoKultúra - ostatné
24.10.2008Cesta do stredu Zeme19.00 hKino
24.10.2008Sado - maso trošku inak + pánsky stripKultúra - ostatné
23.10.2008Cesta do stredu Zeme19.00 hKino
22.10.2008Skafander a motýľ20.00 hFilmový klub
19.10.2008Bathory19.00 hKino
19.10.2008Wall-e16.00 hKino
18.10.2008Bathory19.00 hKino
18.10.2008Wall-e16.00 hKino
17.10.2008Múmia: Hrob dračieho cisára19.00 hKino
16.10.2008Múmia: Hrob dračieho cisára19.00 hKino
15.10.2008Kabinet doktora Caligariho20.00 hFilmový klub
12.10.2008Venkovský učitel19.00 hKino
11.10.2008Venkovský učitel19.00 hKino
10.10.2008Penelope19.00 hKino
09.10.2008Penelope19.00 hKino
08.10.2008Slepé lásky20.00 hFilmový klub
05.10.2008ZEJDEME SA NA HAMB?LKUDivadlo
04.10.2008ZEJDEME SA NA HAMB?LKUDivadlo
03.10.2008ZEJDEME SA NA HAMB?LKUDivadlo
02.10.2008ZEJDEME SA NA HAMB?LKUDivadlo
01.10.2008Interwiew20.00 hFilmový klub
28.09.2008Superhrdina19.00 hKino
28.09.20082 x cez Malé Karpaty na vinobranie do Pezinka9.00 hcyklistika
28.09.2008Kvetinová show15.00 hOstatné
27.09.2008Superhrdina17.00 h, 19.00 hKino
27.09.2008Jesenná zberateľská burza8.00 hiné
27.09.20081. kolo extraligy mužov vo volejbale: Strojár Malacky - VKP Bratislava18.00 hvolejbal
27.09.2008Svetový deň cestovného ruchu na malacký spôsob9.00 HOstatné
27.09.2008Memoriál Karola Oreského8.00 - 16.00 hbasketbal
26.09.2008Neuveriteľný Hulk19.00 hKino
26.09.2008Memoriál L. Petrivalského 2008tenis
26.09.2008Z tvorby Martina Benku17.00 hVýstavy
25.09.2008Neuveriteľný Hulk19.00 hKino
25.09.2008Miroslav Donutil – Cestou necestou19.00 hKultúra
24.09.2008Darjeeling s ručením obmedzeným20.00 hFilmový klub
23.09.2008Koncert Lenky Filipovej19.00 hKoncerty
21.09.2008Kung fu panda16.00 hKino
21.09.2008Amorov úlet19.00 hKino
21.09.2008Cyklovýlet na Kamzík9.00 hcyklistika
20.09.2008Mestská výstava ovocia a zeleninyod 9.00 hVýstavy
20.09.2008Kung fu panda16.00 hKino
20.09.2008Amorov úlet19.00 hKino
20.09.2008Memoriál Jakuba Habudu - 3. ročník11.00 hŠport
19.09.2008Mestská výstava ovocia a zeleninyod 14.00 hVýstavy
19.09.2008Večerný beh zdravia - Beh vďaky SNPŠport
19.09.2008Dostante agenta Smarta19.00 hKino
18.09.2008Dostante agenta Smarta19.00 hKino
18.09.2008Stretnutie s históriou18.00 hiné
17.09.2008Svätá hora20.00 hFilmový klub
17.09.2008Kultúrne stretnutie spojené s besedou a prednáškou15.00 hbeseda
14.09.2008U mne dobrý19.00 hKino
14.09.2008Futbal: ŠK Malacky a FK Rusovce15.30 hfutbal
13.09.2008U mne dobrý19.00 hKino
13.09.2008Cyklovýlet okolo Neziderského jazera (SK-AT)9.00 hcyklistika
12.09.2008U mne dobrý19.00 hKino
10.09.2008Umenie plakať20.00 hFilmový klub
09.09.2008Stretnutie s lekárom14.00 hbeseda
07.09.2008Temný rytier19.00 hKino
06.09.2008ARTEMIS CUP 2008tenis
06.09.2008Výstava Bieleho švajčiarskeho ovčiakaod 7.30Výstavy
06.09.2008Temný rytier19.00 hKino
06.09.20085. regionálny zraz cykloturistov Záhorie a Jablonica9.00 hcyklistika
05.09.2008Vtedy v Brugách19.00 hKino
04.09.2008Vtedy v Brugách19.00 hKino
04.09.2008Náhodné stretnutie17.00 hVýstavy
03.09.2008Adamove jablká 20.00 hFilmový klub
01.09.2008Slávnostné odhalenie dvojkríža15.00 hOstatné
31.08.2008Bathory20.00 hKino
31.08.2008Tour de Záhorí & Karpaty cez Košarisko na Biely kríž a Malý Slavín9.00 hcyklistika
31.08.2008Ukončenie kultúrneho leta 2008od 16.00Kultúra
30.08.2008Bathory20.00 h, 22.30 hKino
30.08.200850.ročník medzinárodného turnaja mužov o Pohár SNPod 9.00 hvolejbal
30.08.2008Rozlúčka s prázdninami14.00 hPre deti - ostatné
29.08.2008Bathory20.00 hKino
28.08.2008Druhý dych20.00 hKoncerty
27.08.2008Túžba, opatrnosť20.00 hKino
26.08.2008Túžba, opatrnosť20.00 hKino
25.08.2008Stretnutie s krásou hudby majstrov16.30 hKoncerty
24.08.2008Divadlo Babena: Ako si mačky kupovali televízor17.00 hDivadielko
24.08.2008Do tanca hrá znovuzrodená malacká skupina Tenor18.30 hKoncerty
23.08.2008Narnia: Princ Kaspian17.00 h, 20.00 hKino
22.08.2008Narnia: Princ Kaspian17.00 h, 20.00 hKino
21.08.2008Saša Ďurinová a band20.00 hKoncerty
20.08.2008Lovci drakov17.00 hKino
20.08.2008Solaris20.00 hFilmový klub
19.08.2008Lovci drakov17.00 h, 20.00 hKino
18.08.2008Komorný koncert 16.30 hKoncerty
17.08.2008Divadlo Dunajka: Vareška, var!!!17.00 hDivadielko
17.08.2008Country bál so skupinou Ranč18.30 hKoncerty
17.08.2008Záhorácky výstup na Vysokú9.00 h (odchod autobusu)turistika
16.08.2008Kopačky20.00 hKino
15.08.2008Kopačky20.00 hKino
14.08.2008Thierry and friends, cuba - afro20.00 hKoncerty
13.08.2008Udalosť20.00 hKino
12.08.2008Udalosť20.00 hKino
11.08.2008A ľudia vedeli, čo značí milovať16:30 hKoncerty
10.08.2008Divadlo Žužu: O statočnom indiánovi17:00 hDivadlo
10.08.2008Bukasový masív18:30 hKoncerty
09.08.2008HanCock20.00 hKino
08.08.2008HanCock20.00 hKino
07.08.2008Ema Márová a band20.00 hKoncerty
06.08.2008Ríša hračiek17.00 hKino
06.08.2008Čas20.00 hFilmový klub
05.08.2008Ríša hračiek17.00 a 20.00 hKino
04.08.2008Lechayim (Na život)16.30 hKoncerty
03.08.2008Divadlo Babena: Popletená rozprávka17:00 hDivadlo
03.08.2008Do tanca hrajú Krištofovci zo Zohora18:30 hKoncerty
02.08.2008Sex v meste20.00 hKino
01.08.2008Sex v meste20.00 hKino
01.07.0201Libuša Keraková – Handričky a GombíkyKultúra
01.04.0012DIVADLO BARETKA: Najkrajšia pieseň na svete16.00 hDivadlo
31.03.0011MiniTALENT show s Cvečkom15.00 hCVČ
08.00.0011Jablkové hodovanie9.00Celomestské podujatia
06.00.0011Výroba lampášikov15.00 hCVČ
04.02.0009Normal19.00 hKino




Created by OXIDE, s.r.o.