Malacky.sk: Úvodná stránka

Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií
Dnes je 12.11.2019. Čas načítania stránky: 02:08:27. Meniny má Svätopluk.



   




Vyhľadávanie <

Mestské médiá <
Oznamy pre občanov <
Kalendár podujatí <
November 2019
POUTSTŠTPISONE
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
> Kultúra a šport
> Okolie

> Archív podujatí

CVČ - logoMCK - logoZUŠ Malacky - logo
On-line služby <
Elektronická podateľňa

Katalóg firiem obsahuje 295 položiek

V inzercii sa nachádza 54 inzerátov

Prezrite si užívateľské galérie!

Registrovaných 2524 užívateľov
Naposledy pridané <
RSS spravodajstvo <

Upozornenie na chybu Poslať ďalej Tlačiť

Zámocký park hostil súboje okresného kola v cezpoľnom behu (15.10.2019)

Zámocký park hostil  súboje okresného kola v cezpoľnom behu

Prostredie Zámockého parku sa v závere septembra stalo dejiskom Okresného kola v cezpoľnom behu, na ktorom sa v 8 kategóriách zúčastnilo 139 pretekárov z 10 škôl. Bežecké súboje sa odohrávali na novej, 500-metrovej trati, ktorá mala mierne zvlnený profil.


Stalo sa už tradíciou, že organizátori zaradili do programu aj 4 nepostupové kategórie. Víťazkou prvej z nich, najmladších žiačok, sa stala Regina Slezáková (ZŠ Mansveta Olšovského), najrýchlejším najmladším žiakom bol Matias Michalovič (ZŠ Štúrova), medzi mladšími žiačkami nenašla premožiteľku Hana Zálesňáková (ZŠ Zohor) a v súťaži mladších žiakov dominoval Teodor Volek (ZŠ Záhorácka).


Prvenstvo v kategórii starších žiačok vybojovala Rebecca Slezáková (ZŠ Mansveta Olšovského) a 29-členné štartové pole starších žiakov ovládol Leo Olšavský (ZŠ Stupava). V súťaži študentov zvíťazili Marek Ondrovič a Mária Šimeková (obaja Gymnázium Ul. 1. mája, Malacky).


Súťaž zorganizovalo Centrum voľného času v spolupráci s AD HOC Malacky a ZŠ Záhorácka.

Z výsledkov súťaže jednotlivcov:


Najmladšie žiačky (500 m)
1. Regina Slezáková (ZŠ Mansveta Olšovského, Malacky) – 1:50,5
2. Natália Šárniková (ZŠ Mansveta Olšovského, Malacky) – 1:51,8
3. Andrea Mrázová (ZŠ Štúrova, Malacky) – 1:52,8

Najmladší žiaci (1000 m)
1. Matias Michalovič (ZŠ Štúrova, Malacky) – 3:55,0
2. Jakub Čahoj (ZŠ Štúrova, Malacky) – 3:56,50
3. Šimon Nehyba (ZŠ Dérera, Malacky) – 4:04,2

Mladšie žiačky (1000 m)
1. Hana Zálesňáková (ZŠ Zohor) – 3:53,2
2. Barbora Karkušková (ZŠ Stupava) – 4:05,0
3. Sofia Nemcová (ZŠ Štúrova, Malacky) – 4:09,7

Mladší žiaci (2000 m)
1. Teodor Volek (ZŠ Záhorácka, Malacky) – 8:06,8
2. Lukáš Prístach (ZŠ Jakubov) – 8:14,1
3. Artur Haba (ZŠ Štúrova, Malacky) – 8:17,1

Staršie žiačky (1500 m)
1. Rebecca Slezáková (ZŠ Mansveta Olšovského, Malacky) – 6:01,2
2. Michaela Salayová (ZŠ Záhorácka, Malacky) – 6:02,6
3. Karen Grígelová (ZŠ Záhorácka, Malacky) – 6:05,0

Starší žiaci (3000 m)
1. Leo Olšavský (ZŠ Stupava) – 11:02,5
2. Nicolas Novák (ZŠ Jakubov) – 11:04,5
3. Dušan Velický (ZŠ Sološnica) – 11:53,9

Študentky (1500 m)
1. Mária Šimeková (Gymnázium Ul. 1. mája, Malacky) – 7:20,4
2. Timea Morávková (Gymnázium Ul. 1. mája, Malacky) – 7:20,6
3. Lenka Šimeková (Gymnázium Ul. 1. mája, Malacky) – 7:21,0

Študenti (3000 m)
1. Marek Ondrovič (Gymnázium Ul. 1. mája, Malacky) – 10:20,3
2. Matúš Kuma (Gymnázium Ul. 1. mája, Malacky) – 11:05,1
3. Marek Havlík (Gymnázium sv. Fr. Assiského, Malacky) – 11:44,5

Text: P. Filip
Foto: CVČ Malacky a A. Ondrovičová


Pre pridanie komentára musíte byť zaregistrovaný a prihlásený!


Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár






Created by OXIDE, s.r.o.