Malacky.sk: Úvodná stránka

Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií
Dnes je 27.02.2020. Čas načítania stránky: 13:26:33. Meniny má Alexander.



   




Vyhľadávanie <

Mestské médiá <
Oznamy pre občanov <
Kalendár podujatí <
Február 2020
POUTSTŠTPISONE
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
> Kultúra a šport
> Okolie

> Archív podujatí

CVČ - logoMCK - logoZUŠ Malacky - logo
On-line služby <
Elektronická podateľňa

Katalóg firiem obsahuje 291 položiek

V inzercii sa nachádza 55 inzerátov

Prezrite si užívateľské galérie!

Registrovaných 2538 užívateľov
Naposledy pridané <
RSS spravodajstvo <

Upozornenie na chybu Poslať ďalej Tlačiť

VOĽBY DO NR SR: členovia okrskových volebných komisií zložili sľub (21.01.2020)

VOĽBY DO NR SR: členovia okrskových volebných komisií zložili sľub
Zapisovateľky a členovia okrskových volebných komisií v Malackách v pondelok 20. januára zložili sľub. „Sľubujem na svoju česť, že budem svedomito a nestranne vykonávať svoju funkciu a budem sa pritom riadiť Ústavou Slovenskej republiky a zákonmi,“ zaznelo v rokovacej sále mestského úradu.   

Malacky majú 12 volebných okrskov. Pre jednotlivé okrsky boli zvolení predsedovia a podpredsedovia okrskových volebných komisií:

Volebný okrsok č. 1
Predseda:      Daniela Mračnová 
Podpredseda:  Robert Višvader 
 
Volebný okrsok č. 2
Predseda:          Dávid Bíroczi 
Podpredseda: Jana Višvaderová 

Volebný okrsok č. 3
Predseda:        Marcela Michalová   
Podpredseda:   Kristína Jursová 
 
Volebný okrsok č. 4
Predseda:       Petra Kožuchová 
Podpredseda: Anna Ferenceyová  
 
Volebný okrsok č. 5
Predseda:      Jana Pavlíková 
Podpredseda: Lucia Pálková 

Volebný okrsok č. 6
Predseda:        Ján Osuský 
Podpredseda:   Anna Kaffelová 

Volebný okrsok č. 7
Predseda:       Elena Trnčíková 
Podpredseda:  Ivana Hladká     
 
Volebný okrsok č. 8
Predseda:        Andrej Štora
Podpredseda:   Matúš Kočalka 

Volebný okrsok č. 9
Predseda:        Ružena Mrázová 
Podpredseda:   Veronika Knotková 
 
Volebný okrsok č. 10
Predseda:        Dagmar Kabátová 
Podpredseda:  Samuel Uher 
 
Volebný okrsok č. 11
Predseda:         Viera Janečková 
Podpredseda:   Mária Jurkovičová 

Volebný okrsok č. 12
Predseda:         Štefan Sopóci 
Podpredseda:    Martin Macejka  

Pre pridanie komentára musíte byť zaregistrovaný a prihlásený!


Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár






Created by OXIDE, s.r.o.