Malacky.sk: Mesto

Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií
Dnes je 18.10.2019. Čas načítania stránky: 16:56:53. Meniny má Lukáš.



   




Navigácia <
Vyhľadávanie <
On-line služby <
Elektronická podateľňa

Katalóg firiem obsahuje 295 položiek

V inzercii sa nachádza 53 inzerátov

Prezrite si užívateľské galérie!

Registrovaných 2522 užívateľov
Naposledy pridané <
Kalendár podujatí <
Október 2019
POUTSTŠTPISONE
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
> Kultúra a šport
> Okolie

> Archív podujatí

CVČ - logoMCK - logoZUŠ Malacky - logo
Elektronické dotazníky <
RSS spravodajstvo <
Oznamy pre občanov <

Upozornenie na chybu Poslať ďalej Tlačiť

Zoznam poslancov - volebné obdobie 2018-2022

Volebný obvod č. 1:
F. Malovaného, Michala Tillnera, Pri Maline, Stupavská, Štúrova 141, 143, 144, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, D. Skuteckého, Ľudovita Fullu, Štúrova súp. č. 5959,  51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70,  71, 72, 73, 75, 75A, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92A, 93, 94, 95, 96, 96A, 97, 98, 99, 100, 101, 102,103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 114A, 115, 117, 118, 118A, 119, 120, 121,123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 142

 Meno a priezvisko poslancaPolit. subjektTelef./mobilE-mail
Ladislav ČasLadislav Časnezávislý kandidát  
Ing. Štefan Hrončeknezávislý kandidát  
Jozef MračnaIng. Jozef Mračna
SMER - SD
0905 616 338


Volebný obvod č. 2:
Alojza Veselého, arm. gen. L. Svobodu, Boreckého, gen. M. R. Štefánikova, Jozefa Gabčíka,  Jozefa Murgaša, Kalista Orgoňa, kpt. Miloša Uhra, L. Novomeského, Ľ. Kukorelliho ,Ľuda Zúbka, Nádražná, Námestie SNP, Pavla Blahu ,Petra Jilemnického, Radlinského, Štefana Čulena, Štúrova 2, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, V. Clementisa, Budovateľská, Ferdiša Kostku , Jána Hollého, Jána Kalinčiaka, Jánošíkova, Kláštorné námestie, Mierové námestie, Mirka Nešpora, Mojmírova, Príjazdná, Rastislavova, Robotnícka, Sama Chalupku, Slovenská, Svätoplukova, Vlastenecká, Ulica Karola Virsíka

 Meno a priezvisko poslancaPolit. subjektTelef./mobilE-mail
Lucia VidanováPhDr. Ing. Lucia Vidanová
nezávislý kandidát0907 538 863
Marián HaramiaMUDr. Marián Haramianezávislý kandidát 
Daniel MasarovičMgr. Daniel Masarovičnezávislý kandidát  0917 350 117daniel.masarovic@gmail.com


Volebný obvod č. 3:
Záhorácka 7, 8, 11, 11A, 13, 15A, 15B, 17A, 17B, 17C, 17D, 18, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55,57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, Brnianska, Břeclavská, Poľná, Pribinova, Záhorácka 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 52, 54, 56, 58, 60, 85, 87, 89, 91

 Meno a priezvisko poslancaPolit. subjektTelef./mobilE-mail
Viera Mária AdamovičováPaedDr. Viera Mária Adamovičovánezávislý kandidát
 
Martin MrázMgr. Martin Mráz
nezávislý kandidát0903 729 986

 

Pavel SpustaIng. Pavel Spusta nezávislý kandidát 


Volebný obvod č. 4:
Bez ulice, Bernolákova 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, Veľkomoravská 1, 1B, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39A, 39B, 39C, 39D, Cesta mládeže, Družstevná, Hviezdoslavova, Ivana Dérera, Kozia, Martina Benku, Mlynská, Pavla Hallona, Petra Straku, Ulica Ernsta Weisnera, Ulica Ludwiga Angerera, Veľkomoravská 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38A, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47A, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54,55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, Vendelína J. Kučeru , Vinohrádok , Vševlada Gajdoša, Záhorácka 22, 62, 62A, 64, 66, 66A, 68, 70, 72, 76, 78, 78A, 80, 80A, 82, 86, 88, 90, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 99A, 100,101, 102,103, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114, 116A


 Meno a priezvisko poslancaPolit. subjektTel./mobilE-mail
Zuzana BaligováIng. Mgr. Zuzana Baligovánezávislý kandidát

0905 890 302

 

 Martin MacejkaMgr. Martin Macejka
nominant SaS v koalícii SDKÚ-DS, Sieť, SaS, NOVA 

 

Anton PaštekaMgr. Anton Pašteka SMER - SD
0903 247 226, 034/772 36 16

 



Volebný obvod č. 5:
Jána Kollára, Kukučínova, Legionárska, Malé námestie, Mansueta Olšovského , Na brehu, Nad výhonom, Nová, Oslobodenia, Sládkovičova, 1. mája, Martina Rázusa, Sasinkova, Vajanského, Jozefa Kubinu, Časť obce ZO Prídavky, Časť obce Malacky 4411, 4427, 4465, 4491, 4521, 4543, 4621, 4624, 4635,  4636, 4637, 4638, 4639, 4640, 4641, 4643, 4645, 4646, 4649, 4650, 4652

 Meno a priezvisko poslancaPolit. subjektTel./mobilE-mail
 Adam JaníkIng. Adam Janíknezávislý kandidát0907 769 339

adam.janik15@gmail.com

Pavol TedlaRNDr. Pavol Tedla
nezávislý kandidát
0905 860 096

 

Katarína TrenčanskáMgr. MgA. Katarína Trenčanská
nezávislý kandidát 


Volebný obvod č. 6:
Agátova, Brezová, Dielenská, Dubovského, Gaštanová, Javorová, Jelšová, Jesenského, Lipová, Ota Kožucha, Partizánska, Pezinská, Priemyselná, Sadová, Stromová, Továrenská, Záhradná, Zámocká, Časť obce Malacky 4008, 4021, 4026, 4622, 4625, 4627, Boženy Nemcovej, Duklianskych hrdinov, Džbankáreň, Hlboká, Hodžova, Hurbanova, Janka Kráľa, Lesná, Na majeri, Písniky, Rakárenská , Rudolfa Dilonga, Táborisko, Tichá, Vysoká, Časť obce Malacky 2890, 4362, 4630

 Meno a priezvisko poslancaPolit. subjektTel./mobilE-mail
Marián Andil
Ing. Marián Andil
nezávislý kandidát0903 987 070

 Richard Hájek
Ing. Richard Hájek
nezávislý kandidát
 0915 782 537

 

 Milan OndrovičIng. Milan Ondrovič, PhD.
nezávislý kandidát 

 

 




Created by OXIDE, s.r.o.